387 Shares 2556 views

Mistrz kieszenie na szafce w przedszkolu

Dla wielu matek byłoby zbędne, aby dowiedzieć się w jaki sposób można tworzyć własne kieszenie na szafce w przedszkolu. Ten prosty w produkcji Hack byłaby bardzo przydatna rzecz dla dziecka. Po tym wszystkim, nie można umieścić wszystkie rodzaje niezbędnych rzeczy, które w zwykłej szafki są właśnie stracił.

Wybór materiału

Materiał, z którego torebki mają być wytwarzane na szafce w przedszkola, musi być dostatecznie mocne. Jest to najlepsze do tego celu odpowiednich dżinsów. Można również użyć polar. Produkuje doskonałe „trójwymiarowych” kieszenie. Tkanina trwa tak długo, jak to możliwe, to jest możliwe, w celu uszczelnienia wnętrza wkładem. Pozwoli to uniknąć rozciągania materiału.

zrobienie

Aby rozpocząć, należy zmierzyć szerokość drzwi i określić wysokość produktu. Na podstawie tych wskaźników, trzeba będzie wykroić podstawę dla naszych rzemiosła. Tak więc cięcie dwóch prostokątów o wymiarach około 30 o 60 cm. I ten sam kawałek polaru. Ostrożnie dodać do siebie części, które krawędzie są wyrównane. W tym przypadku, prostokąt runa powinna być na górze.

Maszyna do szycia ściegiem wzdłuż obwodu wyrobu, pozostawiając w czasie od krawędzi małego otworu. Przez to będziemy okazują tkaninę na przedniej stronie. Prawie gotowy prasować utjuzhkom podstawę. Następnie wykonaj cztery tkaniny obrabianego przedmiotu w postaci kwadraty lub prostokąty. To będzie kieszenie na szafce w przedszkolu. Mogą być wykonane z dowolnego kształtu i rozmiaru. Należy pamiętać, że szerokość kieszeni powinna być szersza niż podstawa.

Wiele matek polecić podzielić powierzchnię fartucha do czterech kondygnacji. W tym przypadku górna część najlepszej rozłamu w połowie. Nie można umieścić małe szczegóły. Drugi najlepiej zrobić z rozciąganiem konną. A po trzecie, jak również pierwsza podzielona na dwie lub trzy części. Prostokąty, z których idą do kieszeni w szafce do przedszkola, można schować taśmę na całym obwodzie. Ale najlepiej schować krawędzie do pre overlochiv nich i zszyć na maszynie do szycia. Następnie, obrabiany przedmiot może być przyszyte do fartucha.

dekoracja

Wykonywanie szaf w przedszkolu – proces odpowiedzialny i bardzo ciekawy. Fartuch z kieszeniami nie tylko sprawiają, że obszar bardziej komfortowe szatnie, ale będzie niezbędna rzecz dla dziecka. Hack wyglądał ładnie i jasne, do wytwarzania torebek można wykorzystać materiał o różnych kolorach (kropek, wzory, komórkę i t. D.). Jak przyciski każdej dekoracji męskie, haft, aplikacja. Przy projektowaniu kieszeni zawsze powinny przyciągnąć dziecko. To aktywuje twórczą wyobraźnię i poprawić drobny dziecko umiejętności motorycznych.

wierzchowiec

Do fartucha nie sag i formy utrzymywane do górnej części należy dołączyć kij z tworzywa sztucznego (balonu). Taśmy lub pozostałych kawałków tkanki mogą być wykonane małe pętelki i uszyć je do górnej krawędzi podstawy. Z pomocą tych kieszeniach są łatwe do przymocowania do drzwi dostępu.

Co umieścić?

Kieszenie na szafce w przedszkolu – bardzo przydatna rzecz. Nie można umieścić cokolwiek chcesz. Może to być grzebień, spinki do włosów, chusteczki, serwetki. Można również umieścić zestaw bielizny, siłownia buty, małe zabawki, słodycze, i tak dalej. D.