340 Shares 4903 views

Knitting ciepłe rękawiczki – akcesoria na zimę

Każda osoba mieszkająca na terenie Rosji, zima jest nieuchronnie związane z zimnem i śniegiem. Jeden jak o tej porze roku, podczas gdy inni się doczekać jego zakończenia. Jednakże, bez wyjątku, w zimie nosić ciepłą odzież wierzchnią i obuwie. Ponadto wiele nabyć szereg akcesoriów, które pozwalają nie tylko ciepło, ale również stylowy wygląd i piękne. Najczęściej jest to odmiana od czapki, szaliki, rękawice z jednym palcem. Takie artykuły mogą być uszyte z ciepłej tkaniny lub dzianiny z przędzy wełnianej. W tym przypadku, zawsze jest wybór stylu, koloru lub rozmiaru. Jeśli rękawice dziewiarskie wykonywane z własnej, to jest możliwe, między innymi polegać na indywidualności i oryginalności.

Wielu początkujących needlewomen przeraża sam proces wytwarzania takiej produktów, szczególnie jeśli wcześniej nigdy nie miał z dzianiny na cztery igły są złe, jak to się robi. Po pierwsze, niech po prostu spróbować. To nie jest tak trudne. Doświadczenie, jak wiadomo, mogą być nabyte. mitenki dziewiarskie powinien zacząć od górnej części gumy, jeśli w ogóle, oczywiście, będzie. Jeżeli jakikolwiek produkt będzie bardziej ciasno wokół ramienia. Dlatego decydując się zrezygnować gumę dziania, zastanów się, czy to zrobić? Wtedy należy przejść do głównej części produkcji, pozostawiając otwór na kciuk z prawej strony, w zależności od rodzaju rękawicy jest z dzianiny w tej chwili.

Jeśli nie uda się zrobić produkt z czterema szprychami – można użyć haka. rękawiczki dziewiarskich z tego narzędzia mogą być wykonane zarówno powyżej i poniżej. Praca odbywa się zazwyczaj w kręgu: w tym przypadku, produkt końcowy nie będzie miał szwy. W zależności od osobistych preferencji, można użyć wątku jednego lub więcej kolorów. W tym ostatnim przypadku, w celu uzyskania wystarczająco gęste i ogrzania produktu z żakardowej wzoru. Schemat mitenkami dziewiarskich pomoże Ci przemian przędzy pracy do gotowego akcesorium wygląda dość modne i stylowe. Najważniejsze jest, aby wybrać wzór, którego obraz jak najbardziej. W tym samym czasie nici niepożądane provyazyvat tego samego koloru z rzędu ponad trzy pętle: produkt końcowy będzie niewygodna w noszeniu i przenoszenia.

Oprócz haka, można również skorzystać z dwóch szprych. Dziania rękawiczki w tym przypadku zapewnia się tworzenie dwóch identycznych formowanych pasm sieciowalne stronach. W tym przypadku, należy mieć pewność, aby zapewnić otwór na kciuk. Prace można rozpocząć tak szybko, jak na górze i na dole.

Szczególną uwagę zwraca się rękawiczki dziewiarskich dla dzieci. Modele te są wykonane ze specjalnych włókien wysokiej jakości często bardzo jasnych kolorach. Wiele matek na ich dzieci drutach produktów w różnych małych zwierząt: myszy, żaby, fok. Rękawice te na pewno będzie zadowolony nosić każde dziecko Sadowski wiek. Starsze dzieci są już zaczynają naśladować dorosłych. Dlatego wiele z nich bardzo zadowolony, kiedy na drutach rękawiczki są takie same jak mama lub tata, tylko małe. To pozwala dzieciom poczuć trochę starszy!