509 Shares 4849 views

"The Adventures of Electronics": aktorzy i role

Film "The Adventures of Electronics" (aktorzy Torsuevy Yuri i Vladimir, Wasilij skromny, Dmitriy Maksimov, Maxim Kalinin i wsp.) Połączony element bajki, fantastycznej kolizji i przygodowej opowieści. W swoim czasie był to ogromny sukces wśród dzieci i młodzieży. Dostarczony przez produkt tytułowy E. Veltistova dyrektora K. Bromberg na studia filmowego Odessa obraz. Książka „Elektroniczny – chłopiec z walizką” i „Ressi – nieuchwytny przyjaciel” (1971) dysponuje oryginalną intelektualizm. Autor celowo nie uciekać od pojęć i terminów naukowych. W filmie, ten trend jest nieco osłabiony, ale mimo to tylko film „The Adventures of Electronics” został nagrodzony w 1982 roku Nagrodą Państwową ZSRR. Aktorzy są teraz mniej popytu, ale wcześniej miał dużą popularnością i krajowego miłość.


Historia Ostropriklyuchencheskaya

Historia niezwykłych przygód Electronics jest idealny dla kinowej wcieleniu. Ma momenty sensacyjne, niezwykła, pozwalając widzowi poczuć ostrość chwilę, żyć jego „reportaż”. Biorąc udział w telelenty filmowanie „Przygody Electronics”, aktorzy zrobili ich charaktery działających i doświadczenia, jak gdyby pełnienia funkcji na ekranie podglądu. Sama historia zawiera możliwość pewnego rodzaju, ale tylko eksperyment psychologiczny, jednocześnie ostropriklyuchencheskoy ekscytujące historie.

Opowieść era STR

Ten telefantastika wolno rozmawiać o tym, co naprawdę podekscytowany nastolatków tamtej epoki. Obraz przedstawiony publiczności uroczych i niezapomnianych postaci, krystalizacji i rozbudowany w nich cechy, a następnie zamknij dzieci. I bezwarunkowe, absolutny sukces przyniósł film „The Adventures of Electronics” aktorów i swobodnego korzystania z archetypów bajek. krytycy domowe bronili ponad 12 tez, próbując rozwikłać tajemnicę i wyjaśnić dużą popularnością filmu.

przypadkowe muzyka

Film „The Adventures of Electronics” (aktorzy i rola który zostanie opisany później) różni zweryfikowane akompaniament. Muzyka w filmie jest kluczem rozpoznawanie wzorców, a także wszystko to doskonale podkreśla psychologiczne aspekty fabuły. Wszystkie utwory w projekcie napisał doskonały kompozytor krajowy Eugene Krylatov. Jego praca nie była łatwa, ponieważ reżyser wielokrotnie tworzył teksty Krylatov przebudować piśmie. Ostateczna wersja soundtracku wykonywane przez Elena Kamburova i specjalnie zaproszeni chlor. Podmioty inne niż Nicholas Karachentsova wykonać kompozycje nie podano.

Buratino innym poziomie technicznym

Dzieje głównego bohatera filmu telewizyjnego „Przygody Electronics” (aktorów, które nadal są kochane przez publiczność) jest podobna do historii Pinokia, ale na najwyższym poziomie technicznym. Profesor Gromow w laboratorium tworzy robota, który wygląda jak dwie krople wody podobny do nieznanego chłopca, którego widział na okładkę magazynu. Ale elektroniczny Pinokio zamienia samo niegrzeczny, takich jak drewno, i ucieka od jej twórcy. Wola losu znalazł chłopca na okładce – uczeń Syroezhkin. Prowadzi to do masy różnego rodzaju sytuacje komiczne. Teraz robot zastępuje szkoły ludzkiego, bije rekordy sportowe, zaskoczony przez inne profesjonalnego śpiewu. Tak więc, „cud techniki” dostaje dużo przyjaciół i zasługuje przysługę pedkollektiva szkoły. Kopia jest około sto razy lepiej niż oryginał, więc Syroezhkin szybko zaczyna czuć się bezużyteczne, a nawet błędne, co skłoniło go do ponownego rozważenia postawy wobec nauki i życia pozycji jako całości. Ale Correction Tape nie był koniec. Bandyci obce, gangsterzy porwali Electronics. Jednak dzięki wspólnym wysiłkom wszystkich bohaterów, ich machinacje fiasko. Tak można podsumować linię fabuły filmu „The Adventures of Electronics”.

Aktorzy i role

W procesie fotografowania brali udział znanych aktorów: Nikolai Karachencov (dodatnia bandyta Urry), Jewgienij Vesnik (Taratar nauczyciel), Nikolai Grin'ko (prof Gromow) i Władimir Basow (nakładające i stylowy Capo). Jednak najbardziej uderzające i charyzmatyczne postacie były dzieci – aktorów filmu „The Adventures of Electronics”, i nigdy nie działał w filmach. Oni otwarcie twierdził z reżyserem, stwierdzając, że lepiej wiedzieć, jak się zachować i co powiedzieć swoje 12-letnie znaki i mocno nalegał na jego brzmienia. Główne role grał Syroezhkina i bliźnięta Elektronika Torsuevy. Aktorzy z filmu „Przygody Elektroniki” stworzył prawdziwie oryginalnych znaków, obraz może być dumny z całego luzem doskonale grał dzieci i dorosłych ról. Znaczący wkład w sukces filmu przyniósł jego błyskotliwą grę Czyngis Airedale. On przyzwyczaił się do roli tak głęboko Ressi (kibersobaki), które często wykazywały typowe znaków trafienie.

Późniejszy los

Dalszy los aktorów filmu „The Adventures of Electronics” jako interesujący i różnorodny jak bohaterów grali. Aktorzy prowadzące Torsuevy bracia zebrali się w Instytucie Printing (ich ojciec w tym czasie był dyrektorem „postępu” wydawnictwa). Proces uczenia trwał tylko jeden kurs, po czym opuścił instytut. Odegrały rolę w filmie o nazwie „Nie wiem z naszego podwórka”, a następnie udał się do służby w wojsku. Po usługa Torsuevy wykonane nieudanych prób uzyskania wyższego wykształcenia. Obie są teraz przedsiębiorcy, ale „Syroezhkin” więcej szczęścia. W 1992 roku bracia pojawiła się w filmie „Torsuevy Fomin rosyjskich braci”, odgrywa rolę karnej Wołodia i Yuri – SWAT. To nie jest daleko od „The Adventures of Electronics”. Aktorzy są teraz także na merry chłopcy nie są podobne.

Oksana Alekseeva (Maya) nigdy nie sfilmował, żonaty wyjechał do Ameryki. Wasilij Skromny (Makar Gusiew) zagrał kilka niewielkich ról i epizodyczne, a teraz pracował jako ratownik. Nikolai Karachentsov (Urry), Vladimir Basov (Stump), Jewgienij Vesnik (Taratar), Nikolai Grinko (profesor) – do prowadzenia profesjonalną karierę aktorską, każdy grał w ponad stu obrazów z różnych gatunków: przygody, muzyczny, dramatyczny, dzieci.

wynik

„The Adventures of Electronics” (losy aktorów opisanych powyżej) – film klasyczny dla dzieci, filmów fabularnych, z których autor był w stanie zrównoważyć pragnienie siać wieczne, miły, inteligentny i fantastyczną przygodę (co często nie jest zarządzany w czasach Związku Radzieckiego). Czasami tylko te istoty są w stanie zrobić ogromny wpływ na niedojrzałych umysłów młodzieży. Szczery i naturalny wygląda kompletny brak ksenofobii w obrazie. Widz nigdy nie jest na chwilę nie przychodzi do głowy pomysł, że reakcja osoby po napotkaniu humanoid cyborg (robota) mógłby być inny, odwrotny. Losy aktorów filmu „The Adventures of Electronics” rozwinął się w różny sposób, ale sama taśma pozostaje trochę ponadczasowe.