787 Shares 6097 views

Braga z winogron: ciekawy wynik

Winogrona zapewnia smaczne i zdrowe jagody, że już sam tytuł sugeruje ich zastosowanie w produkcji wina. Biorąc pod uwagę fakt, że obszar występowania tych roślin jest bardzo szeroki, nawet właściciel małej plantacji winogron można myśleć o win, nalewek i likierów owocowych z własnych upraw. Tym bardziej, że można używać żadnych winogrona do ich produkcji – nawet małe i kwaśne.


Oczywiste jest, że żniwa pierwszy rozpoczął się na sok i wino, czasem lista obejmuje likier (i ewentualnie z kilku rodzajów owoców i jagód). Ale każdy ekonomiczny mistrz pojawia się pytanie: czy jest to konieczne, aby wyrzucić niewyobrażalną ilość wytłoków (pulpy, Makuch – nazywamy to, co chcesz), pozostałe po przetworzeniu winogron? Szkoda …

W tym przypadku nie są napoje, które są uważane szlachetny, bardzo przyjemny w smaku, który rozpoczyna się z miąższu jagód. Pierwszy z nich to Braga winogron, a następnie – jeszcze grappa, choć ChaCha. Dla estetów następnie można dodać zioła dla wybredny – w połączeniu z innymi owocami, ale podstawą pozostaje stała.

Jeśli są przyciągane do niej grappa – brać czy kwaśne odmian winogron lub niedojrzałe. Słodkie napoje o smaku jagód otrzymuje mniej.

Przede wszystkim pochodzi z soków owoców jagodowych. Ze zwiększonym Braga hojność można zrobić z jednej winogron, ale «Marne odpady groszy na godzinę.” Lepiej roll up, na przykład soku i miąższu podstawa do podejmowania bimbru. Braga z winogron uzyskać bardziej „soczyste”, jeśli uważnie wcisnąć jagód, pozostawiając pewną ilość soku w squeeze. Ostateczna napój staje się bardziej smaczne i bogate.

Ponadto, w rzeczywistości, stworzony z winogron Braga. Przepis nie jest zbyt trudne, jeśli masz dużo owoców i ciasta ułożone aż 10 litrów, rozwija się w pojemniku – drewniane lub szklane. Do tego dodaje się cukier, który może ograniczać liczbę 5 lub 7 kg, drożdży winnych – 100 g, aby otrzymać jakościową warzone piwo z winogron, wodę (30 litrów) zostaną przegotowanej i schłodzonej wlać wytłoki.

Tydzień później, gdy proces idzie, butelki lub beczki muszą być usunięte w bardzo ciemnym kącie. Jeśli chcesz uzyskać jakość napoju – wymieszać zawartość naczynia co najmniej raz dziennie. Ale nie otwierać! Braga z winogron nie toleruje powietrze. Więc niech nie klasyczne rękawice gumowe, ale przynajmniej prosty czapka aby się upewnić.

Trzy tygodnie później gotowy warzone piwo z winogron muszą być protsezhena. Pożądane jest, aby to zrobić, dwa lub trzy razy przez gazę lub bandaża. Teraz, prawie stała w domu warzone piwo z winogron, przepis może być zmieniana. A następny etap – destylacja. Tu musi być nie bimber. Jednak teraz to nie problem – można go kupić, można zmontować samodzielnie. Jeśli chcesz dokonać zacieru grappy i chacha (i niektórych fanów Zaleca się stosowanie samego, jak mówią, a więc jest smaczne Braga winogron), może to być nieco zamorochitsya. Ale jeśli intencją jest, aby produkt końcowy Warto pamiętać, że Chach tylko jedna destylacja, ale grappa potrzebuje dwa.

A jeśli chcesz całkowicie doskonały produkt – w wyniku destylacji również wytrzymać (najlepiej w dębowych beczkach) przez kilka lat.

A kiedy wiadomo było dokładnie, jak zrobić domowej roboty piwo z winogron, można wyzwolić wyobraźnię i wymyślić własne receptury.