435 Shares 8697 views

Mamy przedstawiają zwierzęta. Jak narysować szopa?

Prawie każde dziecko lubi rysować. Jednak ta działalność nie zawsze daje dzieciom bawić, bo nie udało wzór może zakłócić ich znacznie. Z tego powodu rodzice powinni wyjaśnić i wykazać, w jaki sposób wykonać konkretną ilustrację. Jak każdy wie, dzieci przeważnie przedstawiają ulubione postacie z kreskówek. W tym artykule postanowiliśmy zbadać kwestię, jak krok po kroku narysować szopa. Taka postać jest wybrana przypadkowo. Wszystkie dzieci uwielbiają kreskówki „Little Raccoon”, no i oczywiście, starają się odtworzyć jego obraz na papierze. Jednak, aby przedstawiać taki obraz nie jest tak proste jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dlatego rodzice powinni znać wszystkie szczegóły tworzenia wizerunku wybranej postaci. Tak, jak rysować ołówkiem szop etapami?


szkolenie

Początkowo, przed wyruszeniem na zwiedzanie na pytanie, jak wyciągnąć trochę szopa, należy przygotować wszystkie niezbędne narzędzia do pracy. Potrzebne będą:

– ołówkiem;

– gumki;

– arkusz album (można wziąć większy format papieru);

– nóż piśmienne;

– farby akrylowe lub biały papier i nożyczki (urządzenia te będą musiały oko zdjęcie).

Kiedy powstanie przyszłego arcydzieła wszystko jest ustawione, że nadszedł czas, aby dostać się do pracy.

Jak narysować szopa?

Na przygotowanej kartce papieru jest reprezentowany przez konturem płuc naszego charakteru. Jego głowa i tułów nieco przypominać zarys grzyba. Teraz reprezentujemy ogon i uszy naszego bohatera. Aby odpowiednio wyciągnąć głowicę wybranego zwierzęcia, za pomocą linii pomocniczych, aby podzielić szkic górnej części rysunku na dwie części. Ponadto należy zwrócić linii o niewielkim nachyleniu. Promna, że na początkowym etapie tworzenia ilustracje, wszystkie linie muszą być sporządzone, nie klikając na ołówek. Jest to konieczne, aby później, po usunięciu, na papierze, nie ma żadnych śladów.

Teraz musimy wyciągnąć z każdej strony linii pomocniczej dokładny kontur głowy naszego szop i form, które będą znajdować się oczy postaci. Należy pamiętać, że szef naszego charakteru jest znacznie większa niż jego ciało. Szop ogon powinien być podzielony na kilka części, dając w ten sposób nasz charakter bardziej zbliżony do prawdziwego zwierzęcia. Zauważ, że czubek ogona musi być trochę niejasne.

obraz pysk

Badając kwestię jak narysować szopa, należy zwrócić szczególną uwagę na pysku naszego charakteru. Prorisovyvaya wylewką pamiętać, że koniuszki jego troski wcześniej narysowanych kształtów. Usta naszej przedstawiają postać z kreskówki mały.

Tworzenie niezbędnej tekstury

Kolejnym etapem w kwestii jak narysować Raccoon – kształtuje charakter maksymalnego podobieństwa z oryginałem. Można to zrobić poprzez zastosowanie tekstury. Aby to zrobić, wziąć ołówek i pisanie nóż. Ostrożnie naostrzyć nóż trochę grafitu wióry. Następnie zanurzenie palcu w proszku dokładnie i bardzo delikatnie masować grafitu na całym obwodzie na rysunku. Proszę zwrócić uwagę, tworząc fakturę zwierzęcia, które odrobiną grafitu powinny iść kontury. Tak więc nasz bohater może kupić później podobny do oryginalnego futra.

Cóż, teraz w toku przejdzie ołówek. Popchnąć ją do papieru. Prasa ale nie za dużo, w przeciwnym razie może to złamać. Teraz cień formy postaci, które będą znajdować się w oczy. W tym samym duchu, spacer wokół konturu naszego zwierzęcia. Jednak nie jest to konieczne, aby naszkicować postać w tym samym tonie. Na przykład, górna część policzków i uszu pracz może być nieco więcej kolorów. Niższa część i tylna – trochę słabsza.

Nadszedł czas, aby dać naszemu rysunek większe podobieństwo z cute szop. Aby to zrobić, używając gumki musi być jakaś część obrazu, aby tło jest znacznie jaśniejsze niż reszta. Lekko usunąć następujące części wzoru: małą przestrzeń wokół nóg, dolna część uszy, ogon paski, piersi i słodkie policzków. Warto też zwrócić szczególną uwagę na brwiach. Czy szopy mają jedną cechę: są one na grzbiecie ciemnym paskiem od szyi do ogona. Nie zapomnij, aby narysować ołówkiem i przedmiot.

Tworzenie futro

Do naszego obrazu zupełnie jak w oryginale, jest to niezbędne do korzystania z ołówkiem narysować futro. Aby to zrobić, cały obwód charakteru chodzić z małymi przerywanymi liniami. Aby utworzyć szop oczy, używać farby akrylowej. Należy pamiętać, że prettiness jego atrakcyjnym twarzy dołączone do trójkątnego kształtu oka. W przypadku, gdy taka farba nie jest w zasięgu ręki, można wyciąć oczy białego papieru i dołączyć je klejem. Marker, rysować uczniów zwierzęcia. W ten sam sposób zrobić podświetlenie nos szop. Punkt końcowy – ten obraz zwierząt cieni. Więc nauczyłem jak narysować szopa. Mamy nadzieję, że te wskazówki pomogły ci.