357 Shares 3390 views

Malarstwo akrylowe: wykorzystuje technologię

Tematem tego materiału – obraz akrylowy dla początkujących. Ta technika malowania otworzyła nową rzeczywistość w świecie. Element ten jest wykorzystywany nie tylko do artystów, został szeroko stosowane w różnych dziedzinach.


Podstawą kolorze

Akryl do tworzenia obrazów – to znaczy pisać je przy użyciu farb wykonanych na bazie wody. Nie wymagają specjalnego rozcieńczalnika. Jeśli zdecydujesz się malować akrylami, należy pamiętać, że nie żółkną i nie powoduje reakcji alergicznych. Farby łączą właściwości olejów i akwarel.

funkcje

Tworzenie obrazów akrylowych, trzeba wiedzieć na temat charakterystycznych cech tej techniki malarskiej. Gotowa praca może być praktycznie nie do odróżnienia od oleju lub akwarelą. Z umiejętnym stosowania takich lakierów można osiągnąć unikatową kolor, który jest niedostępny dla innych technik. Uczą się malować nie jest trudne akryle, zwłaszcza tych, którzy są już zaznajomieni z akwarelą lub oleju. Należy jednak pamiętać, że taka farba schnie bardzo szybko. Może to być zarówno zaletą i przynieść pewne niedogodności.

praktyka

Musimy równomierne i rozproszone oświetlenie. Należy zachować ostrożność, że ilość światła padającego na modelu a płaszczyzną płótna, nagle nie zmieniają się przez cały dzień. Należy pamiętać, że żarówka może wizualnie zmieniać odcienie kolorów. Trzeba pracować: szpachlą, rozcieńczalnika akrylowego, paleta nawilżona, woda, pędzle, farby set, spray, taśma maskująca, powierzchni do malowania, sztalugi, nosze. malarstwo akrylowe mogą być tworzone na każdej powierzchni, ale jeśli to nie jest biały papier akwarelowy, które ją zagruntować. Otrzymując biały, stosując emulsję. Nie należy używać gorącej wody z może stwardnieć akrylu. Podczas pracy z wybranych kolorów będzie musiał się spieszyć. Zaczynamy rysunek „na mokro”. W tym przypadku używamy rozcieńczonego akrylu. Jeżeli materiał stosuje się papier farba, zwilżono wodą i jej wstępnego rozciągnięcia, mokry zamocowana krawędź taśmy maskującej. Najlepiej jest użyć dwóch rąk. Po pierwsze należy stosować farbę. Po drugie – w celu zmiękczenia przejścia, w przypadku usterek, gładki kontur w celu usunięcia nadmiaru. W celu osiągnięcia większej ekspresji, połysk i głębię można, stosując metodę warstwową glazury. Takie podejście jest w początkowym zastosowaniem gęstej farby. Następnie można przejść do stosowania rozcieńczony. Ważne jest, aby czekać na wysuszeniu każdej warstwie. Również w tym przypadku można zastosować technikę impasto, to jest typowe dla oleju. Jeśli pewne miejsce muszą być poprawne teoretycznie zastosować nową warstwę na górze wyschniętego może być wiele razy. W praktyce jest to często problem i trzeba zeskrobać farbę do bazy. Tam akrylowy, który ma wysoką przezroczystość. Jeśli używasz materiału techniką lessirovochnomu nieskuteczne. Na podstawie tych prostych wskazówek, można łatwo malować obraz z akrylu na płótnie ręcznie.