773 Shares 5643 views

Pyszne i lekkie ciasta. recepty

Nawet jeśli czujesz, że absolutnie nie wiem, jak gotować, zawsze jest jakieś wyjście. Znaleźć najprostszy przepis na ciastka. Daleko za nimi nie jest to konieczne, należy ich szukać w tym artykule. Należy jednak pamiętać, że i łatwy przepis na ciasto – ten sam przepis. Konieczne jest, aby ściśle przestrzegać wszystkich instrukcji, zwłaszcza jeśli gotować to deser po raz pierwszy.


Lekkie ciasta. przepis

Jaka jest różnica między prostych receptur z kompleksu? Po pierwsze, ilość tych składników, czas spędzony podczas wytwarzania. I, oczywiście, wymagane umiejętności gotowania.

Lekkie ciasta. Receptura „matka żony”

Już sam tytuł tej humorystycznej konfekcji ustawia wesoły nastrój roboczy. Tak, trzeba będzie jeden i pół szklanki przesianej mąki, dwieście gram miękkiego masła, ćwierć szklanki mleka, szczyptę soli, dwa surowe żółtka. Co do napełniania, jest wykonany z niewielką ilością bułki tartej, dziesięć białych jaj, jedna filiżanka łuskanych orzechów włoskich, osiem żółtka, cukier i wanilię.

Sposób wytwarzania

Produktów przeznaczonych do ciast, zagnieść ciasto (wystarczy wymieszać składniki w głębokiej miski). Następnie podzielić ciasto na kawałki. Ich liczba zależy od pożądanej ilości ciasta. Zazwyczaj są one wykonane z co najmniej trzech. Wszystko ciasto, wysłać do lodówki na około godzinę. Dokładnie nasmarować łagodną formę oleju, które idą do pieczenia. Na dnie położyć ciasto na górze i smarować z nadzieniem (to jest bardzo prosty – jest niezbędne do mieszania pozostałych składników). Powtarzać tę procedurę, aż do końca ciasta lub mieszaniny do napełniania. Top smar ciasto z surowym jajkiem i przebijania ostrym widelcem w kilku miejscach. Teraz trzeba tylko upiec ciasto, aż będą gotowe.

Lekkie ciasta. Receptura „banda”

Jak zauważył, „matka żony” Pierwszy ciasto jest przygotowanie elementarny. Wcale nie trudno upiec drugi placek. Więc najpierw trzeba wykonać specjalne testy dla ciasta kremem. Jak to gotowy? Gotować szkła wodnego z kawałkiem margaryny (około stu gramów). W tej samej mieszaniny, dodać szczyptę cukru. Gdy to masa zacznie wrzeć, zdjąć garnek z ognia i posypać szybko do mąki szkła. Nie zapomnij go przesiać. Niepotrzebne odpady może zniszczyć cały tort i wrażenia z nim. Miesza się ciasta. Należy to zrobić ostrożnie, spójność musi być absolutnie jednolita. W rezultacie twój ciasto będzie jak otlegat od dna samej patelni.

Lekkie ciasta. Przepis. dalsze działania

Ostrożnie rozłożyć wynikowy ciasto na blasze. Piec małe ciasteczka. Następnie każdy ciasto delikatnie wycięcie i umieszczenie wewnątrz orzech. Złożyć ciasto gotowy slajd. Bank całego mleka skondensowanego, wymieszać z białego jogurtu Wlać mieszaninę kopiec nakrętki ciasta. W osobnej misce połączyć masło, kakao i cukier. To – pudru do dekoracji. Jest to konieczne całkowite ugaszenia ciasto. Umieścić deser do lodówki na jakiś czas, aby dać go moczyć śmietanę. Tuż przed podaniem można posypać cukrem pudrem nim.