201 Shares 8579 views

Firebird: kombinezon z rękami

Dzieci zawsze czekam na święta. Jest to okazja nie tylko, aby pokazać swoje umiejętności i talenty, ale także, aby ubierać się w stroje z ulubionych bajek lub kreskówek. Niezależnie od płci dziecka chce wyróżniać się wśród swoich rówieśników i wyrazić swoją osobowość. Bee, królik, Snow White and The Firebird – kombinezon z któregokolwiek z tych znaków, jak dziecko. Jest to okazja do reinkarnacji na wakacje, zrobić krok w kierunku prawdziwej magii.


fire bird

Obraz Firebird znajduje się w mitologii wielu krajach świata i wszędzie związane z dobroci, prawdy i słońcem. Charakter, przynosząc szczęście, zapalając ogień dookoła, jest bohaterem wielu rosyjskich podań ludowych.

Nic dziwnego, że dzieci są tak chętnie ubiera w kostium ognistego ptaka. I doskonały pretekst, aby spróbować takiej roli może stać się motywem partia zabaw czy Nowy Rok karnawał.

Firebird – garnitur, który jest idealny dla dziewczynek. Fire Bird jest związany z magii i baśni, dlaczego nie zaskoczą każdego gościa.

Produkują jasny strój dla dziecka może być na własną rękę. Oczywiście, aby garnitur Firebird, trzeba wybrać odpowiednie materiały.

kolor

Aby sprostać garnitur tkaniny czerwone i złote odcienie, ponieważ jest to ognisty ptak. Niektórzy mistrzowie lubią używać do ubrań i innych kolorów. Na przykład garnitur z niebiesko-zieloną tkaniną z przelewem. Jeśli wybierzesz kolory i fakturę prawidłowo, odzież staną się jeszcze bardziej ozdobny. Aplikacja na tkaninie, paski i innych elementów dekoracyjnych również doda jasność tak, aby obraz dziecka jeszcze bardziej oryginalne.

styl

Dla dziewczynki spódnica garniturze z wydłużony tył części, które będą wykorzystywane jako ogona. Ciekawe, wygląda uszytych płaszcz (może to być w połączeniu nawet z czarnymi rajstop).

Oczywiście, głównym atrybutem wspaniałych ptaków są skrzydełka. Mogą być one wykonane z jednego kawałka materiału i ozdobić aplikacją naśladując piórka lub stosować technikę batik uderzając wzory kolorów bezpośrednio na tkaninę.

Firebird – kombinezon, który będzie wyglądać dobrze w dowolnej kombinacji poprzez jasnymi akcentami.

fryzura

Innym elementem, który będzie akcentować realizm wspaniałych ptaków. Nie ma żadnych ograniczeń. można po prostu wziąć diadem z żółtymi kamieniami, lub produkować oryginalną koronę. Kombinezon i spódnica z piór. I nowoczesna technologia akvagrimma pozwalają malować twarz i uzupełniają obraz, dzięki czemu jest tak jasny i organiczny.

Firebird – garnitur, który jest na tyle prosty, aby szyć swoje ręce. Przy minimalnym czasu i wysiłku, można uzyskać bardzo dobry wynik, a Twoje dziecko będzie w centrum uwagi.