234 Shares 8520 views

Ile ślub?

To jest moment, kiedy kochankowie postanowili przypieczętować swój związek poprzez małżeństwo. I każda para naprawdę chcemy, aby ten dzień niezapomnianym dla siebie i dla rodziny i przyjaciół, którzy chcą spędzić świąteczny dzień z nowożeńcy. W celu triumfu był sukces, trzeba starannie przygotować się do niego i stanie się na finansach, t. I. W naszych czasach, koszty ślubu jest dość wysoki, nawet jeśli zaprosić jej najbliższych ludzi.


Jednoznaczne odpowiedzi na pytanie, ile jest ślub, nie i nie. To zależy od tego, gdzie jest przeprowadzenie (na przykład, koszt wesela będzie znacznie wyższy w Moskwie niż w Woroneżu i Krasnodarze), a na życzenia i gustów samych nowożeńcy, a ilu goście zostaną zaproszeni na uroczystość. Dlatego, aby powiedzieć jakiś uogólnionej sumy, które mogą być potrzebne do utrzymania ślub, jest praktycznie niemożliwe. Możemy jednak wyróżnić niektóre z najważniejszych momentów ślubu, bez których nie może zrobić, jak również tych momentów, w których można zapisać.

Tak, pierwsza część kosztów – to odzież i akcesoria dla panny młodej i pana młodego. Wierz mi, że odpowiedź na pytanie, ile jest ślub, w dużej mierze zależy od tego elementu. suknie dla panny młodej koszt może wynosić od kilku tysięcy do miliona, jeśli chodzi o ekskluzywnych modelach designerskich. Pierwszy oblubienica musi zdecydować, czy będzie uszyć sukienkę, kupić lub wynająć. Oczywiście, kupić gotową odzież jest droższy niż jego szycia lub zatrudnić, ale w tym przypadku, można wybrać tani salonu i kupić sukienkę za bardzo rozsądną cenę. Zatrudnić ślubny będzie kosztować około połowę ceny jego wartości sprzedaży, ale powrót będzie musiała być w idealnym stanie. Jeśli go uszkodzić, wysokość kosztów ślubu nagle wzrośnie z powodu wypłaty pełnej kwoty za ubranie.

Sytuacja rodziny pana młodego odpowiada w przybliżeniu taka sama. Jednakże, jeśli panna młoda jest przyzwyczajony do noszenia garniturów codzienne życie, to bardziej opłaca się kupić garnitur, a nie wynajmowane, ponieważ w przeciwieństwie do stroju panny młodej, to wciąż może być noszony.

Nasza wypożyczalnia samochodów pick up i akcesoria: biżuteria, welon, rękawiczki, tiary, a nawet pliki do pończoch. Wszystko to pomoże uratować budżet ślubu. Ale lepiej kupić nowe buty, t. Aby. Powinno być wygodne.

Następujący obowiązkowy atrybut ślubu – obrączka, które tradycyjnie powinny być złoty. Ich wartość zależy od gustów i nowożeńców możliwości: można wybrać najbardziej wspólny pierścień, i to jest możliwe – z diamentami lub grawerowane wykluczają. Nie rób ślub bez bukiet panny młodej, a jeśli planujesz zaprosić gości do restauracji – a potem bez zaproszeń.

Kolejny wydatek (opcjonalne, ale jest to bardzo pożądane dla każdej panny młodej) – profesjonalny makijaż i manicure. Oczywiście, można zapisać i makijaż i manicure siebie. Ale w rzeczywistości, w prawie każdym mieście można znaleźć artystę makijażu, który zrobi ładny makijaż na kilka tysięcy taniej nawet do manicure. A wynik będzie, jak mówią, „nie ma”.

W odniesieniu do transportu, który przeniesie para, to może być bardzo różny od wozu kogoś z przyjaciół, który musiał tylko do dekoracji, do limuzyny lub autobusowego.

Chodzi o to, ile jest ślub w dużej mierze zależy uroczysty bankiet. Ważne jest, a liczba gości i miejsce. Na weselu w sprawie budżetu, można wybrać kawiarni na obrzeżach miasta, a jeśli pozwalają finanse – restauracja, klub lub domu z prywatnym basenem, plaży, parku itp Ponadto, żaden z nowoczesnych ślubu jest kompletna bez muzyki i toastmaster wypłata który kosztuje również pieniądze. Chociaż jeśli ślub z małej liczby gości, a goście z nich – towarzyskich i sami będą mogli bawić się, a następnie przez służby Toastmaster może również być opuszczone.

Innym ważnym punktem – fotografie. Tutaj też istnieje wiele niuansów. Na przykład, można zamówić profesjonalnej fotografii tylko w urzędzie, a następnie nadzieję kamer gości. Jednak, jak pokazuje praktyka, większość nowożeńców kupił nie tylko zdjęcia, ale także wideo.

Z tego, co może być uchylone? Fajerwerki, uruchomienie gołębie, rejestracja małżeństwa, limuzyna, aby zatrzymać się na noc poślubną – ładne, ale niekoniecznie elementy ślubu. Ich koszt może być bardzo różny. Dla przykładu, koszt wyjścia weselu nie może być tak wielka, jeśli nie strzelać do ceremonii, siedzenia, i trzymać go w restauracji.

Aby obliczyć, ile jest ślub w swoim mieście, wystarczy wybrać co z powyższych elementów, które potrzebują, oraz wyjaśnienie ich wartości w Internecie.