687 Shares 6458 views

Należy kupić „Lexus Hybrid”? porady ekspertów i przegląd modeli

pojawiła się "Lexus Hybrid" w 2005 roku. Wtedy świat zobaczył pierwszy model pod maską który został silnik, który zużywa paliwa i podłączony do instalacji elektrycznej. Ale chciałbym powiedzieć więcej o nowych samochodach. „Hybrydy” w ostatnich latach produkcji bardziej nowoczesnych, atrakcyjnych i doskonały z technicznego punktu widzenia.


projekt

Pierwszą charakterystyczną cechą tego modelu – jest to jej wygląd. „Lexus Hybrid” 2015/16 można bezpiecznie kupić już dlatego, że ma wspaniały design. Pierwszą rzeczą, łapie największe odkrycie w obliczu kratki. Na jego obwodzie ustawić błyszczącą chromowaną osłonę.

Ostre ciężkie postacie dać ciału szczególną elegancję. Samochód wygląda sportowy, agresywny, ale z umiarem. Jego wygląd nie odbiera, ale raczej ciągnie.

Szczególną uwagę należy zauważyć, przednie optykę. Spód zainstalowane światła do jazdy dziennej po bokach – światła włącza. Położony w centrum soczewki i świateł drogowych. Co ciekawe, w wersji całego RX F Sport Optics LED. Nawiasem mówiąc, tuż poniżej świateł przeciwmgielnych.

Tylna część jest nie mniej atrakcyjna. Oryginalność dodaje lekko spadzisty dach i bagażnik znajdujący się w górnej części skrzydła. Więcej uwagi mimowolnie przyciąga dwóch rur wydechowych, które pokazują, że pod maską samochodu jest naprawdę mocny silnik.

Ale główną atrakcją, która posiada „Lexus RX350 Hybrid” – zmotoryzowany właz, że jeśli istnieje chęć i pieniądze, może być zastąpiony przez panoramicznym dachem.

Kompletny F Sport samochód wygląda jeszcze bardziej atrakcyjne. Pod wieloma względami – dzięki agresywne zderzaki, przedni spoiler, tylny dyfuzor, chromowane okucia, szyldy i oryginalnych kół.

wnętrze

Zewnętrzna samochód urody – to jest ważne, ale każdy człowiek jest o wiele bardziej zainteresowani jak samochód wygląda od wewnątrz. Czy Comfort "Lexus Hybrid 350" wygodny, ergonomiczny? można odpowiedzieć z ufnością – tak.

Wnętrze wygląda bardzo bogate i drogie. Przedni panel jest ozdobiony pięknymi zegarków mechanicznych, które są widoczne na stronach kanałów. Znajduje się on nieznacznie poniżej systemu audio. Warto zauważyć, że w tym samochodzie zainstalowano 12 głośników o wysokiej wydajności, które na pewno zadowoli kierowcę i jego pasażerów wysokiej jakości dźwięku. System dźwięku w toku, można zobaczyć dwustrefowy „klimatu” z ekranu, na którym wyświetlany odczyty temperatury. Ale głównym punktem wnętrza – ekran multimedialny o przekątnej 12,3 cala. A na dole można zobaczyć panel sterowania hamulca postojowego, zawieszenie, napęd i tryb podgrzewane fotele.

Szczególną uwagę zwraca się koło. On nie jest tylko wielofunkcyjny, ale również wyposażony jest w ogrzewanie, plus wszystko pokryte skórą.

A co z tyłu? Nie może pomieścić trzy osoby. Fotele wyposażone również z ogrzewaniem podłogowym. Więcej na tylnych pasażerów dostępnych ładowania USB port i kontroli temperatury.

parametry techniczne

To jest – najważniejsza część przeglądu. „Lexus Hybrid” jest bardzo mocny samochód. Pod jego maską jest silnik 3,5-litrowy silnik V6 jest ,. W wersji z silnikiem napędem na przednie koła zużywa około 12 litrów na 100 kilometrów w mieście i na autostradzie – około 8,5. Jeśli zdecydujesz się na model, który obejmuje wszystkie koła, jego zużycie było 12,5 litra i 9.

„Lexus Hybrid” różni się tym, że jego silnik jest uzupełniona systemów elektrycznych, dzięki czemu moc wzmocnionymi do 308 „koni”. Igła prędkościomierza osiąga 100 km / hw 7,7 sekundy. Ale jeśli samochód ma napęd na przednie koła. Model z czterema kołami aktywnych przyspiesza do tego znaku dłuższy niż 0,2 sekundy.

Pojazd „Lexus Hybrid 350” specyfikacje ma imponujące. Jego system działa w tandemie z przekładnią CVT, wyposażony w elektroniczną regulacją biegów.

To zostało powiedziane wyżej o koszt. Warto coś do wyjaśnienia, dane te wskazują, ile paliwa zużywa silnik, z wyjątkiem hybrydowy konfiguracji. Z jej zużycie jest znacznie zmniejszona. On jest 7,6 litra w mieście i 7,9 – na drodze lub w trybie mieszanym (wersja FWD). Z tego możemy wywnioskować, że samochód „Lexus Hybrid 350” Zużycie paliwa jest po prostu to, co jest idealnym miejscem na stałym napędem. Poprzez zakup takiej maszyny, można znacznie zaoszczędzić na tankowanie. A to – Głównym plusem pojazdu.

bezpieczeństwo

Mówiąc o hybrydowym „Lexus”, należy również wspomnieć, ponieważ jest niezawodny. Cóż, ten samochód jest test Euro NCAP otrzymał 5 gwiazdek. On chroni 91% dorosłych pasażerów w razie wypadku, o 82% – dzieci i pieszych o 79%. Bezpieczeństwo aktywne, z kolei, jest równa 77%. Jest to bardzo dobry wynik, ponieważ odpowiedź na pytanie, czy kupić ten samochód jasne.

Nic dziwnego, że „Lexus hybrydowy 350”, który dostarczył zdjęcie powyżej, otrzymał 5 gwiazdek. Po tym wszystkim, jest on ustawiony na 10 poduszek powietrznych, w tym nie tylko z przodu iz boku, ale także zasłony wokół wewnętrznego obwodu. Istnieje również tylny aparat fotograficzny, którego obraz jest wyświetlany na centralnym wyświetlaczu.

Nawet w obecnej konfiguracji systemu ESP, ABS, VSC, czujniki parkowania, „Rejs”. Jako dodatkowe opcje dostępne czujniki deszczu i światła, jak również funkcję automatycznego parkowania.

Powiedzieć, że właściciele o silniku?

Oczywiście, każda osoba przed dokonaniem wyboru na rzecz konkretnego pojazdu, bada informacje zwrotne, które pozostały z niego ludzie, którzy ich własnością. Pozwala to w końcu zdecydować – ta maszyna jest warto kupić, czy nie.

Co mówić o „Lexus RX350 Hybrid”? Właściciele większości pozytywne opinie. Ale pewne niuanse.

Silniki elektryczne zużywają ogromne ilości energii. Jak wiele może dać tylko niewiarygodnie potężną baterię. Dlatego silnik spalinowy zaczyna pracować jako generator.

Na dynamikę i charakter jazdy

Mile zadowolony jazda w korku. Możemy powiedzieć, że urządzenie jest skonfigurowane do nich. Witted rozpoczyna się, że w ubiegłym 50-200 metrów, samochód działa na energię elektryczną. Silnik nie jest aktywna. On zaczyna działać dopiero po pół minuty po rozpoczęciu ruchu – na rozgrzewkę. A potem się do samochodu nadal jeździć na elektryczny. Nawiasem mówiąc, inne urządzenia podczas pracy na zasilaniu bateryjnym.

Jest minus – słaba przyspieszenie. Ustawienie elektronicznego nie może pochwalić się dobrą dynamiką. Ale model posiada doskonałe hamulce. Kiedy osoba naciska na pedał, aby zatrzymać silniki poruszać się w trybie generacji, przy czym prędkość natychmiast zresetować. Jeżeli nie mogą poradzić sobie z tym, aktywowana klocki i tarcze hamulcowe.

o służbie

Jak można zauważyć, specjalny nie wnosi sprzeciwu „Lexus RX350 Hybrid”. Dane techniczne tego urządzenia jest bardzo dobra, nawet jeśli pewne niuanse powstają podczas pracy. Właśnie dla takiego samochodu jest konieczne, aby przyzwyczaić.

Jeśli chodzi o obsługę, model ma tylko jedną wadę. I to jest – falownik. Słabym punktem hybrydy „Lexus”. Ma swój własny obwód chłodzenia. Jeśli kierowca będzie przegap przeciw zamarzaniu, dostaniesz wielkie problemy i musiał zapłacić za naprawę i rozwiązywania problemów różnych typów. Wszystko inne – jakość i niezawodność. Na przykład, liczba pasów w maszynie jest minimalne. Kółka z klocków pracy rzadko, jeśli w stosunku do tych modeli, które są sumowane tylko silnik benzynowy. Więcej mają segmentowane baterii trakcyjnych. Oznacza to, że w przypadku awarii niektórych jednostek nie będą musieli wystawiać wymienić wszystko. I jeszcze olej nie muszą być tak często zmieniane. W ogóle, a w eksploatacji tego samochodu jest bardzo wygodne.

koszt

Tendencje cenowe są uzależnione od konfiguracji. Standardowe wyposażenie samochodu będzie kosztować około trzech milionów rubli. Jeśli chcesz kupić model w komplet „Premium”, będzie musiał zapłacić za niego około 4 200 000 RUB. Wersja w wyposażeniu „exclusive” jest najdroższym, ponieważ będzie to kosztować około 4.650.000 rubli.

Która wersja do wyboru – będzie decydować potencjalnego nabywcy. Ale w drogich modelach trymowania jest wyposażony w adaptacyjne zawieszenie, wentylowane przednie fotele i podgrzewana tylna, ekran projekcyjny, nawigacji, aparatów niebo, muzykę z Mark Levinson (15 głośników w zestawie), a bardziej adaptacyjne „cruise” system śledzenia „w ciemno” strefy , znakowanie itp

Przydatne porady od ekspertów

Wiele osób decyduje się na zakup „hybryda” w stanie b / r. Ta, w pewnym stopniu, rozsądnym podejściem. Model dostanie prawie nowe, ale będzie to zaoszczędzić kilkaset tysięcy. Plus, że samochód nie musi być „run in”.

Jednak eksperci radzą coś do wzięcia pod uwagę. Po pierwsze, jest to drogi samochód. I z tego powodu, że jest popularny wśród złodziei samochodów. Ponieważ coraz go, trzeba sprawdzić i zweryfikować liczbę TCP. Należy również sprawdzić, czy nie był to znak w paszporcie zakazu sprzedaży.

Nadal nie można ufać sprzedawców. często skręcone biegają, dając wóz dla praktycznie nowy. Jeśli istnieją podejrzenia, to najlepiej zwrócić uwagę na skórę fotela kierowcy. Jeśli jest zbyt wydłużone, pęknięty lub podarte w ogóle, samochód jest dobrze wykorzystane. I więcej. Nie ma potrzeby, aby kupić samochód, gdyby potrząśnięć gdy PPC obejmuje D lub R. W trybie ogólnym, trzeba być ostrożnym przy zakupie.

Cóż, w końcu możemy powiedzieć, że hybryda „Lexus” – nieruchomy pojazd, którego wysokość korzyści znacznie przewyższają drobnych wad. A jeśli chcesz kupić niezawodny, piękny, wygodny i ekonomiczny samochód, na pewno nie kupować tego modelu Lexus.