99 Shares 4499 views

Chromowanie swoje ręce w domu

Chromowanie swoje ręce jest jednym z ulubionych zajęć dla wielu ludzi. Ważne jest, aby zrozumieć, że proces ten stanowi zagrożenie dla życia. W przedsiębiorstwach przemysłowych chromowanie jest wykonywane przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W tym przypadku stosuje się obróbkę chemiczną lub chemiczno-termicznej. Jednak można to zrobić w domu, jeśli zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt i wiedzę.

Aby produkować chrom z rąk, trzeba przygotować pojemnik szkliwa. Ponadto, należy się blowtorch, niektórych mieszanin chemicznych, a także znajomość procesów obróbki chemicznej. Po pierwsze, niech określić, jakiego rodzaju elementy w układzie okresowym mogą być stosowane do określonego rodzaju metalu. Jest również ważne, aby wiedzieć, w jakiej kolejności przetwarzania zostaną przeprowadzone.

Chromowanie swoje ręce, aby rozpocząć z przygotowaniem elementów do obróbki. Muszą być polerowane i wolne od tłuszczu. Robi się to w celu usunięcia zanieczyszczeń organicznych, które są w szczegółach w tym punkcie. W środowisku domowym jest wykonywana przez obróbkę produktów w roztworze alkalicznym lub za pomocą ich dobrej detergentu do prania. Dalej na szczegółach, które chcesz odizolować wszystkie części, które nie powinny być poddawane chromowania. Materiał stosowany do izolacji należy przewód. Jest odporny na działanie elektrolitu, a zatem nie podlega chromowania.

Następnym etapem jest montaż elementów. Muszą być montowane w sprawie zawieszenia, a także innych urządzeń, które są dobrymi przewodnikami. Jest to niezbędne do zasilania prądem o szczegóły, a także do jej rozproszenie na całym obszarze. Kontakt z konieczności być równie niezawodne jak prądy przepływające przez nich, jest wystarczająco mocny. W procesie tym, że ponosi główny ciężar. Ważne jest, aby zrozumieć, że części hromiruemye w żadnym wypadku nie powinny być uciekł.

Chromowania twardego z rąk, można rozpocząć po wszystkich prac przygotowawczych. Odbywa się to tak. Przygotowane szczegóły są pominięte w kąpieli, która jest wypełniona tlenkiem chromu, wody, jak również w postaci wolnych rodników, które zapewniają wysoką jakość wyników. Po że chcesz usunąć produkt, ale należy to robić w rękawicach, w przeciwnym razie można uzyskać poważne oparzenia. Po poz ostygnie trochę, powinno być starannie polski, który usunie wszelkie osady z powierzchni. Chromowanie plastiku własnymi rękami wykonane w ten sam sposób.

Ważne jest, aby pamiętać, środki bezpieczeństwa, szczególnie w pokoju, który został wybrany do procedury. Cały proces towarzyszy obficie wodoru i tlenu. Kropelki skroplonego elektrolitu mgły, stymulując osobę śluzową, co może prowadzić do negatywnych konsekwencji. Dlatego chrom z rąk trzeba trzymać drzwi otwarte.