198 Shares 8717 views

Jak jest wzorem: sukienka dla dziewczynek 1 rok

Ach, te kobiety! Zaczynają zachowywać affectedly z większości pieluch! Piękne dziecko już lat sobie sprawę, że są piękne? i tak lubią bawić się w lustrze, a otaczającym podpuszczony i zachęcać. Jak inaczej, nie cieszyć się i nie oddawać się ulubionym dziecko piękne sukienki? I to niekoniecznie działają w sklepie po drodze dziecięcym zakupy ponieważ uszyć Dress (1 rok i starsze) nie jest trudne. Trochę wysiłku, pracowitość, wytrwałość i, oczywiście, czas – i nową rzeczą jest z pewnością stanie się jednym z najbardziej popularnych w szatni trochę fashionistka.

Dla dzieci wzory są bardzo proste w budowie. Nie ma potrzeby, aby zrobić wiele różnych pomiarów i obliczeń. Można nawet powiedzieć, że przy szyciu odzieży dziecięcej stosując uproszczone wersje wzorów, które tylko podstawowe ściegi przypominające procesie tworzenia ubrań dla dorosłych.

Konstruowanie szablonu stanik

Aby dostać się do pracy na produkcie, dziecko powinno być mierzone. Istnieje potrzeba tylko pomiary piersi. Dowiedz się tę kwotę, konieczne jest, nie należy powoływać się na normy, bo dzieci są różne i mają własną szczególną konstrukcję nadwozia.

Jak jest wzór? Sukienka dla dziewczynek (1 rok) nie wymaga żadnych obliczeń. Półki gorset wycięte z prostokątne kawałki o szerokości równej połowie pomiarów obwodu klatki piersiowej + 5 cm. Zazwyczaj dla tych niemowląt ubranie z przepony wykonanej z linii klatki piersiowej. Model ten nie ogranicza ruchu i nie ma presji na brzuchu. Dlatego też, wysokość prostokąta, a więc gorset powinien wynosić nie więcej niż 15 cm. Element jest złożone na pół i krotnie środek zwrócić usta. Następnie przejdź do szwów na ramionach, które są lekko ściętymi pokroić około 1 cm. Po dokonaniu małych wgłębień na armhole. Nie będzie wystarczająco wysoki armhole 8-9 cm. Detal z tyłu zbudowany jest podobnie, ale z cięcia w środku półki na zamek błyskawiczny.

Jak widać, wzór dla dzieci jest bardzo łatwe do wykonania. Więc nie bój się, że produkt nie będzie działać.

Montaż stanik

Co robić dalej, gdy wzór jest gotowy? Sukienka dla dziewczynek (1 rok) są szyte w części, począwszy od stanika. Pierwsze ramię szwy zamknięty po stronie i pracują w tym etapie może być przełożona przez wypełnienie następujących części szyjkowej i pachy rurociągów. Jednak w celu zapewnienia prawdziwie wygodny produkt, który nie tylko będzie wywierać presję, ale również ewentualne szorstkie szwy nie podrażniają delikatnej skóry dziecka, należy powielić stanik. Co to znaczy? Wystarczy wyciąć z tej samej gliny z trzech części gorsetu, umieścić je w tej samej kolejności, a następnie podłączyć do wewnątrz zamkniętych części cięte szyi i pach. Miało to delikatnie, pierwsza część należy wcisnąć je na lewą stronę, zamiatać, a następnie wzdłuż brzegu leżał obrysu.

Budowa i montaż osłony

Na spódnice powinny pas tkaniny równą długości dwóch lub trzech mierników wykonanych na gotowym dolną krawędzią stanika, w zależności od typu montażu. Nawiasem mówiąc, to może być fałdę kartonowego lub regularne fałdy, czy tylko pasek materiału zebranego w wątku. Baste fałdy nieznacznie prasowana i pritachivayut do dolnej krawędzi stanika.

Aby wymienia szew najpierw połączyć przepony do powierzchni (górna część) na górze. Wewnętrzne części należy traktować owerlokowych oraz na przedniej stronie, dobrze wygładzania linia produktów leżał na wyrównanie przewodów w podstawie płaszcza. Po tym będzie szyć tylko ukryty zamek błyskawiczny, a strój dla dziecka jest gotowy.

Wybór materiału

Bez względu na wzór, sukienka dla dziewczynek (1 rok) powinna być wykonana z miękkiego naturalnego stroju lub dzianin. Należy pamiętać, że tkanina nie powinna zawierać wełnę i Lurex, ponieważ są poruszeni. Ale materiały syntetyczne są najlepiej używać do przodu gorsetu i spódnicy.

Szyć sukienki dla dzieci na lato może być z muślinu, len, zszywanie, marlevki, Jersey lub blokady kulir. Dla wersji zimowej jest bardziej odpowiednie zamszu na podstawie H / B, a stopka z polaru.

Należy zauważyć, że podczas korzystania z twardych tkanek powinny miękką wyściółkę. Na przykład, jeśli w spódnicy z tiulu, konieczne jest, aby zrobić halkę z bawełnianą szmatką.

crochet dress

Oryginalny wygląd malutkie delikatne dzianiny. strój szydełka dziewczynka (1 rok), to będzie wyglądać po prostu urocza. Puszysty spódnica jest zobowiązany do kształtu lub wzoru polusolntsa słońcem? i mały gorset ciągów wstążki satynowe – wielki opcja. Odpowiedni wzór takich produktów – tzw ananas. Wspaniały strój będzie wyglądać z małych kwiatów z gorsetu prostych kolumn z SC.

Wzór opisany powyżej może być wykonane z papieru i używane jako części matrycy podczas dziania suknie.

Wybór przędzy

Oczywiście, najlepiej nadaje się do wątku odzieży dziecięcej z włókien naturalnych. Jednak dzisiaj na rynku istnieje duża różnorodność syntetycznych hipoalergiczne przędzy, które mogą być łatwo wykorzystane do produkcji odzieży letniej dzieci. Na przykład, większość dzieci przędza zawiera część akrylu. Z tego wątku należy pamiętać, że wstęga jest rozciągnięta w procesie skarpetki, a zatem musi być mocne drutach. Produkt z przędzy bawełnianej będzie wyglądać dobrze po wielu praniach tylko w przypadku, jeśli zdecydujesz tzw merceryzowanej bawełny. Ta przędza jest miękka w dotyku i ma piękny połysk.

Praktyczne wskazówki dla stylowej małej damy

Szydełkowane sukienka dziewczynka 1 rok – to jest świetnym rozwiązaniem dla zestawu chrzcielnej. Poza tym, można związać piękne kwiaty i koronki obrzeża do skarpetek.

Jeśli sukienka uszyta z tkaniny do swego doskonałego kapelusz lub chustkę w tym samym kolorze. Na pewno z małej damy będzie niemożliwe oderwać wzroku. Tak, aby obraz był jeszcze więcej dodatków do skarpetek może być odpowiedni kolor, szyć falbany z paska materiału, z którego szyte sukni. Aby to zrobić, należy wyciąć pasmo materiału, to procesie owerlok lub zygzakiem po montażu małych oczek i szycia do góry palce.

Mówiąc o strój dla małej damy, nie można zapomnieć o elementach dekoracyjnych. Różne falbany wstążki, koronki, guziki perłowe, łuki i kwiaty – wszystkie te elementy sprawiają, że strój nie do odparcia.

Nie możemy powiedzieć kilka słów o tym, jak przydatne byłoby, gdyby ubrania niemowlęce produkcji dla tego wzoru: sukienki dla dziewczynek 1 rok, T-shirt, top, sukienkę na ramieniu z więzów – wszystkie te rzeczy będą łatwe do wykonania, stosując metodę konstruowania szablonu. Tylko trochę modelowania – i można ręcznie utworzyć całą kolekcję letnie sukienki, w której dziecko będzie podbić serca wszystkich innych.