464 Shares 3280 views

Rosyjski łyżwiarz Jekatierina Małyszewa: Biografia i kariera w sporcie

Ekaterina Malysheva, biografia jest przedstawiona uwagę, to słynny rosyjski łyżwiarz. Sportowiec brał udział w Igrzyskach Olimpijskich, wielokrotnie został zwycięzcą mistrzostw Rosji.

informacje biograficzne

Ekaterina Malysheva, zdjęcia, które zostały przedstawione w tym artykule, urodził się w styczniu 1987 roku w Czelabińsku. Od najmłodszych dziewczynę chciał angażować się w sporcie, więc rodzice przyjęli wizytę sekcji łyżwiarstwie szybkim, które w pełni objawił talent przyszłości Igrzysk Olimpijskich w sprincie wszystko wokół.

Z młodszego wieku Ekaterina Malysheva różniły się bardzo poważne podejście do procesu treningowego. Wraz z wytrwałością i talentem przynosił efekty pierwsze sukcesy sportowe.

Początek kariery sportowej

Na Mistrzostwa Świata Juniorów 2004 17-letni rosyjski łyżwiarz staje się piąta, a rok później – ósmy. W 2006 roku wygrał wszystkie z rówieśnikami w mistrzostwach Rosji w klasycznym wszystko wokół.

Przed igrzyskami w Turynie 18-letnia Ekaterina Malysheva dostaje się do głównego zespołu narodowego. Jednocześnie zawodnik pierwszy mówca na mundialu, wykazuje doskonałe rezultaty dla jego wieku. Malyshev było nawet na liście kandydatów na wyjazd do Turynu, ale trenerzy nie odważył się odsłonić młody i niedoświadczony Dafen.

Celem – Vancouver

Nie trafiając na olimpiadzie w Turynie, Malyshev rozpocząć poważne szkolenia dla kolejnych gier. Aktywnie przemawia na mundialu w trzech zakresach: 1500, 1000 i 500 metrów. Katarzyna wziął także udział po raz pierwszy w Mistrzostwach Europy, który uderzył w dwudziestu największych sportowców. Ale największym osiągnięciem w tym roku był brąz w sprincie nie ma krajowych mistrzostwach.

W następnym sezonie, Ekaterina Malysheva zadebiutowała na Mistrzostwach Świata, gdzie stała XVIII w sprincie. Wśród osiągnięć kobiet-sportowców należy zauważyć, jedenaste miejsce w biegu na sto metrów w Pucharze Świata, a także brązowy medal w mistrzostwach Rosji w 500 metrów.

sezon Pre-Olympic Malyshev przeprowadzone bardzo aktywnie. Znów był trzeci w mistrzostwach Rosji na pół odległości kilometra. Sportowiec na mistrzostwach świata ponownie zajęły osiemnaste miejsce i na Europejskie – piętnastą.

Sezon olimpijski jest bardzo dobry dla Ekateriny Malyshevoy. Stało się dwukrotny medalista Mistrzostw Rosyjskiej, i zdobył piąte miejsce w sprincie na mistrzostwach świata.

W Vancouver Ekaterina Malysheva poszedł z nadzieją rywalizować o medale olimpijskie. Ale, niestety, konkurencja okazała się niefortunna dla niej. W wyścigu na 500 metrów Malyshev zajęło 24 miejsce, a km – 27.

Zmuszony zrobić sobie przerwę i domowe Olimpiady

W posleolimpiysky sezonie Ektaerina Malyshev ponownie zdobył srebrny medal w mistrzostwach Rosji stał się dla niej korona odległości 500 metrów. Jednakże, ze względu na jego długoletniej choroby – zapalenie węzłów chłonnych – sportowiec prawie musiał zakończyć karierę.

Po rocznej przerwie Malyshev odnawia swoje występy w Pucharze Świata i ponownie staje się dwukrotny zwycięzca rosyjskiego mistrzostw. Miała wystąpić na mistrzostwach świata, ale brakowało jej z powodu urazu głowy.

Dla domu Olimpiady Małyszew przygotowanie bardzo trudne. Ponownie, była druga w 500-metrovke mistrzostwo Rosji. W Soczi, Catherine wykonywane również na jego ulubiony dystans. Niestety, walka o medale w rosyjskiej konkobezhki nie działa – zajęło siedemnastego miejsca.

Pomimo napiętego harmonogramu szkolenia i występów, Ekaterina Malysheva kończy Ural Akademii Kultury Fizycznej.

Sportowiec nie zamierza opuścić łyżwach. Wśród jej planów – udział w Igrzyskach Olimpijskich 2018 w Phenianie.