693 Shares 8878 views

Jak korzystać z sygnałów nawigacyjnych, aby wyrównać ściany

Aby jakościowo otynkowane ściany, trzeba osiągnąć największą poziomą powierzchnię. Aby ułatwić to zadanie za pomocą technologii wyrównać ściany za pomocą specjalnych prowadnic, które nazywane są sygnalizatory. Radiolatarni są wykonane z metalu, tworzywa sztucznego, niezależnie od gipsu do lub zaczynu cementowego. Użyj gotowych szyn znacznie szybszy proces praktycznie bez wpływu na koszt wykończenia: są one niedrogie, ustaw znacznie szybciej niż domowe. Ponadto ich zaletą jest to, że rozwiązanie dostaje metalu lub tworzywa sztucznego jest łatwo oczyścić latarnię, ale z gipsu lub cementu nie jest łatwe.

Tak więc odpowiedni rozmiar kupić beacon (nawigacyjnego zależy od wysokości od grubości warstwy tynku), cięte je do pożądanej wielkości kawałków (średnia długość – 3 M) z zastosowaniem konwencjonalnej konstrukcji do nożyczek metalu.

Jako rozwiązanie zainstalować sygnalizatory

Na ścianie z pionu lub nici powlekanych wykreślić pionowych linii w różnych płaszczyznach ścian. Na każdej z nich przygotowuje się co najmniej pięć części roztworu, który sygnałów nawigacyjnych w celu ustalenia ścianki wyrównania. Każde naciśnięcie przewodnik dół tak, aby otwory do mocowania przekazywane roztworze. Następnie przy użyciu radiolatarni poziom budynku, są ustawione pionowo.

Po radiolatarni wyrównać ściany w narożnikach zainstalowane między dwoma cięgna od powyżej i poniżej tej płaszczyzny tworzą przyszłą tynku. Po czym przeprowadza się ustawienie szyn pośrednich. Odległość między nimi zależy od wymiarów zasadami, które zostaną zastosowane podczas tynkowania. Jeśli reguła ma długość 2 metrów, etap, do którego jesteś radiolatarni do wyrównywania ścian jest 1,7-1,9 m Kolejność montażu jest podobna, ale nie ma potrzeby, aby sprawdzić ich pionowości :. Są one dostosowane strun.

Przygotowanie roztworu do tynkowania

Ściany dopasowywania pod latarnie przewiduje stosowanie roztworu do tynkowania. Najczęściej stosowane suchych mieszanek, które są zazwyczaj dodawane do wody. Gotowy do użycia muszą być ściśle zgodnie z instrukcjami, które są dołączone do każdej kompozycji.

Sam proces tynkowania ścian jest podzielona na trzy etapy:

  1. Spryskać. Ciekła kompozycja jest stosowana, w których w podstawowej roztworu dodaje nieco więcej wody. Następnie, rozpyla się na warstwę netolstym ściennego (nie więcej niż 23 mm). Wyrównać tę warstwę nie musi (jeśli maksymalna grubość nie przekracza wysokości latarni).
  2. Ziemia. Roztwór przeprowadzono zgodnie z instrukcjami, że stosuje się grubszą warstwę. W przedziale między radiolatarni jest określone rozwiązanie kotryj wyrównane reguły oddolne. Jego pull, jako wsparcie przy użyciu sygnałów nawigacyjnych, aby wyrównać ściany. Nadmiar roztworu jest usuwany z łopatką i narzędzia wysyłane w wiadrze do późniejszego wykorzystania. Pierwszy kanał w celu uzyskania idealnej powierzchni może zatem za pomocą szpatułki, łzy i powłoki wypełniona roztworem, a następnie ponowne uruchomienie reguły.
  3. Wykończeniowych lub wygładzenie warstwy. Niewielka ilość gipsu należy rozcieńczyć do stanu śmietana. Kompozycja ta jest stosowana do jeszcze wolne wilgotnego gipsu (musi trwać 40-60 minut, po zderzeniu) i usuwać z kielni stali nierdzewnej. W rezultacie powierzchnia powinna być gładka i błyszcząca.

Każda warstwa tynku jest stosowana tylko wtedy, gdy wcześniej osuszono (wyjątkiem – wygładzenia). Ponadto, pożądane jest, aby pokryć każdą z warstw podkładowych do lepszego przylegania (adhezji). Podkład należy również do wyschnięcia. Długa jest procesem. Ale nie zbyt skomplikowane w nim, ale jeśli zatrudnić budowniczych, to będzie kosztować drogo. Wyrównanie ścian na radiolatarni (cena jest uważany za obszar kwadratowy) kosztuje o kwotę, która przeznaczona jest na zakup materiałów. Więc zdecydować: albo płacić przyzwoite pieniądze, lub stworzyć własną.