550 Shares 9213 views

Naucz się gotować jęczmienia do wędkowania

Jest to przynęta do połowu ryb, co jest powszechne w kręgach miłośników wędkowania i jest uważana za jedną z najbardziej popularnych. Po zapoznaniu się z proponowanym informacji można nauczyć się gotować jęczmienia do połowu siebie. W rzeczywistości, ta procedura jest bardzo prosta. Każdy szanujący rybak musi być nie tylko w stanie go wykonać, ale również wiedzieć, że jęczmień do wędkowania to przynęty, które mogą być używane wielokrotnie. Prawie wszystkie jego właściwości, w tym wyglądzie, są zatrzymywane na okres do siedmiu dni.

Dla każdej ryby posiada własną przynętę

Bądź świadomy , jak gotować jęczmienia do wędkowania, konieczne jest dla wszystkich zainteresowanych połowu ryb takich jak karp, płoć, jaź, leszcz, krąp. W tym samym przynętę złapać króla ryb słodkowodnych – karpia. Jego uniwersalność polega na tym, że może być również używany jako przynęta. Wędkowanie zawiera własne niuanse, z zachowaniem których często zależy sukces przedsiębiorstwa. Jedną z takich zasad jest następujący: fakt, że rybak używa przynęty powinna być zawarta w przynęcie. Warto zauważyć, że w tej chwili jęczmienia uniwersalności oczywiste. Fakt, że wabi ryby, można następnie zmienić przynętę, próbując złapać na robaki, robaki, groch i tak dalej. Podobne eksperymenty mogą dać doskonałe rezultaty jeśli ryby nie gryzie manifesty w specjalnej aktywności. Oczywiście, powyższe argumenty mają na tyle, aby nauczyć się gotować jęczmienia do łowienia, robić samemu szkolenia. To nie jest trudne, chociaż istnieją pewne niuanse.

W jaki sposób i jak gotować jęczmienia do połowu?

Oczywiście, najpierw musimy kaszę perłową, która jest objęta w zwykłym sklepie spożywczym. Rada nie jest tak trywialne, jak mogłoby się wydawać, ponieważ kupując przyszłej przynęty powinna być czujni. W szczególności, wędkarz powinien zwrócić swoją datę ważności. Oznaczania jakości jęczmienia wizualnie, należy wiedzieć, że jeśli to jest świeże, to będzie wyglądać światła, niemal śnieżnobiałe. Wręcz przeciwnie, zad nie jest pierwszą świeżość jest ciemne i nieatrakcyjne.

Jak gotować jęczmienia łowienia – najprostszy sposób

Najprostszym sposobem, aby przygotować przynęty / podrywki jęczmieniu jest termos parzenia zbóż. Odbywa się to w bardzo prosty sposób. Po wypełnieniu jedną lub dwie sztuki. łyżki jęczmień perłowy w termosie, należy napełnić go wrzątkiem – jedyny dwieście mililitrów. Następnie pokrywa termos ciasno skręcone i zawartość wstrząsnąć, aby uniknąć przyklejania się do ziarna ścian naczyń. Doświadczony wędkarz wykonuje tę procedurę w przeddzień wyprawy wędkarskie. Rano w dniu końcowym zbóż konieczne lekkie sucho przy użyciu filtru i pakować dowolnym dogodnym pojemniku do rybaka. Co preferencje Angler, więc trzeba znać nie tylko zbóż utwardzania, ale również o tym, jak gotować jęczmienia do wędkowania. Metoda ta jest również bardzo proste. Najpierw trzeba wykonać do rozmiękczania zboża pod bieżącą wodą przez kilka godzin (2-3). Teraz można go umieścić w odpowiednim pojemniku i zacząć gotować na małym ogniu. Jak gotować jęczmienia połowów? Proces trwa około piętnastu minut do godziny. Następnie usunięcie patelnię z kuchenki, woda musi być odprowadzana, a pojemność na kilka godzin, aby owinąć ręcznikiem. Gotowe!