515 Shares 8498 views

BC "Marathon": opinie. "Marathon" (bukmacher) stopy

Człowiek podjęciem decyzji zawsze był skłonny polegać na ocenie innych. W dobie globalnej komputeryzacji i Internetu w celu uzyskania wszelkich niezbędnych informacji dość łatwo. W szczególności, można dowiedzieć się z opiniami użytkowników, ich poglądów i opinii. „Maraton” – bukmacher, który zdobył już władzę wśród profesjonalnych gracza.


Jednak laika trudno jest dokonać oceny spółki, nie poznać ją lepiej. Osoba, która nie jest zaznajomiony ze światem bukmacherów i zakładów, będzie interesujące dowiedzieć się opinie o biurze „Marathon” i uzyskać informacje o nim. Te informacje pomogą zrobić pierwsze wnioski dotyczące pracy firmy i niezawodnością.

„Maraton” – BC (bukmacher) światowej klasy

Jego działalność bukmacher „Maraton” rozpoczął się w 1997 roku. Po zaledwie dziesięciu lat stało się jednym z czołowych przedstawicieli w swojej dziedzinie na obszarze WNP. Zbiór punktów stopy wstępne zostały otwarte w Rosji, Ukrainy, Białorusi, Kazachstanu. Firma poświęciła wiele uwagi kursów w Internecie i rozwoju witryny, które przekłada się na ponad 20 języków, w tym rosyjskim.

W latach 2009-2010, w towarzystwie kryzysu z powodu problemów z uzyskaniem nowej licencji w Rosji (gdzie największa liczba oddziałów było). W tym czasie straciła znaczną część swoich klientów. Ale są problemy w przeszłości, i stopniowo powrócił do dawnej świetności BC „Marathon”. Opinie klientów – dowód.

Firma pracuje obecnie na podstawie pozwoleń wydanych przez rząd Curacao i Komisji Alderney do zwalczania hazardu. Mimo, że punkty są otwarte stopy przyjęć w kilku krajach, w tym Wielkiej Brytanii, „Marathon” rozwija swoją stronę internetową. Jego prace projektowe i koncentruje się na maksymalny komfort i łatwość obsługi. sam zasób jest zaprojektowany w minimalistycznym stylu z bardzo małej liczby wykresów, ale ogromnej zawartości informacyjnej.

Rejestracja w systemie

Przede wszystkim zastanowić się, jak przejść do „Marathon” BK. Nie jest zaskoczeniem, że najpierw trzeba się zarejestrować w systemie. Jest to dość proste i nie wymaga dużo czasu. Ale istnieje kilka punktów, które powinny być odnotowane.

Imię i nazwisko należy podać prawdziwe, ponieważ firma może zostać zobowiązany do dostarczenia kopii paszportu, aw przypadku braku rejestracji i paszportowych danych rachunku może zostać zablokowane. To samo odnosi się do daty urodzenia. Należy zauważyć, że jest to niemożliwe do zarejestrowania osoby poniżej 18 roku życia.

Skrzynka e-mail użyty do rejestracji, musi być ważne i wiarygodne. Hasło powinno pochodzić z kompleksu, składającego się z liter (co najmniej 7) i liczb. I, oczywiście, nie powinien być taki sam, na stronie internetowej oraz na skrzynce.

Poniżej znajduje się odpowiedzieć na tajne wsparcie pytanie. To może być wymagane przez operatora, jeśli istnieje potrzeba, aby uzyskać dostęp do poufnych danych. Odpowiedź nie jest wcale niemożliwe, aby zapomnieć lub zgubić – to jest niemożliwe, aby go przywrócić.

Strefa czasowa, a współczynnik Format – są opcjonalne do wypełnienia, mogą być później zmieniony. Dla wygody zaleca się ustawienie czasu lokalnego, aby uniknąć nieporozumień z początku meczu, kursie dziesiętnym.

Konto walutowe – będzie to wszystkie operacje. Wybór powinien być ze względu na dostępność jednej lub innej formy płatności. Systemy płatności można znaleźć tutaj, na pierwszej stronie, ze zmianą waluty będzie zmiana i listy dostępnych systemów. Ponadto, minimalna kwota wejścia i wyjścia są dostępne.

Zgadzając się z zasadami i zgadzając się na listę mailingową, można nacisnąć zielony przycisk „Rejestracja”. Po sprawdzeniu skrzynki pocztowej i dokończyć proces rejestracji w systemie.

Funkcjonalność strony internetowej i forum

Dowiedzieć się, jak przejść do „Maraton” (BC), można przystąpić do miejsca badania. Jak już wspomniano, jest wykonany w minimalistycznym stylu, ale ma wysoki poziom funkcjonalności w całej swej prostocie. „Sport” i „Live” to główne sekcje witryny. Są wszystkie dostępne zdarzenia, które są przewidywane lub, odpowiednio, już się rozpoczęły.

Sekcja „Finstavki” realizowany jest przez fanów gier na rynkach finansowych. Tutaj możesz grać na walutach i dołącz do świata zakładów finansowych. Inną ciekawą aktywność BC „Marathon” – dźwigać. Opinie użytkowników powiedzieć, że sekcja „Toto” ma swoich fanów i lojalnych klientów. W nim znajdują się dwa rodzaje zakładów, których nazwy mówią same za siebie: „Prawidłowy wynik” i „1X2”.

W sekcji „Klient” i „Mobile” można znaleźć oprogramowanie dla komputera stacjonarnego i urządzeń przenośnych, odpowiednio. Aplikacja PC działa pod Windows i zapewnia dużą szybkość i niezawodność działania. Aplikacja mobilna może uruchomić na Android OS, a na urządzeniach Apple.

Od pozostałych odcinkach najważniejsze – jest „Wyniki i Perspektywy” i „Usługi”, gdzie w „Moje konto” są wszystkie ustawienia konta osobistego.

Rodzaje zakładów sportowych

Będziemy rozumieć w rodzaju zakłady, prezentowanych w BC „Marathon”. Opinii jasno wynika, że są one całkiem sporo, ale nie wszystkie są popularne. Niewątpliwie liderów wśród gracza są zakłady „Ordynariusz” i „Express”. Jest w związku z tym stawki za jednego zdarzenia i sekwencja zdarzeń, z których każdy powinien grać. Express jest również nazywana „double”, „tee”, a więc od liczby efektów. Wszystkie wybory będą w nim grać, a iloczyn ich współczynników jest ostatecznym czynnikiem.

Następnie na wysokości popularności – „System”. Samo słowo „maraton” nie jest używane, są one połączone z ekspresją na karcie tytułowej. System – zestaw ekspresowych pociągów utworzonych przez próbuje wszystkie możliwe kombinacje danej długości w proponowanym zestawie wyborów. Krótko mówiąc, wszystko wyborów jest nie wyrazić jedną, ale kilka różnych nich. Na przykład, z trzech wyborów można dokonać albo jeden „tee” lub trzy różne „bliźniaka”. Spośród czterech wyborów wyjątkiem pełnej długości ekspressa- „czworoboku”, można dokonać albo 4 „tee” lub 6 „podwójne”. Całkowita ilość zakładu podzielono równo między wszystkimi mini-Express (opcje systemu). W rezultacie, oczekiwany zysk będzie mniejszy, ale zawodnik jest ubezpieczony w przypadku, gdy jeden lub więcej wybory nie będą odtwarzane. W tym przypadku możliwe jest, aby powrócić część wyznaczonej kwoty.

Warto wspomnieć kilka dość nietypowych rodzajów kursów prezentowanych w BC „Marathon”. opinii klientów wynika, że mają one mały popyt, gdyż stanowią one tylko przeszukiwanie wszystkich możliwych ordynariuszy i systemach ekspresyjnych dla danej liczby wyborów. Należą do nich takie jak "Trixie stopy" (4 zakładów 3 selekcji), "patent" (7 zakłady 3 selekcji), "Farby 15" (15 zakłady selektora 4), "Yankee" "Heinz" " Goliat „i inne.

Unikalne stawki oferowane biura jest „Antiekspress”. Jest to ta sama „express”, ale wygrywa w przypadku, gdy co najmniej jeden wybór nie gra. Ale w większości przypadków stawka ta nie jest uzasadniona ze względu na niski współczynnik.

Deponowanie i wycofywanie

W celu dokonania zakłady w systemie, konieczne jest, oczywiście, dodać pieniądze na swoje konto gracza. Można to zrobić zarówno kartą kredytową lub za pomocą różnych systemów płatności, firma współpracuje z „Maraton” (bukmachera). Recenzje wypłacanie pieniędzy w tym samym czasie jest dość sprzeczne. Niektórzy użytkownicy skarżą się na trudności napotykanych, takie jak weryfikacja tożsamości lub rachunku zamka.

W rzeczywistości nie jest to zaskakujące i straszne. W BC „Marathon”, a także innych bukmacherów, gra powinna być dozwolona tylko przez osoby dorosłe. Dlatego pracownicy mogą żądać dowodu tożsamości (i, odpowiednio, wiek) klienta. Do tego momentu konto może zostać zablokowane. To jest napisane w regulaminie, z którym zgadza się każdemu użytkownikowi podczas otwierania konta. Dlatego wnioski złożone w związku z tym, nie jest uzasadnione.

Jednocześnie, wielu użytkowników zgłosić istniejący wpis i system wypłaty jako prosty i szybki, pozostawiając dobre opinie. „Maraton” – bukmacher, ma ponad 20 sposobów uzupełnienia konta. Dla większości płatności w walutach dostępne w systemach takich jak Visa, Mastercard, Maestro, Neteller, Moneta, WebMoney, a do rosyjskiego rubla i więcej Qiwi „YandexMoney” są. Minimalna ilość uzupełniania lub usuwania jest 5 (10) lub odpowiednik Euro waluta konta.

Ważną rzeczą jest to, że można tylko wypłacić pieniądze za pośrednictwem systemu, dzięki której uzupełnienia.

Zakłady sportowe

Po dokonaniu konto osobiste pieniędzy, można rozpocząć wybór imprez dla zakładów. W „Sport” w lewej kolumnie strony, gdzie wszystkie wydarzenia sportowe, które są obecnie dostępne w BC „Marathon”. Oferty są przez sali wyborczej w kodzie gry, znajduje się po prawej stronie.

Kategorie wydarzeń są ułożone w porządku alfabetycznym, z góry osobno wydanego najpopularniejsze z nich. Można zobaczyć wszystkie zdarzenia na raz, lub wybrać tylko konkretny turniej. Istnieje również możliwość, aby zobaczyć mecze, które rozpoczną się w ciągu najbliższych kilku godzin.

W specjalnej kategorii wyróżniać zakłady na bieżące wydarzenia. Znajdują się one w zakładce „Live” stronie. Ceny mogą ulec „na żywo” te same zasady, jak zwykle. Jedyną rzeczą, którą trzeba zwrócić uwagę, więc jest to szybka zmiana współczynników. Gdy wybór jest wykonany, a wartości uległy zmianie, gdy próbuje postawić system otrzyma wiadomość o tym. Można zrezygnować lub postawić zakład z nowymi współczynnikami.

Umieszczenie kodu wyborów i określić rodzaj zakładu (na przykład, „pojedynczy zakład” lub „express”), należy wpisać kwotę. Dolne i górne granice są tutaj wymienione. Minimalna ilość zakładu wynosi 0,2, 0,1 lub 0,05 euro w zależności od rodzaju zakładu. Maksymalna dla każdego zdarzenia jest różna i może wahać się od kilkuset do kilku tysięcy euro. Maksymalny zysk jest ograniczony do 250 000 euro, ale jest niższa niż dla niektórych sportów. Jeśli walucie innego rachunku, istnieje oficjalny kurs centralny. Po potwierdzeniu zakład jest akceptowany i nie mogą być zmienione lub odwołane.

Wyniki gier i obliczanie kursów

Są sytuacje, kiedy nie można oglądać mecz na żywo, ale chcę, aby monitorować rozwój sytuacji i na bieżąco zmian w rachunku. W tym przypadku można skorzystać z usługi BC „Marathon” – „Wyniki na żywo”. To pokazuje aktualny przebieg wszystkich wydarzeń, które były obecne w linii. Informacje, chociaż charakteryzuje się wysoką dokładnością, ale nadal jest w celach informacyjnych. Wynika to z faktu, że wszystkie dane są pobierane z innych źródeł, które mogą być nie pomyłka z winy firmy.

Gdy wszystkie mecze są zakończone, a wyniki są oficjalnie ogłosił, jest obliczenie stopy „Marathon”. Opinie na temat tego konta tylko pozytywne – analiza wyników jest bardzo szybki, zwykle w ciągu jednego lub dwóch minut. Jeżeli zakład był udany, wygrane bezpośrednio na rachunek i udostępniane do dalszego wykorzystania.

Interesującą cechą bukmacher „Maraton” jest szybkość rejestracji. Polega ona na wydanie gracza pewnej kwoty zadłużenia, gdyby zabrakło pieniędzy na koncie. Obligatoryjnym warunkiem jest obecność nierozliczonych zakładów. Zobacz dostępne mogą awansować na kuponie. Aby spłacić dług pierwszej płatności stawek został zawodnik.

Wyniki są przechowywane począwszy od 1 stycznia 2000 roku pne na miejscu „Marathon”. Aby znaleźć dopasowanie, lub są zainteresowani we wszystkich meczach zespół lub zawodnik, trzeba szukać. Jest on dostępny na kryteriach takich jak sport, nazwę zespołu lub konkurencji, dokładnej daty lub zakresu dat.

Statystyki forum sportowe

Bardzo specjalny odcinek miejscu jest „Sport. Statystyki”. Jest ona wyjątkowa i zawiera setki stron statystyk sportowych, zamówione i sortowane. W kolejności alfabetycznej są wszystkie sporty, które można sobie wyobrazić, a które zakłady są akceptowane. Wraz z takim teraz znajome, ale do niedawna, tak niezrozumiały, baseball i rugby, gdzie można zobaczyć i prawdziwie egzotycznym dla naszego rozumienia curling i unihokeja.

Nie może zaskoczyć pokrycie krajów i lig, w którym BC „Marathon” prowadzi statystyk. Na miejscu, na przykład, można znaleźć dane na temat piłkarskich mistrzostw Maroka lub mistrzostw hokeja Australii. Poza zakresem geograficznym, nie może nie podobać się czas. Na większości odcinków pracy odbywa się od ponad dziesięciu lat. Wiele mistrzostwa statystyki rachunkowości rozpoczęła się w latach 1999-2000.

Oprócz tabeli mistrzostw, można również obserwować statystyki wydajności dla każdej drużyny w nim. Odbywa się to poprzez kliknięcie na jego nazwę w odpowiednim ligi. To pokazuje datę i wynik każdego meczu.

To był szeroki zasięg geograficzny lig, statystyk długoterminowych i różnorodność reprezentowanych sport robią do „Sport Statystyki” BC „Marathon” tak wyjątkowy i popularny. Jest również użyteczny jako profesjonalny bettor i ośrodków i zwykłych miłośników statystyk sportowych.

Co jeśli rachunek BC „Marathon”, dlaczego?

Bukmacher „Maraton” jest zawsze lojalny wobec swoich klientów i podstawowym wymogiem jest zgodność z przepisami kraju, w którym ma ona miejsce zamieszkania lub siedzibę. Jednak sytuacja może powstać, gdy użytkownik nie może zalogować się do swojego konta osobistego, a na ekranie będzie to miało mrożący komunikat „Twoje konto jest zablokowane.” Co zrobić w tym przypadku?

Po pierwsze – nie trzeba panikować. Przyczyny blokady konta może być różny, ale to nie zawsze jest ostateczna. Po drugie – musimy natychmiast skontaktować się ze wsparciem z adresu e-mail, na które konto jest zarejestrowany, lub telefonicznie. Operator będzie odpowiedzieć na pytanie, z jakiego powodu i jak popełnione blokady, aby odblokować konto, jeśli jest to oczywiście możliwe.

Aby nie być do czynienia z sytuacją, w której wydatek BC „Marathon” blokowane, należy dokładnie zapoznać się z zasadami i uniknięcia naruszeń. Więc na co może zablokować, a jak go uniknąć?

Podobnie jak w każdym innym biurze, w „Maratonie” Nie wolno otwierać więcej niż jedno konto. Po prostu nie zawsze winię użytkownikowi naprawdę. Wydawałoby się więc niewinne sytuacje, gdy tylko otworzył drugie konto w innej walucie lub jeden komputer jest używany do uzyskania dostępu do witryny przez różnych ludzi, może prowadzić do blokowania.

Zabrania także wszystkie rodzaje systemów oszustwa i biura oszustwo. To dość ogólnikowe określenie, jak sama firma decyduje, co nie jest. Klient zwykle przyciąga uwagę, gdy dużo i często wygrywa. W tym przypadku, może być podejrzany o oszustwa.

Ocenę „Marathon” firmy

Ważnym krokiem w ocenie każdej firmy jest badanie komentarzy na ten temat. Nie ma wyjątków i biuro „Maraton” (bukmacher). Recenzje jej pracy można zobaczyć bardzo różne: pozytywne, neutralne i negatywne. Jednak większość ludzi zgadza się, że firma jest poważnym i godnym zaufania partnerem.

Aby ukończyć obraz podsumowania wszystkich opinii. „Maraton” – bukmacher z całego świata, ma wiele oddziałów, ale nie zapomnij o rozwoju swojej stronie. ma prostą konstrukcję, a dzięki tej dużej szybkości i niezawodności. Współczynniki w BC „Maraton” jest zwykle znacznie wyższa niż w innych biurach, linia jest dłuższa, pełniejsze i malowanie. Depozytu i wypłacić pieniądze z konta jest łatwe i wygodne, Komisja jest nieobecny w większości systemów płatniczych.

Ocenę „Marathon” Opinie pracownicy i klienci firmy mają pierwszorzędne znaczenie. Ale nie mniej ważnym kryterium jest wsparcie pracy. Operatorzy są zawsze gotowi do pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania klientów. Łączność jest dostępny zarówno przez e-mail i przez telefon. Czas odpowiedzi na e-mail to od kilku minut do kilku godzin, w zależności od złożoności problemu i obciążenia operatorów, ale wszystkie pytania i wątpliwości wśród swoich klientów firma stara się rozwiązać w jak najkrótszym czasie.

Prosty i intuicyjny projekt strony, wysokie wskaźniki małych i dolnych granic stawek – wszystko to przyciąga nowych klientów i utrzymanie starych. Dobra reputacja firmy potwierdzają liczne pozytywne opinie. „Maraton” – bukmacher, który zdobył zaufanie swoich klientów doskonałą wydajność przez wiele lat.