390 Shares 9343 views

Nowosybirsk wodny „Lider-Land” zaprasza do wypoczynku z całą rodziną

Nowosybirsk – duża rosyjskiego miasta, w centrum obszaru metropolitalnego Nowosybirsku, największy w całej Syberii. Istnieje wiele ciekawych miejsc, gdzie można odpocząć z całą rodziną: muzea, kina, zoo miasto, ogród botaniczny, centrum rozrywki „Curved wybrzeże”, planetarium, filharmonia społeczeństwo. Co jeszcze przyciąga odwiedzających do Nowosybirska? Aquapark „Lider-Land” – jeden z najbardziej ukochany przez miejscowych szkół. Ludzie przychodzą tu odpocząć z całą rodziną. Kompleks daje wiele nowych doświadczeń i radosnych emocji. Więcej informacji na temat parku wodnego przeczytać artykuł.


Opis obiektu

Co ciekawe zaoferować Nowosybirsk? Aquapark „Lider-Land” – to wspaniałe miejsce, gdzie można mieć wielki czas z całą rodziną. Zarówno dorośli jak i dzieci będą miały dużo zabawy jazda zjeżdżalni wodnych, kąpieli w ciepłych basenach i sportowych strumieniem fontanny.

Struktura kompleksu:

 • strefa dla dzieci;
 • dwupoziomowy gra labirynt;
 • „Statek” – uroczystej sali;
 • „Dome” – kompleks rozrywkowy dla dorosłych;
 • lodowisko (otwarte w zimie);
 • Fińska i rosyjska łaźnia parowa;
 • na zewnątrz piasek plaży (dostępne latem);
 • kawiarnia, gdzie można zjeść smaczny posiłek i orzeźwiającego drinka.

Odwiedzając Nowosybirsk, park wodny „Lider-Land” musi być zawarte w liście miejsc należy pójść.

Atrakcje dla dzieci

Dzieci świetnie się bawią w aquaparku. Oto wielka różnorodność zjeżdżalniami, „Ośmiorniczka”, „Cobra”, „Rabbit”, „The Fountain”. Wszystkie z nich są bezpieczne dla dzieci mają małą wysokość i rozpocząć łagodne zejście. slajdy letnie dzieci dalej pracować na park plaża wody: „SpongeBob” „Shark”, „Krab” i

Chłopcy i dziewczęta bardzo lubią labirynt gry. Znajduje się na drugim piętrze kompleksu i zawiera wiele różnych elementów: trampolina, dmuchane zjeżdżalnie, kroki, przeprawy linowe, zjazdy i wynurzenia. I na osobnym zbiorze strona wiatrówki – jeden z najpopularniejszych rozrywek dla dzieci.

W ciepłym sezonie otwarty plac zabaw dla dzieci, gdzie znajdują się huśtawki, duża trampolina, bungee.

Atrakcje dla dorosłych

„Dome” jest wiele zjeżdżalni i basenów z gejzerami, który cieszy dorosłych i starszych dzieci. Ulubione zjeżdżalnie:

 • „Spirala”. Jego wysokość wynosi 2,5 metrów, a długość – 3 m.
 • „Rura”. początkową wysokość – 2,5 m, długość opadania – 4 metrów.

Podgrzewany basen jest otoczony przez pionowe strumienie fontann pod którym rozkoszować fani Whirlpool.

Pod kierunkiem trenera w „Dome” klas na aerobik w wodzie, pływanie, trening dla kobiet w ciąży.

W okresie letnim (od 01.06 na 11.09) może także dojść do odpoczynku w Nowosybirsku. Aquapark „Lider-Land” zaprasza na zadbanej, piaszczystej plaży z basenami i zjeżdżalniami takie:

 • „Kamikaze” – najbardziej ekstremalna, jego wysokość wynosi 8 m, a długość – 40 m, zejście.
 • „Góra Strumień 1” – ma długość 6 metrów wysoki i 46 metrów.
 • "Strumień Mountain 2" – 6 m wysokości i długości – 54 m.

usługi dodatkowe

Kompleks posiadaniu dzieci imprezy, imprezy tematyczne i urodzin. Uroczystości odbywają się w dużej sali, stylizowane statku. Goście nie dają znudzone wesoły animatorów – Kapitoshka, kropelka, Mała Syrenka, piratów Fixiki. Posiadają konkursy, pokazać ciekawe liczby, opowiadają o przygodach morskich.

Park wodny jest często rozmieszczone rozrywkowych zadań.

Co zabrać do parku wodnego (Nowosybirsk)

„Lider-Land”, która ma na zdjęciu w artykule opiera się na nowoczesnych technologiach. Dlatego też, gdy odwiedzasz, minimalny zestaw osobistych. Park rozrywki podawanie wody zaleca, aby zabrać ze sobą:

 • strój kąpielowy;
 • czepek;
 • gumy klapki (łupki) prysznic i przejścia pomiędzy zbiornika;
 • duży ręcznik;
 • prysznic mydło.

Obowiązkowe Użytkownicy muszą obecna administracja zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego zadowalającego stanu zdrowia i daje wstęp na basen. Jeżeli świadectwo wynosi brakuje, to użytkownik jest zobowiązany do rozpatrzenia przez personel medyczny bezpośrednio w hotelu.

Tryb pracy i ceny

"Lider-Land" (park wodny, Nowosybirsk) jest otwarta codziennie. W okolicy To dzieci jest otwarty od 10:00 do 21:00, „Dome” jest otwarty od 8: 0 do 21:00, w zajęciach aqua aerobiku odbywają się w poniedziałki i środy od 18:15 do 21:00. Rosyjska łaźnia fińska i łaźnia parowa otwarte przez całą dobę.

W okresie letnim na plaży jest dostępna od 10:00 do 21:00.

Park wodny może być wypłacona godzinowa – od 150 do 540 rubli za godzinę, w zależności od zestawu usług, jak również jednorazowo za cały dzień (NL) – od 500 do 1700 rubli.

W razie potrzeby można zakupić bilet za 4 wizyty – od 800 do 2000 rubli, 8 wizyt – 1440 do 3880 rubli.

Gdzie jest park wodny „Lider-Land” w Nowosybirsku?

Complex Lokalizacja: Republika Ulica, budynek 12, budynek 2.

W tym mieście, dużo rozrywki. Teraz już wiesz, gdzie się udać, przybył w Nowosybirsku. Aquapark „Lider-Land” – idealne miejsce na rodzinne wakacje. Tutaj masz ładunek żywością, dużą porcję dobrego nastroju i dużo zabawy.