364 Shares 5209 views

Kołnierz z koralików z rąk? Tak, z łatwością!

Nowy trend został zajęty podium i sklepów. Musimy przyznać: obroże zdejmowany weszła w modzie kilka sezonów temu. Ale ta popularność osiągnęła szczyt tylko w tym roku.


Każdy big-name projektant zawarł w swojej kolekcji kilka rodzajów tych akcesoriów. Od przypisują Ubrania biznesowe okazało się niezbędny rzeczą, która może zmienić nastrój (oczywiście tylko na lepsze), zwrócić uwagę (i niechętny podziw) i dać obraz jasnych nut. Kto nie chce, aby umieścić w szafie kilka z tych wspaniałych rzeczy?

Widząc podniecenie, producenci natychmiast zaczął produkować kołnierz. Najpopularniejsze produkty firm: Lake & Liberty, DimePiece, Stern, Nauticoco, Gemma Lister, Jedenaście obiekty, CeCe dodatkami. Ceny produktów znanych marek, większość płci definiuje jako „wygórowane”. Aby nie pozostać na marginesie mody, panie uzbrojony igły, nożyczki i pistolety (oczywiście, klej) i stworzyć modne kołnierzyki z ich rąk. Za ich przykładem i ty. Jeśli masz jeden, więc należy się na ciebie. Do dekoracji można rozpuścić stare koraliki wiertnicze lub wykończenie z koralikami i cekinami ze starej koszuli. Lub kupić „hit” kolce.

Master Class „Obroża z koralików z rąk”

Potrzebne będą:

 • Filc szerokość 22 cm do 28 cm;
 • nożyczki;
 • Pistolet do klejenia;
 • klej;
 • Satyna długość taśmy 60 cm;
 • koraliki, biżuteria, kamienie szlachetne, bibeloty, szpilki (wszystko zdecydujesz się ozdobić swój kołnierz).

Krok po kroku:

 1. Aby uzyskać schludny i sprawne kołnierz koralików, własnymi rękami, aby zrobić pierwszy krzywą. Jako podstawę możemy podjąć każdą koszulę lub sukienkę, która będzie prawdopodobnie nosić obrożę. Zwrócić linii szyi na papierze, a końce produktu (ostry lub zaokrąglony) wykonanie w uznania.
 2. Wyciąć odczuwalne po obu stronach kołnierza. Pamiętaj, aby zostawić zaczepy na froncie – muszą zapewnić dwie części kołnierza.
 3. Nałożyć jedną akcje do innego wcześniej pomiędzy nimi, powodując gorącego kleju. Nie martw się, skrzyżowanie nie będzie widać – obejmie dekoracji.
 4. Teraz przechodzimy do głównego punktu – dekorację. Kołnierz z koralików, wykonane własnymi rękami, będzie wyglądać bardzo odpowiedni, a jeśli sobie trudu, aby myśleć z wyprzedzeniem (umieścić na wzory), koraliki, koraliki i inne materiały w symetryczny wzór. Przyklej każdy element wystroju na kawałku filcu. Jeśli jesteście znajomymi za pomocą igły i nici, można wymyślać i utorować Wielobarwny linie zarówno na krawędzi kołnierza, a między koralikami.
 5. Przeciąć wstęgę satynowy na pół. Jeśli nie musisz łuk lub końce są zbyt długie, można przyciąć taśmę, gdy produkt będzie całkowicie gotowy.
 6. Na krawędzi kołnierza, cofając się parę centymetrów, zrobić małą szerokość szczeliny powinna być równa szerokości taśmy. Przewlec wstążkę przez szczelinę. Długość krótszego końca taśmy – nie więcej niż pięć centymetrów.
 7. Nanieść klej na krótkim końcu taśmy. Złożyć na dłuższym boku i nacisnąć przycisk. Bezpiecznie ustalające jednolitą taśmę i powtórzyć procedurę z drugiej strony. Wszystko. Twój kołnierz z koralików, utworzony przez własne ręce, gotowe do światła!