255 Shares 6465 views

Pościel dla niemowląt – wielkość i jakość są ważne

Prawie jedną trzecią swojego życia małe dziecko trzyma w śnie. I starszych dzieci jest bardzo ważne, aby się wyspać i odpocząć dobrze – zależy od ich aktywności, wydajności i nastrój na cały następny dzień. Tak, i położyć do łóżka dzieciom spodoba się miękkie, wygodne łóżko, a nie na łóżku, gdzie „sztywnej blachy” i „gryzie kocem.” Gwarancja wygodnego i spokojnego snu, oczywiście, jest dobrze wybrany pościel.

Niemowląt pościel: rozmiar, wzór, jakość

Można mówić wiele na temat jak być idealnymi ubrania dla dzieci. Co to jest zestaw Wybierz: Kolorowy i jasne z dużymi rysunkami lub prosty z odrobiną abstrakcji? I, być może, dość monotonne? Z perkalu lub perkalu? Jednak jeden fakt pozostaje bezsporny – konieczne jest posiadanie wysokiej jakości pościel i spać na nich powinny być wygodne.

Obecnie istnieje wiele opcji na pościel dla dzieci – z wizerunkiem swoimi ulubionymi postaciami z bajek i kreskówek, senne młode i delikatnie uśmiecha gwiazdkami. Dla każdej grupy wiekowej mogą wybrać odpowiedni wzór i kolor. Najważniejsze nie mylić z wyborem producenta. Jak często, kupując tanie towary pochodzenia zagranicznego, natychmiast po spotkaniu z pralką, patrzyliśmy z przerażeniem, że ubrania przelał, rysunek przekształcony niewyraźne miejscu blokloe i rozmiary łóżkowe były kilkakrotnie niższe.

Jak określić rozmiar?

Opakowanie neutralne, czy osoby dorosłej lub dziecka, składa się z prześcieradłem, parę poszewki na poduszki i kołdry. Jednak artykuł trójwymiarowy dla każdego inna. Na przykład, rozmiar dziecka pościel u noworodka szopka będzie wyglądać następująco: poszewkę – 40×60, Ochraniacz – 112h146, arkusz – 127h146 cm.

Wybierając łóżko dla dziecka, ważne jest, aby pamiętać, że skóra dziecka jest łatwo reaguje na dowolny barwnik dodawany w koloryzacji bielizny. Dlatego nie jest konieczne do prowadzenia takiej księżniczki mody i rysunki samochody, kucyki i postaci z kreskówek. Na okruchy są najlepiej nadaje się monochromatyczny zestaw z niewielką, dyskretną wzorca. Zestaw uzupełniony łóżku niemowlęta więcej kołnierz ochronny, z baldachimem, poduszkę, materac i bocznymi kieszeniami, który stoi również odebrać w jednym kolorze.

Dla starszych dzieci

Wymiary dziecięcej pościeli w łóżeczku są nieco mniejsze niż normy dla dorosłego dziecka. Dla dziecka w wieku przedszkolnym jest lepiej kupić zestaw o następujących wymiarach: – 100h145 arkusze, poszewka – 40×60, kołdra okładka – 110h145 cm. Natychmiast należy zauważyć, że istnieją również evrorazmery, które są znacznie większe niż krajowe. Tak więc, zanim kupisz powinno się spojrzeć nie tylko na farbowanie, ale także od wielkości łóżku dziecka. Tabela uwagę zwykle ustawienia etykiety.

Ponadto, trzeba uważnie studiować kompozycję. Materiał (bawełna, Tkaniny bawełniane, płótno, satyna, bawełna) nie powinny zawierać toksyczne związki, a także silnie pachną – bezpośrednio wskazuje, że farba zawiera niebezpiecznych barwników. Zakup pościeli dla dzieci, wielkość muszą być uwzględnione. Dlatego konieczne jest, aby zrezygnować z akcesoriów ze szwów. Będą one dostarczać dziecku stały dyskomfort.

Łóżko dla nastolatków

Wymiary pościeli dziecięcej, oczywiście, różni się od wykonane dla nastolatków. Posiada własną tabelę rozmiar standardowy dla dzieci w tym wieku. Na przykład, poszewki powinna wynosić 50×70 cm, arkusz – 150h220 zwiększenie pokrywy koc i wielkości – 145h215 cm. Jedno pozostaje stała – wybór jakości przy zakupie. Patrząc na opcjach kolorystycznych, można bezpiecznie pływać wyobraźnię. Dla nastolatków dopasować najbardziej żywe i śmiałe rozwiązania: od awangardy, a kończąc newfangled bohaterów bajek, kreskówek i filmów.

Ponownie, należy zwrócić uwagę na strukturę tkaniny. Lepiej zrezygnować z zestawu, którego zawartość syntetycznego przekracza naturalne zasady. Pomimo faktu, że skóra starszych dzieci nie jest tak wrażliwy jak niemowlęta, ryzyko dla zdrowia nadal nie warto. Więc, co trzeba wiedzieć przede wszystkim, wybierając pościel dla dziecka? Musimy sprawdzić rozmiar i skład materiału.

Co trzeba wiedzieć więcej?

Co może się zdarzyć, jeśli źle odebrać pościel dla dziecka? Wielkość wybranego zestawu musi pasować do wymiarów złoża. Wartości standardowe są zwykle podane, ale dlatego, że dzisiaj wiele sypialnie są robione na zamówienie, a zatem dane po prostu nie mogą być dopasowane. Idąc do bielizny, warto wstępnie zmierzyć długość i szerokość łóżka, tak że później okazało się, że łóżko nie tylko trochę.

Jak mogę dowiedzieć się o wielkości łóżku dziecka? W tabeli znajduje się zazwyczaj na etykiecie zestawu – przynajmniej od krajowych producentów. Pytania mogą wyniknąć z chińskiej herbaty, kompozycji i których wartość jest zwykle podawana w ich własnym języku. Jest to najlepiej od razu zrezygnować z tych przejęć, jednak korzystne i niedrogie mogą się one wydawać.

Dlaczego tak ważne jest, aby wybrać wiek-bed?

W rzeczywistości jest to bardzo ważne, gdy kupujesz pościel dla dziecka. Rozmiar wydaje się mieć małą różnicę, może znacznie wpłynąć na sen dziecka. Właściwie, to można. Od tego zależy bezpośrednio od tego, jak wygodne dziecko będzie czuć się we śnie.

Na przykład, pościel dla dzieci. Wymiary podane są dla trzech grup wiekowych, z oczekiwaniem ruchliwości dziecka, jego masy ciała, a także spędzać czas w łóżku. Wszakże jeśli grudnichok śpi przez większość dnia, nastolatek spędza na łóżku tylko noc.

Do noworodka nie zgubisz się we śnie w prześcieradło, to sprawia, że trochę więcej niż to, co jest zawarte w standardzie. Wymiary pościeli dziecięcej w łóżeczku będzie się różnić od pościeli dla nastolatków – nawet śmiesznych wyobrazić sobie dorosły młody człowiek śpi pod przykryciem koc, który zamyka tylko do połowy. Jakość, skład i rozmiar – to główne czynniki, które określają, jak wygodne jest dziecko podczas snu.