393 Shares 9866 views

Belevsky Pasto receptury. Fruit Candy Apple Belevsky: przepis

Belevsky pastille przepis , który opisujemy poniżej, jest regionalną różnorodność rosyjskich past. Jak dobrze wiadomo, zaczął produkować od końca 19 wieku. Miało to miejsce w regionie Tula, a dokładniej – w mieście Belev. Stąd nazwa reprezentowana gadżety.

Funkcje gotowania

Fruit Candy Apple Belevsky przepis, który polega na wykorzystaniu prostych i niedrogich produktów jest długi czas, ale niezbyt mocno. Najbardziej popularne metody wytwarzania takich przysmaków są te, które wykorzystują wiele białka, pobity z cukrem, jak i miąższ z prażonymi jabłkami.

Więc jakie są wymagane, aby owoce okazały się wyśmienite cukierki Belevsky? Przepis ten deser zaleca stosowanie Antonówki klasę. Ten przysmak jest najczęściej wykonane w postaci rolek. Jednak zaleca się, aby utworzyć je jako ciasto.

Pasta z jabłkami Belevsky: krok przepis

Bardzo często zdarza się, że na koniec sezonu letniego w ogrodach dojrzewają jako słodkie jabłka, które nie Chłop nawet wyobrazić, że taka ogromna ilość owoców można zrobić w domu. Dżem, kompot – jak zbierać wszystkie te produkty na zimę, znam wielu gospodyń domowych. Ale co zrobić, jeśli jesteś dość rzędu tych słodyczy i chcesz zaskoczyć członków rodziny w każdym oryginalnym delikatnością? W takim przypadku zaleca się przygotować ten deser jako Belevsky cukierków. Receptura produktu prezentujemy teraz.

Jakie produkty są potrzebne?

Tak więc zaczynamy. Co muszę kupić, aby okazały się przetarg i bardzo smaczne Candy Apple Belevsky? Przepis ten wymaga zastosowania produktów leczy takie jak:

 • jabłka, słodkie i świeże, jak to możliwe (korzystnie można Antonówki stopnia) – około 3 kg;
 • Cukier puder – 200 g;
 • Białka z dużej wsi jaj – 4 szt.;
 • piasek drobny cukru – 400 g

niezbędne narzędzia

Co jest potrzebne? Nie można się zastanawiać, o jaki rodzaj sprzętu jest przydatna, aby uzyskać takie piękne i niezwykłe smakołyki jak cukierek Belevsky? Receptura tego produktu wymaga użycia czystych i suchych sztućce. Mianowicie, trzeba będzie:

 • mieszalnik, mieszalnik oraz siekania;
 • sito;
 • duża łyżka;
 • pieczenia duże;
 • PAN;
 • przesuwania pomiaru 20 x 30 cm;
 • papierze do pieczenia;
 • gotowania ostrza;
 • ostry nóż.

Wybór i przetwórstwo owoców

Teraz wiesz, że trzeba przygotować się, że masz prawdziwe Belevsky słodycze. przepis gotowania reprezentowany traktuje jako głównym produktem zaleca stosowanie jabłka odmiany „Antonówki”. Z tym, co takiego wyboru? Pierwszy przedstawione owoce są bardzo słodkie i smaczne. Po drugie, są one łatwe w obróbce cieplnej.

Tak więc, przed gotowaniem pasty należy zakupić odpowiednią ilość jabłek. Nie powinny one być miękkie i mają tunel i części zgniły. Zrobić pyszne cukierki, trzeba wziąć tylko dojrzałych jabłek i świeże, po prostu zrywane z drzew.

Przed użyciem tego produktu do przygotowania prawoślazu, powinno być odpowiednio traktowane. Aby to zrobić, wszystkie jabłka zakupione trzeba umyć pod ciepłą wodą. Co więcej, owoc można podzielić na 4 plastry, tnie je na ziarno i usuwania trzonu. Jak dla skóry, można go opuścić. Ale to tylko w przypadku, gdy jabłka zostały zakupione w sklepie i nie są pokryte woskowym filmu.

Obróbka cieplna jabłek

Jak przygotować Belevsky cukierki? domowy przepis polega na zastosowaniu niedrogich i prostych składników. Jednak należy zauważyć, że jest to uczta dla długi czas. Aby rozpocząć, trzeba szlifować wszystkich przetworzonych owoców puree. Ale zawsze musi być poddana obróbce cieplnej do procesu.

Tak, rozdrobnione jabłka na plasterki należy umieścić w głębokiej formy i miejsca w piecu. Jeśli boisz się, że owoce będą palić na patelni, a następnie mogą wlać trochę wody. Piec zgnieciony jabłka w temperaturze 185 stopni polecić dopóki ich miąższ nie poluzowały się, jak to możliwe.

siekania warzyw

Pieczone jabłka są gotowe? Teraz muszą być starannie usunięte z pieca i przenieść się głębokim rondlu. Dalsze owoców wymaga mielenia jednorodnej puree z zastosowaniem miksera, mieszarki lub młynek. Najlepiej jest przeprowadzić proces ostatniego urządzenia.

Poprzez przeprowadzanie plany i uzyskania jednorodnej zawiesiny, muszą być bardzo drobno zmielić przez sito. Odbywa się to w celu przygotowania makaron był delikatne i smaczne, i nie obejmują dużych plasterki jabłka.

Wszakże jabłkowy przepuszcza się przez sito, należy wstrząsnąć ponownie. Dla przeprowadzenia tego procesu jest pożądane w mieszalniku przez długi czas (od 30 do 180 minut). W tym okresie jabłkowym powietrze dobrze sated z tlenem, będzie soczysty i jasne.

Przygotowanie drugiej części podłoża,

Teraz wiesz, co zrobić, aby uzyskać produkt podobny Belevsky cukierków. Przepis ze zdjęciem tego przysmaku nie jest bardzo skomplikowane.

Po zakończeniu czynnej mieszanie sosem jabłkowym, należy natychmiast udać się do innej części przygotowania podłoża. To wymaga oddzielnego wstępnego białka z żółtek i umieścić je w komorze chłodzenia przez kilka minut. Gdy składnik chłodzi, powinny być usunięte i bicie zastosowaniem miksera lub miksera. Jednocześnie stopniowo do produktu należy dodać do drobnego piasku cukru.

Aktywne składniki wymieszać danych jest wymagane, dopóki nie otrzymasz solidne pianę z szafami szczytów.

Proces łączenia elementów testowych

Utworzona jest dość łatwe do wyleczenia. Aby to zrobić, należy połączyć dwie części podstawy w jednym naczyniu i trochę bicza. Następne masy ma być podzielone na 2 części. Muszą być umieszczone na różnych tac, które powinny pokrywać się z pre-pieczenia papier.

Po wprowadzeniu tego procesu wymaga surowego krystalicznego wygładzonej Scoopula, że jego grubość jest równomierne na całej powierzchni.

Sposób obróbki cieplnej w piecu

Układanie podstawę białko-jabłkowy na arkusze, należy je natychmiast umieścić w piekarniku. Piec do takich produktów jest zalecane w bardzo niskiej temperaturze (około 140-155 °) przez kilka godzin. W tym przypadku, pasta nie musi palić dalej, a tylko dobrze wysuszone. Nawiasem mówiąc, wielu doświadczonych kucharzy zalecają utrzymywanie drzwiczki lekko uchylone.

Bierzemy się uczta z pieca

Gdy pasta straci maksymalną ilość wilgoci staje się elastyczna i giętka, można go bezpiecznie wydostać się z pieca. Nie powinno być zdenerwowany, jeśli zauważy, że produkt jest mocno przyklejone do papieru do gotowania. Jest z natury rzeczy. Delikatnie oddzielić słodycze, to musi być przekazany, a następnie zwilżyć odrobiną wody papierem do pieczenia. Po pochłonięciu wilgoci, to poszłoby dobrze, należy pobrać jeden z narożników i delikatnie wyciągnąć go do góry.

Oddzielenie osuszonego produktu z papieru kuchennego, należy je ciąć na 4 ciasta. W rezultacie, należy uzyskać 8 prostokątnych warstw Apple.

Zrób farsz

bond krem jabłkowy marshmallow przygotowuje całkiem proste. Aby to zrobić, tylko znacznie whip piasku cukru ze schłodzonych białek. Nawiasem mówiąc, jeśli nie chcesz, aby osobno czynienia z tym procesem, zalecamy zostawić trochę tej słodkiej pianki, który został uprzednio przygotowany do podstaw.

Proces formowania pastylek domu Belevsky

Po długim ugniatania i wysuszeniu wszystkie składniki przyszedł moment, dla którego nie czekali. Czas do wytworzenia pastylki. Aby przeprowadzić ten proces, trzeba każdą płaską towar, który jest niezbędny, aby umieścić jedną z przygotowanych ciast. Jego powierzchnia powinna być obficie nasmarować białka słodkiego kremu, przykryć kolejną formację. W rezultacie, należy uzyskać rodzaj ciasta, które składa się z 8 ciastek jabłkowych.

urządzić ucztę

Podsumowując, do przygotowania deserów należy pocierać cukier puder. Słyszałeś prawo, chcesz traktować nie posypać słodkiego proszku i natrzeć go ze wszystkich stron, w tym sekcjach bocznych.

Jak przechowywać i podawać?

Po Belevsky cukierek jest gotowy, można go natychmiast zjedzone. Do tego deseru musi być pocięte na kawałki i obecnych członków rodziny wraz z herbatą. Jeśli chcesz przechowywać go przez długi czas, gotowy przysmak obowiązek skręcić w torbie i umieścić w lodówce. Należy zauważyć, że w tym przypadku można uzyskać bardzo delikatne i miękkie cukierki. Jeśli chcesz uczynić go bardziej suche i chrupiące, a następnie przechowywać w taki produkt zalecany jest w temperaturze pokojowej. Smacznego!

Belevsky cukierki bez cukru: przepis

Ci, którzy kiedykolwiek próbowali ten deser, wiesz, że daje bardzo słodki, a nawet do pewnego stopnia ckliwa. I nie jest to zaskakujące, ponieważ przepis cukierek zawiera dużą ilość cukru i cukier puder.

Ale co zrobić, jeśli nie trzeba wysokokalorycznych cukierków Belevsky? Receptura „Lean cukierek” bardziej odpowiedni dla Ciebie. Charakterystyczną cechą tego deseru jest to, że nie obejmuje jeden gram cukru. Ale w tym przypadku zaleca się podjęcie najbardziej słodkich jabłek.

Pozostała część sposobu z przykładu przygotowawczego Belevsky cukierek jest praktycznie nie różni się od vyshepredstavlennogo.

Jest to możliwe do zrobienia w suszarce?

Należy zauważyć, że nie jest konieczne, aby korzystać z kuchenki do gotowania ten deser. Więc jak zrobić Belevsky cukierki? Przepis w suszarce – to najczęstsza metoda dla tych, którzy cenią swój czas i nie lubią długo majstrować przy kulinarnych. Rzeczywiście, dzięki takiemu rozwiązaniu można uczynić ten przysmak jest znacznie szybsze niż przy użyciu kuchenki. W tym celu, mieszanina jabłkowym i bitą białka potrzebne położyć na papierze do pieczenia, a następnie umieścić ją w suszarce eklektycznego. Po kilku godzinach pyszne i miękkie produktu będzie całkowicie gotowy. W przyszłości należy umieścić trwałą pianę białek i zwinięty w rolkę. W tej formie Belevsky słodycze mogą być przechowywane w lodówce, jej wstępnego owijania folią spożywczą.

podsumować

Należy zauważyć, że przepis na co pyszne ptasie mleczko nie Belevsky zmieniło od dziesięcioleci. Dlatego znane jest wielu doświadczonych kucharzy, którzy lubią gotować i niezwykłe słodkie desery ze świeżych owoców. Można jednak dokonać takiego zachowania w swój własny sposób, dodając do niego tych lub innych elementów (takich jak cynamon, trochę miodu, barwników spożywczych, i tak dalej. D.).