774 Shares 5774 views

Czy wszyscy wiedzą, jak kręcić obręcz?

Na pytanie „Jak obrócić obręcz”, występuje w wielu początkujących w świecie fitness. Wydaje się, że może być prostsze. Ale, mimo wszystko, jeśli takie szkolenie jest niezbędne do stworzenia maksymalnego obciążenia na pasie, bez tworzenia niepotrzebnego stresu na plecach. Często u sportowców, którzy wolą uczyć się w domu, w pasie i na bokach po pierwszej sesji pojawiają się siniaki. z tego powodu, że jest na tyle problematyczne, aby kontynuować dalsze badania i muszą podjąć odpowiednie przerwy.


Co mówią eksperci o tym, jak obrócić obręcz w pasie?

ü Podczas szkolenia nogi powinny być razem, a ręce za głowę lub ściśle na boki, plecy proste. Jeśli umieścisz szeroki nogę, a następnie podłączyć do pośladków, bioder i talii mięśnie nie dostać się do efektywnej pracy.

ü Moving talii wymagane rytmicznie, a jednocześnie spokój. Nie może być szok, nie boli kręgosłup.

ü obrotowy ruch jest wymagany w celu przeprowadzenia w kierunku ruchu wskazówek zegara, a nie przekręcić z powrotem i do przodu.

ü Jak to możliwe, aby zmniejszyć amplitudę obrotu, czyli Ruchy koło talia musi być minimalne.

ü pośladków i piersi nie są na rowerze, włączyć tylko talię.

ü prowadzi zajęcia wyłącznie na pusty żołądek!

Jak obrócić obręcz i korzyści z takich działań

Obręcz hula hoop lub w inny sposób pozwala walczyć z nadwagą dość łatwo i prosto. Jest niezbędnym narzędziem dla szkolenia mięśni barku, pleców i nóg i ramion. Podczas korzystania dostarczyła wiele opcji do ćwiczeń rozciągających. Spędzeniu zaledwie dziesięć minut dziennie w rotacji obręcz wokół talii, można poczuć zauważalny wpływ na jej umocnienia i spadku.

Większość kobiet pamiętam jako dziecko kręci obręcz niemal przez całą dobę. Nie jest konieczne, rozstanie z dzieciństwa, aby porzucić swoje marzenia, ponieważ, jak zawsze marzą o szczupłej pięknego ciała i pięknej skóry, a zawarty w rzeczywistości wszystkie ich pomysły.

Ćwiczenia z obręczą o pomoc odchudzania rozwijania koordynacji, rytm, wytrzymałość i elastyczność, ale także spalić niechcianego tłuszczu w problematycznych obszarów ciała. Poprawia jelit.

Jak obrócić obręcz lub technikę obrotową

Stań prosto, stopy powinny być proste lub lekko ugięte w kolanach. Masa ciała jest równomiernie rozprowadzane na stopy, palce lekko na zewnątrz kierować. Podnieść obręcz. mięśni lędźwiowych i brzucha trzeba się wysilać i starać się utrzymać tę pozycję przez cały czas trwania treningu. Nie martw się, jeśli najpierw mięśnie nie będą gotowi słuchać. Po tym obniżyć obręcz poprzez ustawienie jej spin. Ruchy talii, nóg i szyi Dodać obręcz porusza wokół bioder i talii. Jeśli nie, spróbuj poruszać się powoli i nie spieszyć. Nie jest konieczne, aby obrócić obręcz wystarczająco szybko cierpliwości i ćwiczyć regularnie, zwiększając tym samym czas i nie przyspieszy.

Nie powinniśmy zapominać, że i zaczynają angażować się w pamiętając, jak przekręcić obręcz na udach, dasz swojemu organizmowi szansę dojść do idealnej figury.

dla informacji

Pomimo aktywnego pragnienie kobiet być zawsze w formie, silny połowa też można użyć okład w walce z „piwo” brzuch.

Staraj się nie przesadzać w dążeniu do znalezienia talii gdy zaangażowany z ważoną hula-hoop nie może przekręcić ponad dwadzieścia minut, ale można takie szkolenie można powtarzać kilka razy, na przykład rano i wieczorem.

W połączeniu z zdrowej i zrównoważonej diety, ćwiczenie spowoduje znacznie szybsze.

Ale piękny pas – jest nie tylko piękna, ale również zdrowie. Po tym wszystkim, tłuszcz na brzuchu powoduje największe szkody dla organizmu. Chociaż go pozbyć jest znacznie łatwiejsze niż z dodatkowych centymetrów w biodrach. Najważniejsze – aby przestrzegać wszystkich zasad i regularnie ćwiczyć.