885 Shares 3008 views

Red Square w Nowym Roku: Opinie

Ozdobą rosyjskiej stolicy – Plac Czerwony. Na Sylwestra, obszar ten emanuje szczególną energię. Tutaj pokonać kuranty, przytrzymaj ciekawych koncertów i niech jasne fajerwerki. Co zrobić zwykłych obywateli kraju na rozrywkę w tym miejscu, proszę przeczytać artykuł.

plan działania

Zarówno dzieci, jak i dorosłych w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia, czekając na coś cudownego i niesamowitego. Oczywiście, wiele osób chcą zobaczyć Nowy Rok w niezwykłym otoczeniu. Dlatego coraz więcej osób zamiast święta w wąskim kręgu rodziny chcących uczcić święto w środku kraju.

Każdego roku na widowni metropolitalnego przygotować magiczne show, fajerwerki olśniewające i oryginalne niespodzianki. Sylwester na Placu Czerwonym – najlepszym rozwiązaniem dla młodych ludzi. Ponadto plan działania jest również bardzo ekonomiczne. Urlopowicze nie trzeba wydawać pieniędzy na stroje wypoczynkowego, drogich napojów alkoholowych i luksusowej tabeli. Wszyscy goście mogą oglądać darmowy koncert i świetnie się noc w wesołym towarzystwie.

Jednakże, w celu Triumph udało, lepiej iść na imprezę raz całego zespołu – to rady „doświadczony”. Faktem jest, że na spotkanie z przyjaciółmi jest prawie niemożliwe w takiej masie ludzi. Kilka osób udało się przedostać do Sylwestra. Komunikacja mobilna jest praktycznie nie istnieje.

rozrywka

Marzeniem wielu Rosjanom – aby uczcić Nowy Rok w Moskwie. Na Placu Czerwonym w nocy wielu Mikołajów i śnieg Panien. Oprócz tych znaków, obszar jest pełen innymi postaciami z bajek. Przebrani ludzie są bardzo przyjaźni i chętni do robienia zdjęć z każdego.

Na ulicy, na świeżym powietrzu, w stylu ludowej zabawy śpiewu i tańca wykonawców. Mogą być prowadzone tańców i śpiewania. Dodaje nastrój i świąteczną iluminację. Wydarzeniem 2016 roku był pokaz laserowy, który byli zachwyceni nie tylko zwiedzających, ale także mieszkańcy stolicy.

Ci, którzy są przyzwyczajeni do aktywnego wypoczynku, należy świętować Nowy Rok na lodowisko. Na Placu Czerwonym, pracuje od 2000 roku. Uroczysty wieczór, on też przyjmował gości. Nastrój podnieść dobrą muzykę i jasne oświetlenie. Jednak, jak goście twierdzą, że cena może być niższa wejście. Także ludzie nie podoba się fakt, że trzeba kupić bilety z wyprzedzeniem, jako noworoczny noc jest prawie niemożliwe do zrobienia.

Najlepsze tradycje

Głównym powodem, dla którego ludzie pójść w Sylwestra na Rynku – to chwali. Wielu turystów i odwiedzających zauważyli, że takie piękne, luksusowe i długich fajerwerków nie widziałem w żadnej innej stolicy świata. Wielu odwiedzających tu doświadczyć niezwykłej, wybuchowej energii, która promieniuje to miejsce.

Pomaga utrzymać wszystkie tradycje wakacyjnych Plac Czerwony. Na Sylwestra każdy obywatel chce zobaczyć Prezesa odwołania. W szczególności, aby nie przegapić tego wydarzenia, zatrzymuje się koncert, który rozpoczyna się na 22 godziny. Tak, że ludzie mogą usłyszeć mowę, wisiał telebimach. Jest to bardzo wygodne – świadczy o tym, którzy się tam.

Należy zauważyć, że alkohol w terenie nie sprzedają. Jeśli nie można sobie wyobrazić bez świętowania szampana, można ją pić w domu, czy po opuszczeniu obszaru.

Zazwyczaj, tłum rozprasza bliżej czwartej rano.

nowe zasady

Pod koniec 2015 rosyjskich obywateli ma paskudną niespodziankę. Władze zdecydowały, że na spotkanie z festiwalu na placu może ograniczona liczba osób. Pewna część zaproszeń przyjść osobiście. 31 grudnia został nakręcony tutaj „Blue Light” – program, który stał się żywą częścią historii tego kraju.

Jednak wiele osób mocnych wypowiedzi na temat tego, co na Plac Czerwony Nowy Rok ogranicza dostęp z innych powodów. Są pewni, że odbywa się to wyłącznie w celu dotarliśmy mniej osób nie-słowiańskim wyglądzie.

Rzeczywiście, wielu turystów nie podoba, że następny resztę pracowników migrujących. Inni goście na pewno, że przedstawiciele innych narodowości mają prawo do świętowania tutaj, jak rdzennych mieszkańców stolicy. I pozbawiać ich takiej możliwości jest źle, nieludzkie.

przyjazny ścigania

Wielu odwiedzających skarżą się, że w obszarze ciągłego zgiełku. Nawet ograniczając liczbę osób zaproszonych nie pomóc utrzymać tłum pod kontrolą. Ale prawie wszystkie zostały tam również powiedzieć, że pijany publiczność prawie żaden. Zazwyczaj idzie dużo młodych, wesoły firm. egzekwowaniem prawa doskonale utrzymać porządek. Wielu policjantów zaszczyt świętować Nowy Rok na Placu Czerwonego. Zdjęcia z młodymi oficerami zrobić każdy. Mężczyźni i kobiety w mundurach są bardzo przyjazny i chętny do pozowania przed kamerami.

Nie zachęcając odwiedzających i cen towarów. Koszt napoje gorące, jedzenie i pamiątki znacznie zawyżona. Ponadto, wiele osób zepsuć nastrój zimy bez śniegu. Moskale i goście są przyzwyczajeni do miasta w zaspach. A pogoda nie jest zadowolony z ostatnich lat. Ale ciepły temperatura pozwala na dłuższą grę, a nie zamrażać.

szczegóły wakacji

Niezależnie od tego roku, ludzie dzielą się to, czego nie udało się dostać do głównego obszaru kraju. Powodem jest to, że wejście steruje policji, który zamówił. Jeśli obszar jest pełny, bramy są zamknięte dla nowych użytkowników.

Musimy przejść przez wykrywacz metalu. Kolejka ta jest bardzo długi. Stróże prawa mają prawo zajrzeć do torby i wyszukiwania osób. skonfiskować ich alkoholu. Wczasowicze są podzielone na te, które rzadko udaje się oszukują policję i przeprowadzić z alkoholem. Więc musimy świętować Nowy Rok na Placu Czerwonym, nawet bez butelki szampana.

Wielu turyści świętowali w sąsiedztwie. Jednak bardzo często, nawet kilkaset metrów od centrum miasta, ze względu na hałas, fajerwerki i muzyka nie słyszał, dla którego przyszedł niemal wszystko – bitwę kuranty. Ale oprócz można łatwo korzystać z napoju musującego plastikowych pojemnikach. Jednak za nielegalne użycie fajerwerków nie ma prawie nikt nie patrzy. Dlatego w kółko pod stopami eksplodowały petardy. Były przypadki, gdy zwykli przechodnie dostarczane z oparzeniami do szpitala.

negatywne aspekty?

Jak wiadomo, na zimno i wiatr, zimno do kości. Dlatego wielu odwiedzających wrócić do domu z zimna. Ci, którzy spoczywają w środku po raz pierwszy, zaleca się ubrać na pierwszym miejscu nie jest piękny, ale ciepłe i wygodne.

Dla wielu ludzi marzy – aby świętować Nowy Rok na Placu Czerwonym. Recenzje obchodów często negatywne. Goście twierdzą, że główną wadą tego działania jest to, że oczekiwania nie są spełnione rzeczywistość. Nie tylko, że program koncertu w niektórych latach było bardzo monotonne i nudne, więc nawet ci, którzy przychodzą później, pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok – sterty śmieci i potłuczonego szkła.

Wiele, wiedząc, że alkohol przemycić na terytorium nie można pić bezpośrednio przed wejściem. Dlatego obywatele są niewystarczające zepsuć uroczystość dookoła.

transportu publicznego lub własnego samochodu?

Miejsce parkingowe w okolicznych ulicach. Jednak wiele osób chce zostawić samochód w pobliżu strefy – to punkt spoczynku. Nawet jeśli koń żelaza zaparkowany na pustej drodze, musisz być przygotowany na to, że zostanie ona zablokowana po uroczystości. W tym przypadku, będzie musiał wrócić do domu pieszo, taksówką lub środkami transportu publicznego, który jest pełen pijanych, czasami zbyt przyjazny pasażerom.

Wiele osób mówi, że to jest bardzo męczące Plac Czerwony. Na Nowy Rok, należy zauważyć, w dogodnym trybie roboczym transportu. Dlatego opuścić masową imprezę i kontynuować obchody w domu – bardzo łatwo.

Subway normalnie otwarte do 2:00, a autobusy do 3. Po tym, transport zatrzymuje się na krótką przerwę, a rano znów dostarcza strudzonych pasażerów w trybie normalnym. Jako goście stolicy, a rdzennych mieszkańców pozytywnej oceny jego pracy. Po tym wszystkim, transport publiczny umożliwia łatwe i ekonomiczne, aby uzyskać z dowolnego obszaru centrum Moskwy. Dlatego nie jest konieczne, aby wziąć swój samochód, a następnie znaleźć miejsce parkingowe.

Wskazówki dla początkujących

Ci, którzy byli tu na uroczystej nocy, nie jest zalecane, aby zaopatrzyć alkoholowych i gorące napoje. Lepiej wziąć termos z kawą lub herbatą. Takie pojemniki policja przechodzi bez problemów. Kolejna wskazówka: dostać się do miejsca potrzebnego do 22 godzin. W rzeczywistości, po tym czasie obszar ten jest zazwyczaj już wypełniona po brzegi.

Jak świętować Nowy Rok na Placu Czerwonym, dobrze znane i mieszkańcy stolicy. przyjazny bezpieczeństwa, ale surowe, więc nosić własne jedzenie i szampana nie będą akceptowane. Jednak ludzie, którzy mają więcej niż jeden raz wszedł w kapitale zakładowym tej smaczne przekąski – być może. Wielu odwiedzających zostawić jedzenie w samochodzie, do którego następnie zwrócony. Zaspokoić swój głód i pragnienie, ale nadal chodzić w Moskwie. Należy jednak pamiętać, że po raz kolejny jest niezwykle trudne w środku.

Wrażenia ze spotkania festiwalu na Placu Czerwonym – w pamięci na całe życie. Takie zdarzenie może być dumni i chwalić się swoim znajomym i rodzinie.