698 Shares 8845 views

Translation cyrk od jego początków do dnia dzisiejszego

Circus – to zawsze jest kolorowe i niezapomniany spektakl, w którym widz czuje się jak uczestnik tego całego szaleństwo wielką skalę. W związku z tym, że nie wymaga tłumaczenia języka, jest formą sztuki, bliski i przyjazny, a dzieci i dorośli.


Z historii cyrku

Historia Gomel cyrku rozpoczyna się pod koniec XIX wieku. Był to budynek drewniany, nieogrzewany gdzie między przegrodami wykonane ze sklejki, należały występy artystów. Publiczność była zadowolona przyjść do prezentacji zespołów wizytujących cyrkowych.

W czasie rewolucji 1917 roku, budynek spłonął cyrku. Nowy wbudowany w dziewięciu lat. Jest to, podobnie jak poprzedni, nie ma ogrzewania, nie szafa. Circus Budynek został zbudowany z powrotem w drewnie. Widownia została zaprojektowana do 2000 miejsc. Wojna nie oszczędziła budynek, to spalony, a także wiele innych budynków miasta. W latach powojennych, tylko wizyty tutaj trasie namiot cyrkowy, i w różnych miejscach powstały przedsiębiorstwa cyrkowych.

Nowy budynek z cyrku

Decyzja o budowie stacjonarnego Gomel State Circus powstał dopiero w 1964 roku. Nowoczesny budynek ze szkła i betonu została uruchomiona 2 grudnia 1972 r. Circus budynek składa się z kilku tomów. Miska audytorium kojec i orkiestrowa scena, nakryta kopułą, jest centralną i najważniejszą częścią. Im niższy prostokątny piętro: hol bilet, garderoby, toalety i kawiarnia. Ogromne okna zapewniają stałą oryginalną reklamę pomalowane.

Konstrukcja budynku jest tak wyjątkowy, że można pracować z najbardziej skomplikowanych programów Translation State Circus. Należą cyrk, cyrk wodny na lodzie, liczb zespolonych aerialists. z wygodne, pokryte winylu skórzanym fotelu w auli. Wyposażenie cyrk nowoczesnej technologii radiowej zapewnia słyszalność w każdym miejscu. Pod kopułą jest zawieszony specjalistycznego sprzętu, w pełni regulujące wszystkie reprezentację.

Za kulisami i na obszarze blisko cyrku

wyposażenie cyrkowe takie jak szatnie, jadalnia, duży pokój rozgrzewki, centrum medyczne oraz areny cyrkowej sam z programu w całości do dyspozycji artystów. W kulisach ogromnych magazynów dla podpór, zamrażarki do przechowywania produktów zwierzęcych z oddzielnej kuchni, aby przygotować swoje jedzenie, stabilny, słonia i dużą przestrzeń dla drapieżników. W październiku 1974 roku został oddany do eksploatacji zbudowanego w pobliżu hotelu cyrk z 160 miejscami, przeznaczony dla artystów przechodnich. To nie jest pusty, ponieważ wszystkie programy zachodzące w trakcie sezonu cyrku, od września do maja, w tym szereg zaproszenie do indywidualnych Translation cyrkowych artystów i kolektywy.

W 2006 roku miejscowy trupa cyrkowa otrzymał tytuł honoris zespół Białorusi. W tym samym roku, po przebudowie okolicach cyrku był pomnik jednego z ulubionych klauna wszystkich pokoleń widzów – MN Rumyantsev, słynny ołówek i plamy. Przebudowa i dotknął niektóre wnętrza. Zatem audytorium jest obecnie przeznaczone do 1544 miejsc.

W pamięci Homel

Jednym z ulubionych i najczęściej odwiedzanych miejsc wypoczynku dla mieszkańców Gomel i odwiedzających miasto – oczywiście, cyrk. Szczególną przyjemność dostaje dzieci. Według statystyk, ponad 20 milionów widzów odwiedziło występy cyrkowe Gomel. Którzy po prostu nie widzi widzów na arenie! Były znani bracia Zapashnye z jego tygrysy, „Taniec na drucie” przez Sergey Shitov „Akrobaci na biegunach pod kierunkiem Sergeya Vasileva, przyciągania” Niedźwiedzie na koniach „pod kierunkiem Chepyakovoy, Emila i Igora Kio z niesamowite złudzeń. Cyrku zapamiętuje dywan ołówki z plamami. On Tour przyszedł artystów cyrkowych z Bułgarii, Węgier, Rumunii, Niemczech, Polsce, Republice Czeskiej. Mając dostęp do unikalnych możliwości technicznych, cyrku zapewnia swoim lokalu na koncerty, matinees dla dzieci i wszelkiego rodzaju imprez prezentacyjnych.

sztuki cyrkowej

Prezentacja na lodzie i wody w cyrkach – rzadkiego zjawiska, ale nie dla cyrku Gomel, gdzie program może być realizowany dzięki wyposażenia technicznego. Myśl komuś o ile trzeba tracić czasu na szkolenie niedźwiedzia jeździć? Numer, który trwa około trzech minut w programie cyrku, przygotowany i przećwiczonej przez cały rok. Podczas prezentacji lodzie cyrkowców w swoich pokojach też stoją na łyżwy. Wygląda ładny pokój kiedy akrobaci wylądować na niestabilnym lodzie ostrza zamiast na płaskiej arenie. Kuglarz, który wymiata na okręgu areny cyrkowej lodu wpływa na jego zdolność nie tylko rzucać rzeczy, ale również zaufanie do kandydowania na łyżwy. Ale te momenty programu cyrku – praca i trening cyrkowców. A kto jest trenerem w cyrku, a gdzie można nauczyć się tej umiejętności? Powstaje pytanie to od dzieci. Okazuje się, że oswajanie – jedyny zawód, który nie jest nauczany w szkołach cyrku. To jest talent, umiejętność nie tylko kochają swoje zwierzęta, ale również dobre zrozumienie ich mentalności i przyzwyczajeń.

Możemy powiedzieć, że praca w cyrku odważnych ludzi, którzy wiedzą, jak to zrobić skomplikowane triki z natury koczowników, ponieważ nie siedzieć na ziemi, i jeździć z ich numerami telefonów na całym świecie. Ale najważniejsze – to ludzie, które przynoszą radość publiczności. Bilety na przedstawienia zawsze można kupić w kasie lub zamówić przez telefon Gomel State Circus, powiedział na swojej oficjalnej stronie internetowej.