200 Shares 9185 views

elementy identyfikacyjne w Terraria dla Androida

Od tej chwili, że zespół wydał projekt Masterpiece „Maynkraft” przemysł gra się zmieniła. Naturalnie, deweloperzy nadal produkować szeroką gamę gier, ale nowa władza zyskał gatunek „piaskownicy”. Co to jest? Jest to gra, w której nie ma żadnego szczególnego historia nie ma wiele odmian istniejących znaków, questów i zadań. Wystarczy znaleźć się w świecie, w którym można komunikować się ze wszystkimi lub prawie wszystkich przedmiotów i elementów otoczenia. A twoim zadaniem – aby przetrwać tu za wszelką cenę. Pierwsza gra, która ustawić tempo rozwoju tego gatunku był wspomniany „Maynkraft”. Jednak proces ten nie zostanie zatrzymany, a zaczęły pojawiać się coraz więcej nowych projektów. Najbliżej „Maynkraft” i jeden z najbardziej udanych jest „Terraria”. Następnie skupimy się na tym projekcie, a konkretnie o roli elementów identyfikacyjnych w Terraria.

Funkcje „Terraria”

Wszyscy gracze wiedzą, że „Maynkraft” stworzył niepowtarzalny styl ośmiobitowe, bez użycia wysokiej jakości grafiką. Jednak nie jest trójwymiarowy świat, a przed zwiedzaniem obiektów ID w Terraria, należy zwrócić uwagę na to, co ten projekt różni się od oryginału. Tak więc pierwszym i najbardziej istotną różnicą – jest dwuwymiarowy. W rzeczywistości, „terrarium” można nazwać swego rodzaju klonem „Maynkrafta” pozostały z przestrzeni trójwymiarowej na dwuwymiarowy. Ktoś mógłby pomyśleć, że droga została nieodwracalnie uszkodzić mechanikę gry, ale jest to błąd sądu. „Terraria” zyskał niezwykłą oryginalność, a jednocześnie ogromna liczba fanów na całym świecie. Było to w dużej mierze ze względu na fakt, że dwa trójwymiarowość nie jest zabrane z gry szeroką gamę różnych obiektów. Dlatego trzeba wiedzieć, identyfikator pozycji w Terraria. To będzie bardzo przydatne zarówno w trybie single-player i multiplayer.

Różnorodność tematów

Jeśli próbujesz odegrać „terrarium” po już próbował swoich sił w „Maynkraft” twoje oczekiwania może być dość sceptyczny. Dla wielu wrażenie, że „Terraria” nie ma sensu, że – uproszczony i lekka wersja „Maynkrafta”. Ale to jest ogromny błąd, ponieważ projekt ten jest niezależny i jest naprawdę imponująca. Wystarczy spojrzeć na listę ID obiektów w Terraria, aby upewnić się, że wielkość tej grze. Więc nie lekceważ projektu, lepiej spróbować się w to, aby upewnić się, że – coś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Ale do tego trzeba najpierw nauczyć tematy ID w Terraria (Android wersja lub PC – nie ma znaczenia), ponieważ ta wiedza będzie przydatna w trybie multiplayer.

Używanie elementów identyfikacyjnych

Jeśli chcesz grać w trybie dla pojedynczego gracza w „terrarium”, numery identyfikacyjne przedmiotów, które prawdopodobnie nie będą przydatne. Z wyjątkiem niektórych przypadków. Ale jeśli masz zamiar grać w trybie multiplayer, to zdecydowanie powinien znać identyfikator pozycji w Terraria 1.2.1.2 i innych wersji, aby móc działać jak najskuteczniej w ramach projektu. Faktem jest, że często trzeba używać konsoli poleceń, takich jak dawanie, SM, czy buff. A jeśli po nich wprowadzić prawidłowy numer identyfikacyjny, otrzymasz przedmiot lub mob buff, który chcesz. Więc nie doceniać znaczenie ID danych – mogą pomóc poważnie. A jeśli jesteś administratorem serwera, bez nich po prostu nie można zrobić. Tak więc zapraszamy do zwiedzania identyfikator rzeczy w Terraria, umiejętnie je obsłużyć.

Główne pozycje w grze

należy zacząć od podstawowych przedmiotów, których jest prawie sto sztuk. Wśród nich można znaleźć rzeczy, zarówno bezpośrednio jak i środowiskowe Bloki ochrony, surówka, a nawet monety. moby identyfikator Terraria, jak również numer identyfikacyjny buffy i debuffy można dowiedzieć się później. Pierwszy pokój 001 ma żelazny kilof, ale natychmiast po dwa pokoje są zajęte bloki – ziemia i kamień. Indywidualnie zdefiniowane i rodzaje rud. Na przykład, użytkownicy od jedenastego do czternastego identyfikatory stosowane żelaza, miedzi, złota i rud srebra odpowiednio. Piętnasty, szesnastego i siedemnastego pokoje przeznaczone na różne godziny. Najczęściej w pozycji „Terraria” Względne identyfikatory umieszczone na podobieństwa grup, ale czasami to zamówienie zostało naruszone. Na przykład miecz żelazo ma identyfikator 004, i drewno – 024. W związku z tym, nie należy polegać wyłącznie na tym, że elementy są podzielone na grupy – to nie zawsze jest prawdą. Znacznie lepiej jest szukać, jeśli masz pełną listę identyfikacyjną rzeczy w Terraria. Android w tym zakresie – nie tak wygodne jak platforma PC, ale wciąż szukają, aby możliwe, choć z pewnym trudem.

dalsze cele

Jak już zostało powiedziane, na podstawie identyfikatorów grupy obejmują trochę mniej niż 200 elementów, bloki, materiałów i innych przedmiotów. Ale w rzeczywistości jest o wiele więcej – około 2700 sztuk. Tak, że nauka może trwać długo. Znów wracamy do dobrze zorganizowanego systemu wyszukiwania. Na przykład, jeśli przeglądać listę w kolejności, a następnie identyfikator skrzydeł w Terraria będzie bardzo trudne do znalezienia. Po pierwsze, istnieje kilka rodzajów skrzydeł. Po drugie, są one zlokalizowane w różnych częściach listy. Na przykład, skrzydełka z wakacji można znaleźć pod numerem 1871 i skrzydłach Rybrona – tuż pod numerem 2609. Dlatego nie powinien starać się zapamiętać całą listę na pamięć. Wystarczy nauczyć się poruszać, jeśli to konieczne, aby szybko znaleźć żądany obiekt.

Indywidualny identyfikator dla mobów i buffy

W grze występują moby – są potwory, które przy każdej okazji gracz zaatakuje i starają się go zabić. Buffy – są to cechy, które są nakładane na postać, zwiększając niektóre z jej cech. Dlaczego są one oznaczone specjalnym liście? Fakt, że mają własne numery identyfikacyjne, które nie są zawarte w ogólnej listy. W sumie istnieje około 370 moby żywe „Terraria” w świecie, a nie mniej niż 90 różnych buffy, które gracz może nakładać na siebie lub na moby i wrogów. Pamiętaj, im jest łatwiej, a oni potrzebują cię bardziej niż zwykłych przedmiotów. W trybie multiplayer często są używane identyfikatory gry obu listach. I, jak wspomniano wcześniej, są one wykorzystywane dla swoich zespołów: SM przywołać mobów i buff do generowania buffa.