217 Shares 9837 views

obrączki „Bulgari” – przejawem wyrafinowania, stylu i smaku

Ślubne obrączki „Bułgaria” zostały stworzone w taki słoneczny i ciepły kraju jak Grecja. Po tym wszystkim, nie urodził się założyciel Sotirio Bulgari. Ta biżuteria są obecne wcielenie luksusowy, elegancki, i są wyrazem dobrego smaku. Takie pierścienie na ślub – doskonała dekoracja uroczystość.


Skąd firmę

Sotirio Bulgari (dziedziczny srebrny master) przeniósł się z rodzinnej Grecji do Włoch. Tam zaczął tworzyć własną działalność gospodarczą. Aw 1884 roku otworzył sklep jubilerski, który jest ucieleśnieniem wrodzonej stylu włoskim. Ten sklep został nazwany "The Old Curiosity Shop". Zatem Sotirio założył rodzinną firmę. Jej produkty były zawsze charakteryzuje się piękna, wyrafinowania i oryginalności.

Dzięki cech zewnętrznych biżuterii, a także właściwego prezentacji biżuterii popytu wśród turystów. Oznacza to, że imperium stopniowo wyłonił się z większości zwykłych sklepach. Po tym wszystkim, „Bulgari” dzisiaj – firmą, której przychody są szacowane w milionach. Ponadto, marka jest już znana na całym świecie, a jej produkty wytwarzane są uważane za bardzo prestiżowe. obrączki „Bulgari” jest bardzo znany. Ale oprócz nich, firma zajmuje się produkcją szerokiej gamy biżuterii i akcesoriów.

Rozwój firmy

Były „Old Curiosity Shop”, dzięki wytrwałej pracy swoich właścicieli, stopniowo zmieniać. A 50-tych stał się dla firmy czas rozkwitu, ponieważ właśnie wtedy styl korporacyjnych został w pełni ukształtowany. I klasyczny obraz biżuterii zakupione eklektyczny wyraz. Tak więc wszelkie pierścionki zaręczynowe stylu „Bulgari”, reprezentujący przeplatanie najlepszych tradycji starożytności do współczesnej wersji. I w ten sposób włoskich jubilerów były w stanie w pełni wykazać się niezwykłą zrozumienia smaku i oryginalności.

sprawa rodzinna zaangażowany synów założyciela firmy, a później jego wnuki. Spojrzenie biżuterii uległa zmianie w taki sposób, aby zachować zgodność z najnowszymi trendami.

Słynna firma świat

Ze względu na ustalenia unikalnego stylu i trwałego, który był przełom, firma stała się znana daleko poza granicami Włoch. Kilka dekad butików firmy zostały otwarte w następujących miastach:

  • Nowy Jork;
  • Genewa;
  • Monte Carlo.

Ozdoby „Bulgari” zawsze stałymi towarzyszami z najbardziej znanych gwiazd Hollywood. Ponadto, byli utalentowani aktorzy kina włoskiego. Ponadto, pierścionek zaręczynowy, „Bulgari”, którego cena odpowiada funkcji, kupić osobę, która jest w stanie sobie pozwolić na więcej. Dlatego te dekoracje wskazać odpowiedni status i pozycję w społeczeństwie.

obrączki

Dekoracja znaną marką przeznaczone do ceremonii ślubnej, może opowiedzieć swoją indywidualną historię. Pierścienie „Bulgari” wykonane z białego złota, idealnie stapia się z dużymi diamentami o różnym kroju. Ponadto spółka jubilerów wymyślił oryginalną metodę mocowania, które zwraca uwagę na najbardziej uderzające gem, nadając mu dodatkowy blask.

Wszelkie obrączka „Bulgari” (oryginalny) ma inną funkcję osobistego. O tym nie zawsze myśleć z wyprzedzeniem. Ta kompatybilność biżuterii ślubnej z pierścionek zaręczynowy. Fakt, że para często znajdują się w sytuacji, w której dany pierścień na oświadczyny, wykonane z białego złota. I okazuje się, że nie jest ona połączona z obrączką, do produkcji innych metali, które zostały wykorzystane. Po tym wszystkim, w drugim przypadku jest on powszechnie stosowany różowe lub żółte złoto.

Aby kochankowie nie oderwać się wątpliwości co do zgodności z biżuterii, firma podjęła pierścienie zwalniające, że wygląda idealnie razem. „Bulgari” oferuje zestawy, które są bardzo harmonijnie dopasować kolor, kształt i materiał. Możliwe jest również, aby umieścić jednocześnie dwa palcu.

Znaczenie produktów markowych

Stopniowo ludzie zaczęli dostrzegać, że obrączki „Bulgari” przynieść szczęście. Wierzyć w tego nowoczesnego omen lub nie wierzyć, każdy decyduje za siebie. Po wyborze biżuterii je jako akcesoria ślubne – przejaw najbardziej oczywistych relacji do produktów tej marki. Fakt, że narzeczeni w dniu przymierze, obiecując sobie nawzajem, aby być razem w smutku i radości. W związku z tym symbolem, potwierdzając tę obietnicę być naprawdę znaczące. obrączki „Bulgari” wykonane w stylu, który jest w pełni zgodny z czasem.

Mężczyźni nie zawsze lubią nosić obrączki. Dlatego należy dokonać wyboru, aby spełnić smak obu przyszłych małżonków.

Szeroka gama firm

Teraz oprócz podstawowej działalności firma funkcjonuje w czasie, perfum i branży hotelarskiej. Szeroki zakres dóbr luksusowych są produkowane pod marką „Bulgari”. To sklep z pamiątkami, naczynia, i zegary. Teraz nie jest to sieć hoteli o nazwie Bulgari Hotels & Resorts, chociaż wkrótce zostanie przekształcona w ekskluzywnych luksusowych hoteli 5 gwiazdek Haute Couture. I będą znajdować się na całym świecie.

Biżuteria sprawia, że firma chce nosić przez cały czas i we wszystkich społeczeństwach. Nadają się do każdej porze dnia i mogą zostać wprowadzone w dowolny dzień tygodnia i uczestniczyć w ważnym wydarzeniu. Jednak powstaje pytanie, ile są obrączki „Bulgari”. Golden Ring 1-pas, wykonany z żółtego złota 18 karatowego, można kupić za 1030 euro.

Miłośnicy biżuterii cenione produkty firm, jak również związane z marką z prawdziwego szacunku. Ślub – wydarzenie, które powinny być starannie przygotowane, dobrze przemyślane wszystkie szczegóły. Zupełnie pierścień „Bulgari” – to stylowy i żywe szczegół naprawdę ważnego wydarzenia.