363 Shares 4553 views

Restauracja "Nagasaki", St. Petersburg: opinie i zdjęcia

Petersburg – miasto, które jest drugim co do wielkości w Federacji Rosyjskiej. Jest domem dla ponad 5 milionów ludzi, których liczba stale rośnie, bo tu przychodzą ludzie z różnych krajów do pracy lub nauki. nie problemy z transportem, komunikacji i edukacji, z pewnością: Petersburg jest dobrze rozwinięta infrastruktura. Ponadto, dawna stolica Rosji prawie codziennie otwierać nowe placówki: kawiarnie, centra handlowe, sklepy, salony fryzjerskie, salony usługi weselne i innych firm. Jednak dzisiaj skupimy się na jednym z japońskiej sieci restauracji.

Restauracja „Nagasaki” (St. Petersburg) – doskonała restauracja, w której wnętrze idealnie pasuje do atmosfery. Każdy może spróbować pysznych dań kuchni japońskiej w rozsądnych cenach. Teraz omówimy projektu i klienta informacje zwrotne o niej, jak również do menu głównego, dowiedzieć się dokładnie harmonogram, dane kontaktowe, możliwość dostawy żywności do domu i wiele więcej. Zacznijmy!

historia

Pierwsza restauracja „Nagasaki” (St. Petersburg) został otwarty dość długo – na początku, czyli prawie 10 lat temu, w grudniu 2006 roku. W tym okresie czasu od małego projektu tworzą sieć pracuje około Peter. Początkowo nacisk administracja „Nagasaki” (restauracja) znajduje się na jakości japońskiej kuchni i doskonałego serwisu. Dzięki temu projektowi udało się osiągnąć takie wyżyny. Nawiasem mówiąc, restauracja nadal się poprawiać, więc w niedalekiej przyszłości może dojść do otwarcia innej instytucji gdzieś w Petersburgu lub gdzie indziej, jak w Moskwie też ma kawiarnię tego projektu.

Jeśli zapytać administracji „Nagasaki” – w stolicy i Petersburgu, – co jest sukces tej sieci, odpowiedź jest dość interesująca. Najprawdopodobniej będzie słychać, że głównym zadaniem personelu – jakość obsługi klienta, który następnie polecam restaurację przyjaciołom. Ostatnim, aby przyjść i zobaczyć na własne oczy doskonała obsługa i dobre jedzenie, więc radzę kawiarnie mają swoich przyjaciół. W ten sposób system działa.

Kuchnia japońska

Wiele osób wie, że kuchnia japońska wymaga dużej ilości potraw surowych ryb. Oczywiście, w naszych czasach, tak jest bardzo popularny, ale nie wszyscy są gotowi, aby spróbować podobny żywności (zwłaszcza osoby starsze). Co robić?

Każda restauracja „Nagasaki” (St. Petersburg) oferuje menu, które prezentuje i oferuje zmodernizowany orientację japońskiej. Na przykład, można spróbować nie tylko surowe bułki lub sushi, ale również klasyczne wędzone lub gotowane ryby i dużo mięsa.

Oczywiście, wybierz coś smacznego dla siebie z menu japońskiej po raz pierwszy będzie to trudne. W tym przypadku można poprosić kelnera i poprosić go na wszystkie pytania, lub po prostu poprosić o pomoc z wyborem potraw, koncentrując się na własnych preferencji smakowych.

dostawa

Do tej pory nie wszystkie zakłady kulinarne zaoferować klientom dostarczanie posiłków w domu. „Nagasaki” – restauracja (St. Petersburg), gdzie można zamówić jedzenie do być dostarczone do miejsca przeznaczenia tak szybko, jak to możliwe. Nawiasem mówiąc, Petersburg-godziny dostawy.

Ponadto, minimalna zamówienie jest tylko 600 rubli. Na przykład, za te pieniądze będzie można zamówić dwie lub trzy porcje rolek z różnymi rodzajami nadzienia. Te potrawy wystarczy dla małej grupy przyjaciół.

Kurierzy restauracji „Nagasaki” dostarczyć rozkazy w dowolnym punkcie Petersburgu. Warto również zauważyć, że dostawa trwa tylko 60 minut i nic nie kosztuje. Jeśli mieszkasz w Petersburgu, aw tej dziedzinie, ale również może dokonać zamówienia, jednak należy pamiętać, że w tym przypadku zamówienie zostanie dotrzeć do celu trochę dłużej.

Promocje i rabaty

Każda restauracja „Nagasaki” (St. Petersburg), których opinie omówimy nieco później, stale zróżnicowane działanie i sprawia, rabaty dla klientów. Dość często można kupić bułki z dużym dyskontem (nie oznacza to, że danie jest słabej jakości, ponieważ takie działania administracji są dość logiczne – to PR, dzięki czemu są nowi klienci).

Wszystkie informacje o zniżkach i promocjach zawsze pojawi się w sekcji „Oferty specjalne” lub „Aktualności i wydarzenia” na oficjalnej stronie projektu. Także dowiedzieć się o aktualnych promocjach, możesz zadzwonić (812) 31-32-999.

Adresy i harmonogramy

Każda restauracja „Nagasaki” (St. Petersburg) jest zawsze zadowolony do nowych użytkowników. Pod koniec 2016 roku w Petersburgu istnieje 5 instytucje projektu, z których każdy można zarezerwować stolik do smaku najlepsze dania kuchni japońskiej.

Pierwszy „Nagasaki” jest na prospekcie komendanta (27 domu, 1. Korpusu). Siłownia działa od 11 rano do 2 w nocy.

Kolejna restauracja „Nagasaki”, którego opinie są bardzo pozytywne, można odwiedzić Budapeszt (Dom 83-ty) na ulicy. Cafe codziennie od 11 rano do 2 w nocy.

Trzeci zakład na stacji metra „Ładoga” na mentorów avenue (19 dom) masz okazję odwiedzić w tym samym czasie, jak dwóch innych restauracji.

„Nagasaki” na alei Lunacharskogo (64-ty dom) pracuje na innym harmonogramie. Od niedzieli do czwartku można odwiedzić kawiarnię z 11 do 23 godzin, a w piątek i sobotę, restauracja czynna jest do godziny 2 w nocy.

Ostatnio w zakładzie sieci Petersburgu znajduje się na Veterans Avenue (89-ci domu) i trwa od 11.00 do 02.00.

menu

Główne menu restauracji sieci, przedstawione na oficjalnej stronie internetowej, składa się z sushi i rolkach, kuchni uzbeckiej, pizza, zupy i sałatki, dania gorące, desery, napoje alkoholowe i bezalkoholowe, a także ofert specjalnych.

Głównym i główną część jest oczywiście to, że rolki i restauracje, przedstawione w dużej ilości. Wyobraźmy sobie, że tylko nigiri-sushi składa się z 16 elementów (koszt waha się w ciągu 45-80 rubli.) I klasycznych rolkach w menu ponad 24 gatunków (ich cena waha się od 95 do 345 rubli). Dostępne są również inne odmiany dań informacje: gorące bułki, zestawy i tak dalej.

Jeśli chodzi o desery, nie są one tak dużo w menu, ale również dużo. Większość tej sekcji zapewnia lody za 160 rubli. Również dostępne na zamówienie sernik „New York” za 210 rubli., Tiramisu za 230 rubli., Cherry strudel na 260 rubli. „Napoleon” i „ciasto miód” za 210 rubli., Marcepan rolkach do 330 rubli, i innych potraw.

opinie

Prawie wszystkie zakłady klienci tej sieci szacuje restauracji 4-5 gwiazdki na 5. oczywiście negatywne komentarze w RuNet nadal obecny: niektórzy nie lubią obsługa i cenę, podczas gdy inni twierdzą, że dostawy żywności jest zbyt długi. W tym przypadku, częste opinie, dowody, że jest inaczej, to znaczy o szybka dostawa i dobry serwis. Koszt posiłków, jak wiadomo, dla kogoś wielkiego, ale dla kogoś po prostu śmieszne (to wszystko zależy od sytuacji finansowej).

Zatem twierdzenie, że jest to najlepszy lub najgorszy sieć restauracji w Petersburgu, jest to niemożliwe, ale warto zauważyć, że jeszcze więcej osób instytucjami w pełni zadowoleni z wszystkich!