271 Shares 3667 views

Jak wymienić kasetę z tonerem w mieszalniku

mieszacze jednouchwytowe są bardzo popularne wśród ludności. To ze względu na ich wygodę, trwałość i praktyczność. Są one dość proste pod względem wzornictwa, jedna dźwignia przyjmuje funkcję dwóch głowic zaworowych. Temperatura i natężenie przepływu wody jest kontrolowana za pomocą pokrętła w pożądanym kierunku.

Duża żywotność jest gwarantowana dzięki braku elementów metalowych. Ale ceramiczne elementy miksera może być uszkodzony z powodu zanieczyszczeń, piasku i gruzu, które nieudanych predefiniowany filtr. To w takim przypadku może być konieczne, aby naprawić mikser do łazienki lub kuchni. Głowa jest OK w przypadku można sprawnie i obrócić ramię dźwigu łatwo. Nawet drobne zacięcia w piórze może wskazywać na kasetę błędu. W tym przypadku należy zakupić i zainstalować nową kasetę, aby zapobiec wyciekom wody. Ponieważ istnieje kilka typów nich do siebie, mogą mieć różne kształty i rozmiary łączących powierzchniach. Dlatego ważne jest, aby wybrać odpowiedni rodzaj, przed przystąpieniem do demontażu.

Jeśli mikser nie powiodła się ze względu na pęknięcie naboju, trzeba będzie go wymienić. Ta operacja nie jest trudne, ważne jest tylko, aby zrozumieć kolejność operacji wymaganych do wykonania. Tak, jak wymienić toner w blenderze? Ważne jest, aby zrozumieć, że zanim wymagane jest każda praca zablokować wodę i zamknąć otwór w umywalce lub wannie.

Jak wymienić kasetę z tonerem w mieszalniku: kolejność operacji

Najpierw trzeba usunąć uchwyt, w przeciwnym razie trzeba dostać się do elementu, który ma być problematyczne. Jest on przymocowany do trzpienia obrotowego za pomocą specjalnej śruby naboju. Przy łbie śruby może być zorientowany bądź Phillips i normalnej prostej wkrętaka, czasem jest wykonywane pod sześciokątną. I zobaczyć łba śruby, należy najpierw zdjąć zaślepkę. Zwykle jest on wykonany z tworzywa sztucznego lub gumy, i ekstrahuje się bardzo łatwo. Może się zdarzyć, że gumowa zatyczka jest wymagane podkovyrnut, ale w przypadku plastiku wystarczy zahaczyć paznokciem.

Gdy nasadka jest usuwana, łeb śruby pojawi się przed tobą, co pozwala wybrać odpowiedni śrubokręt wymagane. śrubę mocującą nie jest konieczne, aby przekręcić do końca, może to być 3-4 obroty. Zazwyczaj jest to wystarczające, aby usunąć uchwyt. Następnie należy usunąć lub poluzować nakrętkę dekoracyjny, często jest tak, że może być odkręcona rąk, bez użycia dodatkowych narzędzi. Niektóre urządzenia mieszające są rozmieszczone tak, że nakrętka mocująca w nich zastępuje Pressing wspornik. może ona być usunięta przez pomocą śrubokręta, i nakrętkę zaciskająca jest w tym przypadku usuwa się za pomocą klucza 30.

Więc teraz dochodzimy do pytania, jak wymienić toner w blenderze wystarczająco mocno. Po usunięciu nakrętkę mocującą lub wspornik, można rozpocząć usuwanie kasetę, w szczególnych przypadkach do tego zadania będzie musiał użyć kombinerek, trzymając wałek obrotowy. Czasami można dostać ten kawałek po wodzie, ale warto robić w czyjejś obecności, aby ta osoba otwiera i zamyka wodę. Oczywiście, jest to możliwe do przeprowadzenia tej procedury sami. Jeśli nie jest on po moc pchnął ciśnienie, nie można wyłączyć wodę, wystarczy pociągnąć go, dopóki nie podda.

Wymiana kasety w blenderze odbywa się bardzo ostrożnie, konieczne jest, aby nowy lub stary olej dostał nóg do otworów znajdujących się w organizmie miksera. Nogi kasety, a czasami kauczuku zapobiega uszczelka usunąć. Po zainstalowaniu go w odpowiednim miejscu i nakrętki mocującej jest zabezpieczona, trzeba sprawdzić szczelność połączenia. Można to zrobić poprzez włączenie wody i sprawdzić pod kątem obecności ewentualnych przecieków. Jeśli ma przepływu wody, to jest możliwe, aby zakończyć proces montażu.

Teraz już wiesz, jak wymienić kasetę z tonerem w mieszalniku.