272 Shares 6762 views

Podróż koleją z komfortem. Przedziały w pociągach

Wszystkich rodzajów transportu, wielu podróżnych wybrać kolej. Wycieczka na szybka kolej jest inny, wygoda – w zależności od pociągu i samochodu, i stosunkowo niską ceną.

Jakie są rodzaje wagonów w pociągach

Istnieje wiele samochodów w pociągu, w zależności od zakresu odległość, poziom komfortu i kosztu biletu, można wybrać konkretny typ samochodu, nawet w tym samym pociągu. W samochodach siedzenia zapewnia przestrzeń do krzeseł, ustawionych w dwóch rzędach, z przejścia w środku. Wnętrze samochodu wewnątrz przypomina samolotu pasażerskiego, może tylko siedzieć. Takie samochody często zdarzają się w pociągach podmiejskich, po krótkim odcinku. Koszt biletu jest minimalne. Zarezerwowane miejsce – jest nieruchome samochody z półkami, położone na 4 w osobnej komorze. Komora nie zamknie drzwi na korytarzu, przed każdym przedziale są jeszcze dwa miejsca – górny i dolny bok półki. Dolna strona pułku przekształca się w tabeli z miejscami do siedzenia. Komora samochód – to oddzielne pomieszczenie, oddzielone wspólnym korytarzu z zamka drzwi. Przedziałów pociągi mogą być cztery osobowej – z dwóch górnych i dolnych półkach, są także potrójnymi i dwukrotnie. Półki w tych samochodach, zazwyczaj łagodny, w przeciwieństwie do siedzeń drugiej kategorii. Nie coupe „luksus” w pociągach, wyposażony w dodatkową usługę lub usług – na przykład, pasażerowie są oferowane z prysznicem, klimatyzację, TV, etc. Luksusowe coupe często podwójne, są one nazywane wagony ST.

Dodatkowe informacje na bilecie

bilet pasażer może dowiedzieć się nie tylko czas przyjazdu i odjazdu pociągów, ale również wiele innych. Na przykład, typ samochodu jest napisane poszczególne oznaczenia nas. Miękki podwójny wózek oznaczone literami ST. CBM – miękki samochód z dwoma i czterema komorami, zwykli przedziałów w pociągach oznaczone literą K, przewóz drugiej klasy – PL, wspólny wózek – O. Ponadto, bilet można uzyskać informacje na temat dodatkowych usług, na przykład, ile razy pod warunkiem, że moc, jeśli w ogóle to przewidziane. Zasilanie jest oznaczony U1, U2, U3, etc. Liczba po literze wskazuje ilość posiłków. Nie ma standardu, w różnych pociągach są podawane na różne sposoby – od pełnego posiłku do suchej racji.

Damskie i męskie przedziałów w pociągach

Przy zakupie biletów na długich pociągów na odległość zaoferować pasażerom męskie i żeńskie przedziały. W tym przypadku, najpierw określa rodzaj kupującego, jeśli kobieta kupiła – będzie to przedział kobiety, jeśli człowiek – człowiek. To rozdzielenie jest wykonany specjalnie do pasażerowie czują się jak najbardziej komfortowy. Przedziały w pociągach, jak tam są mieszane, gdy podłoga pasażerów nie ma znaczenia. Jest to wygodne dla podróżujących rodzin. Niektóre pociągi podzielone na męskie i żeńskie przestrzeń przestają istnieć, jak to niekiedy sprzedaż biletów, wiele kwestii spornych.

Przedziały w pociągach – Sprzęt technologiczny

Głównym, w przeciwieństwie do innego pociągu pasażerskiego pociągu – wagon-Coupe. Samochody te są wykonane z czasów radzieckich, ich głównymi dostawcami, o których mowa w Niemczech i Tver Carriage Works (TVZ). Standardowe wagonu składa się z dziewięciu czterech komory, z których każda jest numerowane cyframi rzymskimi – od I do IX, w przestrzeni są ponumerowane od 1 do 36, w którym dolne kołnierze – nieparzyste i górną – nawet. Istnieje dodatkowy podwójne, w pociągach dalekobieżnych, jest on przeznaczony dla przewodników rekreacyjnych, jakby pociąg jechał co najmniej 12 godzin – zazwyczaj oferowanych pasażerom. Na początku i na końcu przedziału samochodzie znajdują się dwie toalety – często jednym z nich zachowują przewody. Nowoczesne pociągi są wyposażone toalet przenośnych, co pozwala, aby nie uwzględniać strefę sanitarną.

Takie samochody mają własny system zasilania, ogrzewania i wentylacji. Ogrzewany wagonu może być wykonana z drewna lub węgiel drzewny lub elektryczność. Samochód jest wyposażony w podgrzewacz wody, znajduje się na początku korytarza, jak również w układzie chłodzenia wody. Każda komora ma wylot, bagażników dachowych, stolik dla pasażerów. Każdy wzorzec jest 1,75H1,95 komora szerokość kołnierza 60 cm, całkowita długość korytarz – 18 m, szerokość jest większa niż druga klasy korytarza pociągu, ponieważ nie ma miejsca niepożądane. Pomiędzy oknami w korytarzu znajduje się specjalny rosnące fotele, pozwalając pasażerom siedzieć na korytarzu, podczas gdy sąsiedzi w przedziale, na przykład zmienić swoje ubrania.

Częstość występowania wśród osób podróżujących w CIS największych popularnego coupe w pociągu. Zdjęcia samochodów mówi, że oni są stale ulepszane, nowoczesne coupe są coraz bardziej komfortowe, a podróż koleją może przynieść wiele pozytywnych emocji dla każdego turysty.