203 Shares 5761 views

Podgrzewacz wody THERMEX Stream 350: opis, cechy i recenzje

To jest powszechne dla wielu mieszkańców budynków mieszkalnych są dziś przerwy w dostawie ciepłej wody. To pytanie jest szczególnie istotne, gdy rodzina ma małe dzieci. W tym przypadku, podgrzewanie wody w naczyniu, to trudno sobie poradzić z zadaniami domowego. Uniknąć takiej potrzeby może być, nawet jeśli mieszkasz w mieszkaniu z małej łazienki, bo na sprzedaż dziś można spotkać specjalne wyposażenie do uzdatniania wody. Konsumenci starają się radzić sobie z problemami na własną rękę, ustawienie podgrzewacz wody. Mogą to być:

  • przepływ kumuluje;
  • kumulatywne
  • zwilżone.

Na zewnątrz, nie różnią się od siebie, mogą mieć kształt cylindryczny lub kształt prostokątny. Jednakże przepływ ma bardziej kompaktowe wymiary, z ich pomocą można uzyskać natychmiast w ciepłą wodę ad libitum. Takie wysokie wydajności urządzenia, a zimna woda może być ogrzewana do średnio 60 ° C Ponadto, poziom temperatury może być regulowana. Jako przykład przepływu urządzenia do ogrzewania wody, może być uważana za model THERMEX strumień 350, cechy, które zostaną omówione poniżej.

Opis modelu

Wspomniany przepływowego podgrzewacza wody może być stosowany do wytwarzania wody podczas odłączania ciepłej wody w celu domów mieszkalnych. Sprzęt posiada korpus chrom, ale przed przegrzaniem urządzenie zapisuje podwójną ochronę. Zapewnia to równomierne i bezpieczne działanie. Jednostka sterująca może być tylko z jednym kluczem, który jest zintegrowany wyświetlacz.

parametry techniczne

THERMEX strumień 350 ma pojemność 3,5 kw, w celu uzyskania charakterystyki, która jest równa 3 litrów na minutę. Urządzenie pracuje z napięciem zasilania 220 V. Zarządzanie jest mechaniczne, nie jest dostarczany pilot zdalnego sterowania.

Temperatura ogrzewania może być ograniczona. Aby zainstalować, może zaistnieć potrzeba rozmiar urządzenia, która jest równa 160 x 260 x 95 mm. Jako producent dysz zasilających kran i prysznic. Urządzenie wyświetlające nie robi, jak wbudowanym filtrem do wody. THERMEX Stream 350 jest bezpieczny w użyciu, ponieważ czwarty stopień ochrony przed wodą.

Funkcja szybkiego ogrzewania nie jest w wyposażeniu, ale włączenie wyświetlacza tam. Maksymalna temperatura ogrzewania osiągnęła 60 ° C Zestaw zawiera element zamykający i ogrzewanie w postaci PETN. Urządzenie waży tylko 2 kg, co jest bardzo wygodne dla instalacji. Metoda bezciśnieniowego doprowadzania wody. Przed zakupem należy zwrócić uwagę na fakt, że funkcja autodiagnostyki w urządzeniu tam.

Opinie konsumentów na modelu

THERMEX Stream 350, zgodnie z nabywców, ma wiele zalet, typ ciała i kontroli pracy chromowanego. W odniesieniu do pierwszej postaci wynalazku, obudowa ma chromowa, która nadaje się do każdego pomieszczenia. Włączanie urządzenia odbywa się tylko jeden klucz, który znajduje się na obudowie. Dzięki niemu można monitorować wydajność podgrzewacza wody.

Podgrzewacz wody THERMEX strumienia 350, jak twierdzą Zapotrzebowania ma również wiele innych zalet, typu:

  • zużycie wymiennika ciepła;
  • łatwość użytkowania;
  • niezawodność działania;
  • Dwa stopnie ochrony przed przegrzaniem;
  • żaroodpornego obudowy;
  • głowica prysznicowa.

Kupujący szczególnie podkreślić, że ciało jest wykonana z bezpiecznego i bardzo wytrzymałego materiału, który przedłuża żywotność urządzenia.

Dlaczego inni powinni wybierać wody podgrzewacz THERMEX 350

Opisane w artykule modelu ma wartość równą 2400 rub. Jest on przeznaczony do stosowania w kuchni lub łazience. Urządzenie radzi sobie z ciepłej wody do kąpieli w dzielnicy mieszkalnej. Urządzenie przeznaczone jest do montażu na ścianie, można wykonywać te prace, za pomocą małego wierzchowca.

Niska waga nie będzie tworzyć zbyt dużego nacisku na ścianie. Podłączyć urządzenie do sieci wodociągowej, można znalezienie wpisy w dolnej części ciała. podgrzewacz wody THERMEX Stream 350 ma dobrą białą design, który przyciąga konsumentów, którzy pragną stworzyć wnętrze w stylu klasycznym. Element grzejny charakteryzuje trwałość, nie mówiąc już także o wysokiej wydajności.

opis funkcjonalny

Przechodząc przez cylinder miedziany, wodę ogrzewa się natychmiast. Wymagana temperatura jest osiągnięta przez kontrolę przepływu. Temperatura wody instalacja hydrauliczna może zmieniać się w ciągu roku od 5 do 20 ° C Oznacza to, że w tym samym temperatura strumienia cieczy na wylocie będzie mniej w zimie niż w lecie.

W celu wybrania optymalnej prysznica przepływu jest wyposażony w wyłącznik i posiada dwie pozycje. Jednym z nich jest przeznaczony do użytku w trybie letnim, drugi – w zimie. THERMEX Stream 350 opinii o którym można przeczytać powyżej, ma lekarstwa, a jeden z nich działa jak bezpiecznik termiczny. Jest cylinder miedziany. Jeżeli nastąpi przegrzanie wody, która nie jest usterka, bezpiecznik będzie odłączyć podgrzewacz wody od sieci. Po wystąpieniu chłodzenie, urządzenie włączy się automatycznie.

Recenzje środków bezpieczeństwa podczas eksploatacji

Konsumenci nie powinni pozostawiać urządzenia bez nadzoru, gdy jest podłączony do sieci elektrycznej. Nie ustawienie go na ścianie w odpowiedniej pozycji, zakazane od włączenia. Dotyczy to również przypadku, gdy urządzenie nie jest wypełniona wodą. THERMEX 350 Stream chrom powinny być eksploatowane z uwzględnieniem środków bezpieczeństwa, mówią, że należą do gniazdka mokrymi rękami jest zabronione.

Tych nabywców, którzy już udało się przetestować jakość nagrzewnicy wodnej opisanej, należy pamiętać, że podzespoły i części zamienne nie zalecanych przez producenta, zainstalowane w budowie jest zabronione. Woda dostarczona przez urządzenie nie może być zanieczyszczony, to nie powinny być zanieczyszczenia, rdzy i piasku.

Opinie o zainstalowanie podgrzewacza wody

podgrzewacz wody THERMEX Stream 350, których opinie pomogą Państwu w dokonaniu właściwych wyborów i uniknąć błędów podczas instalacji zostanie zamontowany na ścianie, podłączony do sieci wodociągowej, a na kolejnym etapie – do sieci zasilającej. Zdaniem nabywców, jeśli jest zainstalowana jednostka jest konieczne stosowanie wsporników, z wyłączeniem prawdopodobieństwo rozpryskiwania wody na obudowie.

Po nabyciu sprzętu musi być również zarezerwowana za pomocą dwóch śrub, które nie są zawarte w zestawie. Będą potrzebne do zamocowania urządzenia na ścianie. Konsumenci powinni zacząć zdjąć pokrywę i odkręcić śruby na ścianach instrumentów. Kolejne otwory wykonane oznaczenia na tylnej okładce. Przygotowany otwór w ścianie, podgrzewacz wody jest stała w miejscu, można następnie zainstalować pokrywę górną.

THERMEX Strumień WH 350 w następnym etapie, aby podłączyć do sieci zasilającej. W tym celu, pokrywa górna usunięto i przewodu zasilającego jest połączona z terminalem. Do prac należy użyć kabla trzy-rdzeniowy, który nie został dostarczony. Konsumenci powinni zastosować powierzchnię przekroju każdej żyły 4 mm. Przed rozpoczęciem instalacji elektrycznej musi być odłączony od sieci, do której się łączysz. Kabel jest podłączony do urządzenia, a następnie – do przełącznika.

Aby odłączyć urządzenie od sieci, należy użyć przełącznik dwubiegunowy z bezpiecznikiem. Pomiędzy stykami musi być luki 3 mm. Przed operacja zostanie uruchomiony, górna pokrywa musi być noszone i zamocowane.

wniosek

Jeżeli zakupu opisanego podgrzewacza wody, a następnie uruchamiają wtyczka musi być umieszczona w gnieździe, a następnie włącza wyłącznik wielobiegunowy. kranu uchwyt wody jest płynnie, a następnie nacisnąć przycisk przełącznika mocy.

Znajduje się na przednim panelu obudowy. Uruchomi się lampka sygnalizacyjna. powinno czekać na 20 sekund, aż temperatura wyjściowa stabilizuje. Jeśli woda była zbyt zimna, jego podaż powinna zostać zmniejszona.