849 Shares 3649 views

Syntha 6. Recenzje białka №1

Firma BSN, światowego lidera w branży odżywiania sportowego, jest znany ze swojego zaangażowania w tworzenie wyjątkowo wysoką jakość żywienia sportowego. Jeden z najlepszych „kreacji” jest producentem proszku białko Syntha 6. Recenzje sportowcy, którzy biorą go, dowodzi, że firmie udało się stworzyć doskonały produkt ultra-premium dla celów sportowych i fizycznych. Według niezależnych badań, 69% respondentów uważa, Syntha 6 najlepszy ze wszystkich złożonych białek.


Kompozycja produktu jest kombinacja 6 rodzajów białka po ultrafiltracji o wysokim stopniu złośliwości, użytecznych w zawartości tłuszczów nasyconych, włókno mineralne – wapń, fosfor, sód, potas, – oraz małej ilości węglowodanów. Ponadto, mieszaniny obejmują kazeinę związaną formy, które opóźniają proces szybkiego rozkładu, który tworzy stabilne białko krwi. Również enzym z papai – enzym papainę i pochodzenia mikrobiologicznego – Aminogen. Dzięki nim łatwiej trawienie i zapobiega niestrawności podczas robienia BSN Syntha 6. Rewizje potwierdza, że normalne zasady odbioru nie powoduje dyskomfortu w żołądku. Jednakże, ze znacznym zwiększeniem dawki może być uczucie ciężkości w brzuchu.

Na szczególną uwagę zasługują walory smakowe Syntha 6. Recenzje wspaniałego smaku napoju jest całkowicie nieprawdziwe. Obecnie firma produkuje białko o smaku banana, masło orzechowe, czekolada, ciastka, śmietana, kawa mokkachino, truskawek i wanilii. Ostatni niezwykłe, że dobrze współgra z owoców i jagód.

Wiele osób woli, aby mieszaniny na bazie mleka o niskiej zawartości tłuszczu, niektóre – mieszać białko z innego napoju. Aby przygotować koktajl najlepiej stosować mieszarkę lub wytrząsarki tak, białka o różnym charakterze miesza się ze sobą na tyle trudne. Na korzyść białka, o czym świadczy brak nieprzyjemny posmak w jamie ustnej.

Zalecana dzienna dawka odbioru – 2-4 porcje Syntha 6. Recenzje ekspresy białka przez dłuższy czas, zaleca się, aby wybrać optymalną dawkę – 3 razy dziennie przez jednego białka łyżka rozpuszczonej w szklance napoju. Jedna porcja dostarcza moc mięśni przez około osiem godzin. Największy efekt osiąga się przy odbiorze mieszankę natychmiast po treningu.

Oczywiście, największe zainteresowanie jest o 6 Syntha zwrotne dotyczące jego skuteczności. Białko radzi sobie z głównym zadaniem jest budowanie mięśni. Podczas 4-tygodniowym dawkowaniu suchej masy zwiększyła się średnio o 2-4 kg. Ponadto respondenci zauważyć dobrą definicję mięśni i szybkiego nasycenia koktajl składników odżywczych w organizmie. Syntha 6 zmniejsza uczucie głodu, przyczyniając się do redukcji tkanki tłuszczowej. Ci, którzy biorą produkt regularnie, uwaga wzrosły energii i brak problemów z układem odpornościowym.

Należy zauważyć, że białko Syntha 6, których opinie są bardzo imponujące, nie jest tani. Ale cena składa się z kosztownej produkcji i pewność jakości. Ponadto, w najbardziej kosztownych i upakowania – 97 części, w środku – 52 i 30 – najmniejszy.