140 Shares 2253 views

Potholder z rękami z tkaniny: klasy mistrzowskie dla początkujących, wzorów

Jeśli myślisz o tym, co jest to w stu procentach będzie absolutnie w każdym domu, umysł przede wszystkim przychodzi Potholder kuchni. Ta sprawa może być tak dekoracyjny jako funkcjonalne. I wykonane Potholder z rękami z tkaniny będzie miłym prezentem nie tylko wakacje, ale ot tak, bez powodu. Ponadto, niemal w każdym domu można znaleźć kilka rzeczy, które szkoda wyrzucić, a ręce zmieniać jakoś nie docierają, albo po prostu pozostałe płaty są tak małe, że nie można utworzyć pełną rzecz. To dlatego, że taki materiał może być wykonany z materiału własnego ręce garnek, w klasie mistrzowskiej, które zostaną omówione później.

Co może być hals

Wszelkie klejenia powinny być przede wszystkim wygodne. Ale dodatkowo, to musi być dobrze zmywalna i doskonale wpisuje się w ogólny projekt kuchni. I oczywiście, klejenia powinny być piękne. Przed utworzeniem kuchnią posiadaczy garnek z rękami z tkanki pozostającej w skrzyniach domowych, rozejrzeć i zorientować się, jaki styl jest obecny w pokoju. Jeśli dominującym stylu wiejskim, najlepiej jest wykonać taktykę w wiejskim dywany patchworku. Dla stylu high-tech pasują proste kształty i monochromatyczną kolorystykę. A jeśli kuchnia jest jasny, to tutaj pasuje idealnie przyczepność w postaci owoców lub zwierząt. Oczywiście, można kupić specjalny materiał, zwłaszcza jeśli masz zamiar stworzyć zestaw prezent.

Wielkość i kształt

Tack własnymi rękami z tkanki mogą być tworzone w różnych kształtach i rozmiarach. Najważniejsze jest to, że są one odpowiednie dla jednej gospodyni, którzy będą z nich korzystać. Kształt może być okrągły, kwadratowy, serca, a nawet w postaci zwierząt czy lalek. Potholder z rękami z tkaniny mogą być wykonane bardzo proste, tylko z dwóch części, a może składać się z ogromnej liczby różnych łat. Oryginalne doniczki w postaci lalek będzie doskonałą ozdobą każdej kuchni. Wielkości, mogą być małe. Są one noszone na jednym ramieniu. Ale także wielkość potholders może sobie pozwolić naczynia zgarnij po obu stronach. Opcje te są zazwyczaj wydłużone i kieszenie na ręce po obu stronach.

Materiał do spoin sczepnych

Spośród wszystkich tkanek na halsie najlepiej nadają bawełny lub lnu. Materiał ten doskonale usunięte i termostałe. Cechy te są idealne do tworzenia taktykę. syntetyczne tkaniny może topić się w kontakcie z gorącą powierzchnią. Dobrze nadaje Serweta. Wynika to z faktu, że jest słabym przewodnikiem ciepła, a zatem nie wymaga dalszego wyściółka z syntetycznym wypełnieniem. Ponadto, produkt drapowany nie wymaga obsługi krawędzie, które są nie tylko bardzo wygodne, ale również oszczędność czasu dla wytwarzania takiego halsie.

Potholder z rękami z tkanki. Proste w wykonaniu

Jeśli zdecydujesz się spróbować stworzyć taki drobiazg po raz pierwszy, a następnie zwrócić uwagę na najbardziej podstawowych opcji. Najlepiej jest zacząć od zwykłej halsie, który składa się z dwóch połówek.

To może być okrągły lub kwadratowy. Potholder z rękami z tkaniny dla początkujących szyte łatwe. Materiał na jego powstania należy obchodzić się łatwo. Jeśli ich pierwsza praca odebrać złożonych produktów, to jest prawdopodobne, odrzucił tę rzecz do połowy, a na pewno nie skończy się, ale nic z rozczarowania. I przejście od prostych do złożonych, można zauważyć, że proces staje się bardziej zabawne.

potrzebne narzędzia i materiały

Co zajmie ostatecznie okazały Potholder tkaninę rękoma? Wzory – to jest prawdopodobnie pierwszą rzeczą, którą trzeba przygotować. Co do zasady, w prosty halsie prostu narysować wzór na papierze w formie koła lub kwadratu i wyciąć. Czasami można od razu narysować kontury bezpośrednio na tkaninie, a czasami lepiej zrobić papier puste, takie jak spawanie hals w formie serca z kieszeniami na palcach. Ponadto stanie, to jest konieczne, aby przygotować preformy tkaniny liczby dwa. Dla jednego i drugiego. Również forma wstępna o pożądanym kształcie syntepon który powinien znajdować się w tkance. Mimo to, trzeba będzie taśmę na krawędzi produktów. I, oczywiście, nie można zrobić bez pomocy linijki, szpilki, nici, nożyczki, oraz narzędzie do drukowania na tkaninie. Może to być element kreda, kawałek mydła, ołówek lub markera zanika. Nie ma już – że już nie smakuje.

Proces szycia

Zwyczajne Potholder z rękami z tkaniny tworzone dość proste i krótkie. Początkowo robi „sandwich” preform. Początkowo umieścić szmatkę źle stroną do góry, a następnie dopełnienie poliester, a następnie ponownie tkanina, ale po prawej stronie góry. Teraz wszystkie trzy warstwy Cleave szpilki lub podlać je razem. Trasa linii z pomocą maszyny do szycia. Mogą być proste, ale również można używać nawiasów wiersze dla produktów szycia. To doda pewną cechę nawet najprostszej kawałku. Teraz konieczne jest ustanowienie pasek w połowie do obróbki krawędzi i dobrze wyprasowane go z żelazem. Taka passa cięte na ukos tkaniny, czy można po prostu kupić gotowe i nawet zautyuzhennuyu. Po tym, wszystkie części i zaginanie taśmy są zagięte na wewnętrznej stronie i ponownie otutyuzhivayutsya. Wszystko Potholder otulanych zespołu stronniczości, robi pętlę, a cały artykuł ponownie otutyuzhivaetsya. To wszystko – gotowy do przyczepność.

Patchwork na halsie kuchni

Jeśli używasz techniki patchwork, to można skonfigurować jako bardzo prosty i bardzo skomplikowanej potholder z rękami z tkanki. Jeżdżę dla takiego produktu nie będzie zbędne. Można wymyślić nią samemu lub wykorzystać gotowe. Najprostszym przykładem takiego produktu patchworku jest kwadratowy, składająca się z małych kwadratów. Zrób tektury puste, na przykład, z boku pięciu centymetrów i wyciąć kwadraty o tych różnych płatów tkankowych w wymaganej ilości dla ciebie. Nie zapominaj, że te kwadraty na wszystkie strony powinny mieć naddatek szwu w tempie jednego centymetra. Można je uszyć rozłożone lub zbudować żadnej konkretnej sekwencji i zaznaczyć go na wykresie. A następnie połączyć kwadratowe kawałki do siebie, wedlug nazw. Najpierw utwórz pas kwadratowe kawałki, a po nich już rozebrać połączyć ze sobą w kwadratowym pół halsie. Jeśli wybrać odpowiedni kolor, nawet tak prosty produkt będzie wyglądać bardzo interesująco. Po zostanie utworzony obie części klapy, przejdź do szycia, które już omówiono wcześniej.

Trójpalcowe aplikacja

Potholder stworzony własnymi rękami z tkanki mogą być ozdobione elementami aplikacja. Ponadto, takie elementy w jednym produkcie może wystarczyć. Doświadczeni robotnicy wykwalifikowani są w stanie stworzyć z haftem tkanin cały obraz nawet na małych produktów. Wykonywanie aplikacji, trzeba przygotować szkic przyszłego obrazu. Następnie podzielić ten szkic do oddzielnych elementów, można wyciąć tkaniny i szyć. Przy sporządzaniu szkic jest zakończona, wybrać odpowiedni materiał i wyciąć wszystkie elementy, które nie są potrzebne uprawnienia w tej sprawie. Wszystkie szczegóły można szyć ręcznie lub użyć maszyny do szycia. Początkowo przeprowadzić na wniosek jednej z połówek posiadaczy pot i następnie usieciowane produkt znany już nam sposób. Można uzupełnić haft aplikacja, aby wykonać drobniejsze szczegóły, a nawet malowane akrylową farbą na tkaninie lub koralikami. Takie produkty są wykorzystywane do dekoracji pomieszczeń większych niż jego przeznaczeniem.

Potholder za darmo

Oczywiście, takie słodkie maleństwo będzie wspaniały prezent na święta, albo po prostu oznaką dbałości o swoich bliskich. Oczywiście, w jednym egzemplarzu w darze nie będzie ciągnąć, ale można je trochę. Można rysować im żadnej jeden wzór, ale na różne sposoby. Następnie przygotuj. Lub dokonać taktykę w tym samym stylu i kolorze, ale różni się pod względem formy i funkcji. Na przykład, dwa konwencjonalne, mitenek i długim halsie z kieszeniami na palcach. I można stworzyć zestaw prezent halsie, ręczników kuchennych i fartuchy. Tu już wszystko zależy od tego jak wiele umiejętności i materiałów masz. Ile czasu preparat można odróżnić.

Aby rozpocząć tworzenie miły i niezbędne w każdym domu gadżetów, nie trzeba czekać na jakiegoś szczególnego święta. Zacznij teraz. Zachwyci Twoich przyjaciół i rodziny miły drobiazg, wykonany własnymi rękami, bez żadnego powodu. Wszystko czego potrzebujesz to trochę czasu, wyobraźni i zabawy łaty.