265 Shares 9697 views

Podrażnienie papieża u dziecka. Co robić?

Dlaczego istnieje podrażnienie papieża u dziecka? Jest to kwestia dotyczy wielu młodych matek. Przyczyny tych erupcji bardzo dużo, dlatego ważne jest, aby szybko ustalić ich, chociaż czasami zrobić tak może być trudne.


Jednym z najczęstszych jest użycie przydatny dla mam, ale nie bardzo przydatne dla dzieci pieluch. Delikatna skóra dziecka jest bardzo wrażliwy na działanie wilgotnym środowisku i, w rezultacie, mamy podrażnione na ciele. Po pierwsze, istnieją małe bolesne pryszcze łzawienie i zaczerwienienie. Dziecko często płacze, staje się bardzo nastrojowy. Taka sytuacja nie może być pozostawione bez leczenia, ponieważ w przeciwnym razie firma może osiągnąć krwawienie parch mokre wyostrza, a wziąć w przyrodzie.

Bardzo często podrażniona przez papieża u dziecka wynika z zastosowania „źle” proszku do prania. Nie jest to, że wszystkie tajne produkowany w drodze radiowej zawierają nierozpuszczalny nawet w gorącym (100 stopni) w wodzie związku. A zapewnień o braku fosforanów producentów w proszku dla dzieci – nie więcej niż ruch handlowej.

Alergie u dzieci: profilaktyka

Stara się wykorzystywać tylko proszki, które nie zawierają wiele szkodliwych składników. Który może być określony w bardzo prosty sposób poprzez wlanie niewielką ilość proszku w pół kubka wrzącej wody. Nieszkodliwe powinny całkowitego rozpuszczenia. Może również powodować reakcję alergiczną różne kremy, żele, mydła i innych środków czystości, która jest wykorzystywana do kąpieli dziecka i umyć swoje rzeczy.

Innym częstym powodem irytacji do papieża na dziecko – błędy w diecie dla matki karmiącej. Jest to znane jako alergii pokarmowej. Ale w tym przypadku, zaczerwienienie pojawia się na brzuchu i na twarzy i kończynach. Zazwyczaj ustąpienia objawów po zmianie diety matek i wyłączeniem produktów wywołujących reakcję alergiczną u dziecka.

Przeanalizowaliśmy główne powody są najczęściej. Ale w każdym przypadku metody stopniowego usuwania tego problemu jest niemal identyczny. Zwróćmy się do sprawy.

W pierwszej kolejności, oczywiście, trzeba skonsultować się z pediatrą, ale niektóre kroki są zawsze pomocne:

1. Jeśli podrażnienie papieżowi u dziecka, konieczne jest, aby zwolnić bolesne obszary majtki, pieluchy na skórze odpocząć i oddychać. Najprawdopodobniej trzeba będzie zmieniać się z producentem lub rodzaj pieluch.

2. Bardzo dobre działanie ma cream „D-pantenol”. Jest on dostępny i praktyczny, bardzo łatwy w użyciu. Pozytywny efekt widoczny jest na następny dzień.

3. Podobnie jak w profilaktycznym i celów terapeutycznych dobre wykorzystanie wywaru z rumianku i liścia laurowego, dodając je do wanny podczas kąpieli dziecka. Mają antyseptyczne i koją podrażnioną skórę.

4. Na koniec, należy regularnie wietrzyć pomieszczenie, w którym dziecko. To, nawiasem mówiąc, jest pierwszym krokiem do rozpoczęcia utwardzania dziecka.

Jeśli podrażnienie nie pojawił się na papieża na dziecko, a następnie natychmiast zaczynają traktować go należy zawsze skonsultować się z lekarzem, nie czekaj, aż robi się gorzej. Zdrowie dla Ciebie i Twoich dzieci!