531 Shares 7641 views

Aktor George Taratorkin: biografia, życie osobiste

Aktor George Taratorkin zna publiczność w wielu filmach i sztukach. Ten człowiek – prawdziwy pracoholik. Będąc już w dość zaawansowanym wieku, Gieorgij nadal aktywnie angażować się w działania twórcze. Wszyscy ci, którzy go znają mówią, że to prawdziwy intelektualista, uroczy, inteligentny. W każdych okolicznościach, zachowują się skromnie, naturalnie iz godnością.


dzieciństwo

Urodzony Taratorkin Georgij Georgievich w Leningradzie w 1945 roku, w dniu 11 stycznia. Dzieciństwo trochę Zhora nazwać nieostrożny, ponieważ w tym czasie był trudny okres powojenny. Ojciec ciężko i długo chora. Kiedy chłopiec miał siedem lat, głowa rodziny, też, Gieorgij zginął. Mama aktor, Nina, została sama z dwójką dzieci w ramionach – George był jeszcze siostrzyczka Vera. Brak piękne zabawki lub słodycze drogie ubrania czy dzieci nie są widoczne, ale miały jedną radość – turystyka w Teatrze dla młodych ludzi. To była stała tradycja rodziny Taratorkin. Pieniądze nie zawsze wystarcza, ale moja mama czasami stwierdzono zmniejszenia możliwości dzieci do teatru. Wrażenia po taka podwyżka była wystarczająca dla wielu dni, oni się doczekać następnego razu.

Już w szkole, George marzył o zawodzie nauczyciela, chłopiec był nieśmiały i nie myślał wtedy, że będzie sławny aktor. Ale przechodząc do teatru nie były daremne. Po szkole, facet podszedł do ulubionego teatru dla młodych ludzi, aby stać się uczniem artysty, lecz zaproponowano mu wspomagania pracy. Nie wiadomo, jaki byłby los wczorajszej studenta, jeśli dyrektor artystyczny teatru nie Korogodskii uznane w miłym i skromnym facetem aktora talent. To on namówił egzaminy Taratorkina i zapisał na studia w szkole na Leningrad Youth Theatre.

George Taratorkin: droga do teatru

Ścieżka do etapu rozpoczęła się od intensywnego treningu, ale Gieorgij lubiłem atmosferę w studiu, życie teatralne całkowicie schwytany mężczyzna. Jego pierwszą rolą grał jako student. Rola studenta Witalij Romadina jak początkujący aktor poradził sobie z nim bardzo dobrze.

Po ukończeniu szkoły aktorskiej, George Taratorkin grał na scenie Teatru Młodzieżowego roli pierwszego planu w wielu przedstawieniach. Wszystkie obrazy są zjednoczeni przez jedną cechą – romans. Repertuar może to tylko zazdrość – Peter Schmidt, Hamlet, Borys Godunow, Podhalyuzin … taki utalentowany aktor nie mógł nie zauważyć, filmowców wkrótce zadebiutuje na planie oczekujących.

Taratorkin Georgij Georgievich – aktor filmowy

Debiut w filmie była rola w filmie Grinevitsky „Zofia Perowska”. Aktor grał świetnie. Sposób wykonania naprawdę lubił dyrektora Lev Kulidzhanov zaprosił George'a do głównej roli Raskolnikowa w filmie „Zbrodnia i kara”. George dosłownie żył życiem swojego bohatera. Raskolnikow był trudny do gry, ale dwadzieścia pięć Taratorkin poraził całą głębię jego umiejętności.

Po tak istotnej roli, jak się wydaje, młody aktor musiał szybko zrobić błyskotliwą karierę, ale tak się nie stało. Niewątpliwie bardzo utalentowany i piękny George Taratorkin. Jego filmografia, choć nie za dużo, ale wciąż zasługuje na szacunek. Na szczycie sławy, nie uderzył, ale jego twórcze życie jest bardzo ciekawe i zróżnicowane.

Filmografia George Taratorkina:

  • „Tłumaczenie z języka angielskiego” – Witalij Dudin.
  • „sprawach sercowych” – Jewgienija Pawłowicza.
  • "Winner" – Makashev.
  • „Otwórz książkę” – Mitia Lwow i inne.

Jest to niemożliwe, aby przypomnieć Taratorkina uczestniczyć w popularnym serialu "Kościół pod Brzozy", "Chronicle of Love and Death", "Chess", "Not Born Beautiful" …

Innym Taratorkin: reżyser i wytrawny mistrz słowa

W naszych czasach, George Taratorkin stał się znany rosyjski artysta. Oprócz pracy w teatrze i filmie, on z powodzeniem grał w radiu i na scenie. Gieorgij – utalentowany mistrz słowy, jest to wielki czytać poezję, można go usłyszeć w wielu Audio.

Ale to nie wszystkie talenty niezwykłym człowiekiem. W 1992 Taratorkin debiut jako reżyser w filmie „ten, który nie był”. Już profesorem VGIK, aby pomóc tym niedoświadczonych aktorów, co on, Gieorgij stworzony warsztaty teatralne.

Prywatne życie aktora

Na planie „Zbrodnia i kara” George Taratorkin spotkał się z aktorką Ekaterina Markova. Między młodymi ludźmi wybuchł romans, który zakończył małżeństwo. Markowa – wspaniała żona i matka, utalentowany artysta i pisarz. Zagrała w główne role w filmach „Dzieł serca”, „zaświta Oto cichy”, „trzeci w piątym rzędzie.” Katarzyna pisze scenariusze, które sprawiają, filmy. Na sławnych rodziców miał dwóch spadkobierców – syn Filipa i córką Anną.

Anna Georgievna Taratorkina, absolwent Kolegium. Shchepkina stała się aktorką. Poszła na dynastii rodziny. Filipp Georgievich Taratorkin zaczął studiować historię, otrzymał tytuł magistra i poświęcił swoje życie Bogu.