309 Shares 5227 views

Valdai, centrum rekreacji "Great Lake": Opinie

Osoba, która chce mieć dobry czas i uzyskać pozytywne emocje mogą iść do Valdai. Ośrodek rekreacyjny „Great Lake” położony jest na wzgórzu, w pobliżu wybrzeża. Velde.


Czystość natury

Tu czuje jedność ze światem przyrody. Jest znana jako miejsce bardzo piękne centrum rekreacji „Great Lake” (Valdai). Zdjęcia kompleksu – dowodem. Mikroklimat wygodne powietrze ma właściwości lecznicze. Przyjemność na spacer przez gęste zarośla świerk, zamieszkałego przez wiele gatunków ptaków. Ich trele słychać przed turystów podczas podróży lokalnych szlaków.

Centrum Rekreacji „Great Lake” jest obszar panowania czystej natury, harmonii i piękna. Warto przynajmniej raz przyjść tutaj, aby zobaczyć to wszystko na własne oczy.

opis

Kiedy tylko zbudowane centrum rekreacji „Great Lake” (rejon Novgorod), projektanci skorzystał z pięknem tutejszej przyrody i udoskonalił go, dodając nowoczesne osiągnięcia w dziedzinie budownictwa.

Teraz co roku duża liczba turystów tutaj dostaje odpocząć i cieszyć się kontakt z dziewiczym i naturalnego piękna. Doznał styl architektoniczny typowy rosyjskich wsiach. Tak więc, wszystkie pokoje są urządzone ośrodków turystycznych, takich jak pensjonatach. Drewno – najbardziej naturalny materiał, zwłaszcza jeśli znajduje się w środku gęstego lasu pełnego igieł.

umieszczenie

Wiele różnych opcji mieszkaniowych pod względem ceny i jakości oferuje centrum rekreacji „Great Lake” (Valdai). Opinie wskazują, że klienci są zadowoleni z warunków życia i służby.

Charakteryzuje się wysokim komfortem VIP-house. Wybierają prawdziwych miłośników udogodnień. Rozliczenie odbywa się w liczbach. Kuchnia jest odosobniony typ. Posiada niezbędne narzędzia, z którym turyści samodzielnie przygotowywać posiłki. Jest lodówka, kuchenka i czajnik, stół z krzesłami, naczynia kuchenne. "Great Lake" – ośrodek rekreacyjny (Valdai), gdzie wysoki komfort.

W domach ludzie spać na wygodnych łóżkach dla dwóch lub jednej osoby. Wybór zależy od osobistych preferencji klientów. Rzeczy są umieszczane w tabelach, szafy i komody. Każdy pokój wyposażony jest w lustro. ładne wnętrze, przytulne, sprawia, że czujesz się dobrze psychicznie.

Nie daleko od domu z prysznicem i urządzeń sanitarnych. Chociaż nie są one same w sobie domy, mała odległość nie odczuje tego. Podstawa zbudowana przez dobrze przemyślany plan w najbardziej odpowiednim miejscu. Bramy utrzymania czystości. Dotarcie tam, czujesz komfort pracowników, opieki. Baza goście często twierdzą, że obiecującym reklama nie polega na pozytywnych cech kompleksu. Do rekreacji nie nadają się odpowiedzialnie i myśleć na każdym kroku, najmniejsze szczegóły. Telewizję satelitarną. Istnieją kanały dla dzieci.

Nie ma ograniczeń co do perfekcji

Nawet tak zaawansowana i poważna organizacja ma do zrobienia. W szczególności klienci pamiętać, że ręczniki są zbyt małe, i dać im po jednym dla każdego gościa. Zauważalny brak sklepów w pobliżu. Jest tylko jeden sklep spożywczy w całej wsi, więc niektóre produkty po południu z ogniem nie znajdziesz. To właśnie ona, jak i odległych miejscach, z dala od tętniących życiem metropolii. Ale kilka małych centrów handlowych lub duży supermarket nie byłoby zbędne.

Chociaż wiele osób są pełne gwaru stale spiesząc gdzieś miasto pełne krzykliwe znaków i okien musujące, nie biorą pod uwagę to poważna wada.

rozrywka

Valdai, centrum rekreacji „Great Lake” – miejsce organicznych udogodnień splot codziennych i bogactw naturalnych. Jadąc tutaj, goście są zaangażowani w polowania i łowienia ryb, jazdy konnej ćwiczenia. Erudycja poszerzyć ciekawe wycieczki. Stres w pracy, ludzie strzelać w wannie. W lesie dużo grzybów i jagód, które są gromadzone, spacery i miłośników przyrody. Sprzęt sportowy do wynajęcia w czynszu.

Fani strzelania dobry czas w desce rozdzielczej. „Great Lake” – ośrodek rekreacyjny (Valdai) na terytorium którego turyści udać się na wycieczkę statkiem na łodzi. Voyage dość komfort i styl. katamarany roboczych.

Jezioro Vella jest otwarty dla dziennych i nocnych spacerów, podczas których ludzie otrzymują wiele pozytywnych. Grupy uczestniczące w rosyjskiej sztuki ludowej, występy. Tutaj dowiesz się więcej na temat starożytnych tradycji związanych ze zbliżających się świąt. Pracownicy różnych organizacji, grup przyjaciół, rodziny przychodzą tutaj, aby skontaktować się z rosyjskim stylu życia. Będąc tu raz, chcę zdecydowanie wrócić.

przepisy krajowe

Valdai, centrum rekreacji „Great Lake” – naturalny obszar, zachowując czystość, która jest ważnym zadaniem. Administracja powstała regulacje wewnętrzne, których spełnienie jest wymagane od każdego gościa. Przy zakupie biletów, będzie określać okres zamieszkania. Na życzenie gości może zostać przedłużony. W celu przeprowadzenia rozliczenia, należy przedstawić dokument tożsamości: prawo jazdy lub paszport. Następnie wypełniony profil rozliczeniowy. Płatność dokonywana jest na zasadzie tymczasowej, gotówki i bezgotówkowych. Z kosztów poszczególnych usług, goście zapoznają się, patrząc w cenniku. Podczas check-out – 14:00, na wyjściu – 12:00 następnego dnia. Jeśli goście nie wychodzić z domu w czasie, są one zobowiązane do zapłaty grzywny.

warto wiedzieć

Dla przewozów osobowych jest bezpłatny parking strzeżony. Prowadzenie samochodu w bazie może być maksymalna prędkość 5 kilometrów na godzinę. W takim przypadku, gdy pojazd jest zaparkowany w niewłaściwym miejscu, nie będą pobierane. Smieci zaprojektowane specjalne pojemniki umieszczone na terenie i w domach.

Administrator może poprosić listę narzędzi, sprzętu, wynajem. Wynegocjowane warunki zwrotu przedmiotu leasingu. Jeśli jest on krzywdy i szkody, klient płaci karę. Jako wskazówkę, maksymalna wartość rynkowa jest podjąć. Jeśli pomieszczenie ma awarię, muszą być zgłaszane nie później niż jedną godzinę po zameldowaniu. Jeśli nie zostanie to zrobione, odpowiedzialność za niezgodność i niskiej wydajności urządzeń spoczywa na kliencie. Po opuszczeniu wynajętego domu i zapłacił wszystkie pozostałe należności za okres zezwolenia. O zbioru powinny informować właściwe. Odbywa się co 3 dni na prośbę gości. Pozostawienie od podstawy przez jakiś czas z zamiarem późniejszego zwrotu, klient musi powiadomić administratora ochrony, dać mu klucz do domu.

zasady postępowania

Jest wymagane normy etyczne. Zabrania nadmiernego spożywania napojów alkoholowych w miejscach publicznych, gdzie rekreacji. Dla przyjemności trzeba cierpieć z braku edukacji innych. Leczenie musi być uprzejmy, unikać konfliktów. To samo dotyczy personelu. pracownicy nie bazowe powinny być obrażony przez słowo lub działania.

Stosunek do nieruchomości, wyposażenie, meble, budynki z osiedli, inżynierii, artykułów gospodarstwa domowego, sprzętu sportowego, terenów zielonych, meble muszą być starannie i dokładnie.

Uprawnienia klienta

Urlopowicze, z kolei, mają prawo do korzystania z urządzeń kuchennych i innych materiałów, które są świadczone w domu. Dostępne do wynajęcia łodzi. Wykorzystanie dostępnej bazy danych nieruchomości: obiekty sportowe, pawilony.

Jeśli obszar przyległy nie jest przestrzegana czystości, klient może powiedzieć tak i żądać podawania celu naprowadzania. Domowe niedozwolone, jeśli nie przeszkadza to zgodności z przepisami w zakresie kontroli. W przypadku dostępności podczas pobytu zostaje przedłużona na życzenie.

Sugestie dotyczące poprawy

Dla każdej beczce miodu jest właścicielem latać w maści. Ośrodek rekreacyjny „Great Lake” (rejon Novgorod, powiat Valdai) – nie jest wyjątkiem od tej reguły. Z Petersburga trzeba jechać aż 6 godzin. Pozostawiając ślad, transport przypada na wyboistej drodze. Tak wielu kierowców lewo zawieszenie tutaj. 50 km będzie musiał znosić trudne w oczekiwaniu na normalnej powłoki.

Po osiągnięciu pożądanego celu, wiele osób podejmuje bazowy standardowy pokój. Czystość i komfort na wysokości, ma wszystko, czego potrzeba. Jednak trudno zaprzeczyć, takie wady jak okresowego problemu telewizji podczas złej pogody. Gdy połączenie zostanie przerwane, ludzie muszą się nudzić, jeśli nie są one przyniósł własnego laptopa. Gęsty las w pobliżu jest cechą, która jest dumna z rekreacyjnym „Great Lake” w Valdai. Ludzie są przyciągane przez jego naturalne i dziewicze. Chociaż czasami przelewa się do banalnej braku opieki.

W niektórych miejscach, to byłoby mądre, aby kosić trawę. Obecnie dokładność obserwuje się tylko w pobliżu domów. leśna ścieżka trzeba wyczyścić, bo wielu ludzi po prostu spieszyć się tam dostać w kontakcie z naturą. W rezultacie, chodzenie plamę lub zepsuć buty i buty gumowe wziąć kilka.

Nad jeziorem, też są zarośnięte i tylko niewielki obszar jest wyrafinowany. Grillowanie obejmie nie więcej niż okapu, aby umówić się na taras prowadzący do domów. Kiedy przyjdzie deszcz, musimy siedzieć w domu, tak aby nie dostać się w błocie i nie zmoknąć, a grill trzeba smażyć na ganku.

Valdai, centrum rekreacji „Great Lake” słynie z uprawiania sportów wodnych. Ale wiele quady stare, wymagające naprawy lub całkowitej wymiany. Na kadłubach niektórych z nich jest pęknięta. Cena wynajmu to 1000 rubli za godzinę. Zabrania się opuścić terytorium kompleksu. Możemy iść tylko w kręgu 400 metrów długości, która nie jest bardzo interesująca. Niektórzy goście mówią, że dzień wyjazdu zbyt szybko już rano, że nie można nazwać przejaw grzeczności. Zbiorniki śmieci koło domów są przepełnione. Ptaki zabrać śmieci w nocy, tak że oczy rano jest nieprzyjemny obraz.

Jeśli administracja weźmie pod uwagę te braki, centrum rekreacji przyciągnie jeszcze więcej klientów, którzy przyjdą tu znowu i znowu.