240 Shares 7965 views

ASUS K55VJ: Opis i cechy laptopa

Firma ASUS regularnie stara się zadowolić swoich klientów z różnych innowacji. Niedawno na półkach sklepowych, nowy model laptopa z tajwańskiej firmy ASUS. K55VJ nie tylko laptop do pracy, i na tyle potężną maszyną. Urządzenie może być interesujące dla wielu, ale jest przede wszystkim odwołać się do fanów, aby grać w gry. Laptop był dobry farsz, a także obudowa wysokiej jakości. Oczywiście, ten notebook nie może pochwalić się brakiem wad. Główną wadą – ekran błyszczący, który ma słabe kąty widzenia. Użytkownik może również odstraszyć wystarczająco wysoki koszt, który waha się od 25 000 do 40 000 rubli (w zależności od konfiguracji i regionu).


obudowa

ASUS K55VJ zbudowany przy użyciu kilku materiałów, a mianowicie, plastikowych i aluminiowych. Korpus wykonany jest z pierwszym. Plastikowe używane jakość – wygląda dobrze i jest miły w dotyku. Czapka relief, który jest modelem zaletą. Palce na nim nie pozostawi żadnego śladu, a użytkownik nie musi stale wytrzeć. Ponadto, pokrywa nie będzie drapać. Aluminiowa pokrywa notebooka wokół obudowy touchpad. Ten materiał sprawia, że wygląd ASUS K55VJ bardzo atrakcyjne i kosztowne. Pozostała część korpusu jest uformowana za pomocą tworzyw sztucznych. A wokół klawiszy, on także ulgę.

Na notebooku są trzy USB porty. Dwa z nich mają interfejsu, a 2,0 – 3,0. Ponadto, istnieją VGA i HDMI. Podobnie jak w większości nowoczesnych laptopów, do K55VJ można podłączyć mikrofon i słuchawki. Na jednym końcu jest port Ethernet.

Na wewnętrznej stronie wieczka posiada aparat 0,3 megapiksela. Oczywiście, że nie pozwoli na wykonywanie zdjęć o wysokiej jakości, ale dla połączeń wideo jest dość odpowiednie.

Ogólnie rzecz biorąc, laptop ASUS K55VJ otrzymał obudowę wysokiej jakości, które nie skrzypią i miłe dla oka.

klawiatura

Klawiatura ASUS K55VJ nie wiele różni się od swoich najbliższych konkurentów. Skok klucz jest miękka. Klawiatura nie jest wciśnięty, a nie zginać. Paluszki z długoterminowym zestawu nie znudzi.

Znajduje się tuż poniżej touchpada. On może łatwo zastąpić zwykłe myszy, ponieważ wykonany jest bardzo wysokiej jakości.

pokaz

Na wyświetlaczu można powiedzieć, firma zapisany. ASUS K55VJ, specyfikacje techniczne, które nie mogą jednak Raduj się, ma ekran 15.6”. Tu jest błyszcząca. To ma rozdzielczość 1366 x 768 pikseli. Przez krótki czas na wyświetlaczu zabrudzi. Kąty małą ankietę. Ekran jest wystarczająco silny blask. Jednakże, można się do tego przyzwyczaić . ekran – być może główną wadą tego modelu, ale jest to na tyle trudne do znalezienia laptopa w tym segmencie cenowym, który ma znacznie lepszy wyświetlacz.

dźwięk

Obudowa notebooka znajdują się dwie kolumny, które zapewniają dźwięk użytkownika. Jakość dźwięku jest na równi z modeli w tym przedziale cenowym.

Wydajność ASUS K55VJ

Dane laptop może zaskoczyć nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Model ten spełnia kilka przykładów sprzętu. Najczęściej jest ona ustawiona przez procesor Intel: i3, i5, i7 lub Pentium. W związku z tym lepiej procesor, wydajność urządzenia, jak również bardziej kosztowne. Wystarczy na codzień, i i3, ale dla gier i wymagających programów lepiej kupić K55VJ z i7. Liczba rdzeni – 2 lub 4.

Pamięć RAM laptop 4 GB. Jednakże, bez wysiłku zwiększyć do 8 GB. Typ pamięci – DDR3. Zakup dodatkowych pasków pamięci celowe jeśli laptop jest używany do gier. Do zadań biurowych sprawiedliwie i 4 GB.

Urządzenie pamięci wykonuje zwykły HDD. Standard w tym modelu zadanej pojemności 750 GB. Jednak jest ona łatwo zastąpiona przez inną. Jednak ten tom będzie wystarczająca dla wielu użytkowników.

Najważniejsze, oczywiście, w takich urządzeniach – karta wideo. Nie każdy laptop posiada kartę graficzną, ale ASUS K55VJ jest obdarzony. I tu jest całkiem dobra. NVIDIA GeForce GT 635m może spełnić wszystkich potrzeb. Ilość pamięci, która jest równa 2048 MB zapewni całkiem dobrą wydajność nawet w najnowszych grach. Oczywiście, nie można uruchomić wszystko na najwyższym ustawieniu, ale średnio, większość nowych produktów uruchamia. Typ pamięci wideo – GDDR3.

Oprócz wydajności, laptop jest wyposażony, a niektóre standardy bezprzewodowe. K55VJ wyposażony w Wi-Fi i Bluetooth.

bateria

Autonomia jest przez akumulator na 4700 mAh. Pomimo swojej małej pojemności, notebook może być dostosowany do 5 godzin. Jednak, gdy maksymalna naładowania baterii może być wystarczające, a po 3 godz.

wynik

Podsumowując, można powiedzieć, że ASUS K55VJ – dobry laptop, który zapewni komfortową pracę z wieloma programami wytwórczych. Do gry, jest on również bardzo dobre. Z procesorem i7 oraz NVIDIA GeForce GT 635m, użytkownik może wygodnie zabrać swoje ulubione gry. W tym przedziale cenowym dzisiaj, trudno jest znaleźć bardziej wydajne i jednocześnie ładny laptop. Jednak dla tych użytkowników, którzy chcą uzyskać ekran o wysokiej jakości, należy patrzeć na innych modelach.