208 Shares 2285 views

środek przeciwgrzybiczy „Rumikoz”. Instrukcje użytkowania

Lek „Rumikoz” instrukcja obsługi opisuje jako środek przeciwgrzybiczy najszersze spektrum aktywności. Substancja czynna, która stanowi część leku – itrakonazol. Ten sam sposób jest syntetyczną pochodną triazolu.

Preparat uwalnianiu w postaci kapsułek dwukolorowe zawierających mikrogranulki barwy żółto-beżowej kulisty kształt. Kapsułka obudowa jest biała różowym brązowy nasadki. W aptece jest w opakowaniach kartonowych. Każdy pakiet zawiera jedną lub trzy opakowania konturowe komórek, które jest o pięciu lub sześciu kapsułek odpowiednio. Dostępny na receptę.

Głównymi wskazaniami do stosowania leku „Rumikoz” – grzybica, grzyb, skóry i paznokci, a także choroby narządów wewnętrznych z grzybowego w przyrodzie.

W wyjątkowych przypadkach, przepisać lek „Rumikoz” i jako dziecko, ale tylko wtedy, gdy zamierzone korzyści mogą przewyższać ryzyko. Takie zrównoważone podejście jest potrzebne ze względu na fakt, że korzystanie z tego narzędzia w dzieciństwie był badany za mało.

Bądź ostrożny „Rumikoz” pigułka przewidziany dla następujących chorób:

1. Ciężka niewydolność serca.

2. Gdy choroby wątroby.

3. przewlekła niewydolność nerek.

Istnieją pewne zalecenia, które powinny być zapłacone uwagę w powołaniu do leczenia kobiet w wieku rozrodczym lek „Rumikoz”. Instrukcje użytkowania zawiera specjalne instrukcje na ten temat.

W trakcie leczenia tym środkiem należy stosować żeńskie antykoncepcyjne. Ponadto, należy zauważyć, że odstęp pomiędzy przyjęciem zarówno lek powinna mieć co najmniej dwie godziny.

Kiedy trzeba, aby otrzymać „Rumikoz” lek w czasie ciąży, biorąc to dozwolone tylko te, w których pacjent nie jest to sytuacja zagrożenia życia.

Odbieranie narzędzie podczas karmienia piersią jest przypisany tylko wtedy, gdy jest to absolutnie konieczne. W takim przypadku należy przerwać karmienie.

Przydzielony do leku „Rumikoz” aplikacja użytkownika zawiera informacje na temat sposobu przyjmowania i tryb wydawania, a także skutki uboczne i przeciwwskazania.

Lek „Rumikoz” przyjmuje się doustnie, połykania kapsułkę w całości. Zaleca się przeprowadzenie leku po posiłku.

Drożdżyca Rumikoz określona 200 mg dwa razy dziennie przez jeden dzień lub 200 mg raz dziennie przez trzy dni.

Gdy preparat grzyb skóra jest przepisywany 100 mg raz na dobę przez dwa tygodnie.

Kiedy lek kandydozy jamy ustnej „Rumikoz” stosuje się 100 mg raz dziennie przez dwa tygodnie.

Infekcje grzybicze paznokci, to znaczy przepisane 200 miligramów dziennie przez kilka miesięcy, lub spędzić terapii impulsu, czyli kursy leczenia (200 mg dwa razy dziennie – jeden tydzień) powtarza się w odstępach.

W chorobach organów wewnętrznych o charakterze grzybów na lek przepisywany 200 mg jeden raz na dzień. Czas trwania leczenia może być od dwóch do siedmiu miesięcy.

Przeciwwskazania do stosowania „Rumikoz” leku jest nietolerancyjny tylko od jakichkolwiek składników leku.

Efekty uboczne:

– nudności, bóle brzucha, zaparcia;

– zaburzenia czynności wątroby;

– ból głowy, zawroty głowy;

– reakcje alergiczne na skórze jako swędzącą wysypką;

– utrata włosów;

– cykl miesiączkowy może zostać złamany.

Tak więc, jeśli są przypisane do leczenia uzależnienia od narkotyków „Rumikoz” instrukcje użytkowania powinny być dokładnie rozważone przez Ciebie. Ponadto, nie ma informacji, że tam z długotrwałego stosowania środków niezbędnych do monitorowania czynności wątroby.

wskazano również w instrukcjach z których leki są przeciwwskazane odbiór Rumikoza i dostarcza te, które zmniejszają jego możliwości terapeutyczne.

Przechowywanie leku powinno być w temperaturze nie przekraczającej 25 stopni w zaciemnionym suchej przestrzeni nie dłuższy niż dwa lata.