125 Shares 4780 views

Humorystyczny show „GOTOWOŚĆ”: Uczestnicy i ich biografie

Oglądać show „Stand”? Uczestnicy tego projektu, jesteś śliczny? Na nich zostaną omówione w artykule. Będziemy dzielić szczegóły biografii i życiu osobistym komików. Zapraszamy do lektury!

informacje ogólne

W 2013 roku na TNT po raz pierwszy przyszło show „Stand”. Uczestnicy tego transferu są w większości profesjonalnych Humorysta. Mogą one być widoczne na głównej scenie w KVN.

Dziś już schwytany 3 sezonu serialu „Stand”. Uczestnicy, których nazwy wielu nawet nie wie, że ludzie są zadowoleni z ich żartów i zabawnych scen. Są jednym krokiem na scenę i łatwo komunikować się z publicznością w hali.

Kim oni są – główny twarz pokazuje „GOTOWOŚĆ”? Uczestnicy zostaną nazwane przez nas później. W międzyczasie zapoznać się z biografią mistrza i twórcy transferu.

Ruslan Bieły

Urodził się 28 grudnia 1979 roku w Pradze. Potem rodzina przeniosła się do Polski. Kilka lat później ostatecznie rozstrzygane w Woroneżu. Takie częste zmiany miejsca zamieszkania jest zrozumiałe. ojciec był Rusłan Serwisant. Chciał, aby jego syn poszedł w jego ślady. Ale nasz bohater marzy scenę. Jako student Rusłan poważnie zainteresowanych KVN. Facet grał w poleceniu „Siódme niebo”. Chłopaki udało się wygrać „Kivinen Płaczu” w festiwalu Jurmala.

Białe serce Ruslan darmo. Dzieci nie mieli. Kilka lat temu pewien facet w hipotecznych kupił mieszkanie w Moskwie. Teraz on jest uprawniony kawaler metropolitalnego zamieszkania.

Julia Akhmedova

Jest to pierwsza i jak dotąd jedyna dziewczyna w „stand” transmisji. Uczestnicy-men doceniać i szanować ją jako prawdziwy profesjonalnego komiksu gatunku.

Jasny brunetka urodziła się 28 listopada 1982 roku w Kirgistanie. Ona – pół azerski. W 1999 roku przybył w Woroneżu, gdzie rozpoczął naukę w Architektury i Budownictwa. Jednak do pracy w ich specjalności i nie było to możliwe.

W okresie od 2003 do 2012 roku kierował zespołem Julia „25”. Zespół udało się dotrzeć do ostatecznego „Premier League.” Dziś Akhmedova szuka przyszłego męża. Gdy była sama.

chwała Komissarenko

Wysoki i pulchna blondynka z Białorusi zdobył serca wielu telezritelnits. Dziewczyny uważają, że jest słodki i ładny. Głównym „trick” sławy – jego cienki głos. Niezwykłe i nietypowe dla barwą człowiek czyni żarty zabawniejszy. Niestety, musimy rozczarować fanów Wiaczesław: on ma dziewczynę, której imię Alena.

Wiktor Komarow

Urodzony w 1986 roku w Moskwie. Otrzymał wykształcenie wyższe w „inżynier systemów zabezpieczeń”. Mógł rozwijać wielką karierę w tej dziedzinie. Ale w pewnym momencie, Victor sobie sprawę, że humor i scenę – jego główna powołanie. Komarow jest stan. Ostatnio stałem się ojcem.

Dmitry Romanov

Wysoki facet z bujną włosy – prawdziwy Odessa. Widzów pokazać wstać doceniłem jego żydowski humor.

Żarty Dima podchodzi i zabiera życie (nie tylko własne, ale także przyjaciół i krewnych). Romanov ma żonę Christine prawnej.

Stas Starovoytov

On – rodem z Tomska. Ukończył lokalnej Politechniki. Zagrano KVN aż do 2007 roku. Potem zaczął pisać dowcipy dla innych zespołów. „W górę stand-” Stas Starovoytov opowiada o zaletach i trudach życia rodzinnego.

Ivan Abramov

Urodził się w Wołogdy w rodzinie żydowskiej. Po ukończeniu szkoły średniej wyjechał do Moskwy, gdzie wstąpił do Państwowego Instytutu Moskwie. Aż do 2013 roku, grał w KVN w poleceniu „Parapaparam”. Żonaty z Elvira Gismatullin. W 2014 roku mieli córkę.

Timur Karginov

Urodził się w 1984 roku w Osetii Północnej. Były KVNschik (wykonywane w poleceniu „piramidy”). Oficjalnie nie ożenił, ale miał dziewczynę.

Większość jego monologów w Up stoiska poświęcone rasy białej i ich ciężkim życiu w Moskwie.

Nurlan Saburowa

Złośliwy facet z Kazachstanu. W kraju prowadzi działalność, takich jak wesela, urodziny i firmowych. W show „Stand” często żartuje o swojej narodowości. Ma żonę i dziecko.

Konkludując

Teraz wiesz, kto tworzy „GOTOWOŚĆ”. Uczestnicy, których nazwiska – został wymieniony w art. Możliwe jest, że w niedalekiej przyszłości projekt będzie uzupełnić o nowe komików. Życzymy projektu każdy rodzaj dobrobytu i wysokich rankingach!