756 Shares 7984 views

Cytyzyna – co to za rzeczy? Opinie, instrukcje użytkowania

Planujesz ciążę, ale boją się, że palenie niekorzystnie wpływać na zdrowie dziecka? I dobrymi intencjami, nie można zatrzymać, aby kupić papierosy? W tej kwestii można pomóc substancję cytyzyny zawartej w takich preparatach jak „Tsitizin”, „Tabeks”, „Tsipirkuten”. Ten związek organiczny jest już pomóc wielu ludzi, którzy mają do czynienia z uzależnieniem od nikotyny. Dziś dowiadujemy się wszystkiego o alkaloidu cytyzyny, co się stało, jakie formy są dostępne, jak używać. A także dowiedzieć się, co ludzie myślą o tym, ponieważ informacje zwrotne od użytkowników posiada masę.


opis

Wiele osób interesuje się pytanie: „Tsitizin – co to za substancja i co się go stosuje?” Jest to alkaloid (związek organiczny), który jest zawarty w nasionach miotły i Thermopsis. Należą one do rodziny motylkowatych. W małych dawkach alkaloidy mają działanie terapeutyczne, dlatego często stosuje się do celów leczniczych. W ten sposób, substancja obecna jest w takich kompozycjach, jak „morfiny Codeine”, „”, „” „atropiny chinina”. Ale dziś będziemy rozmawiać o innym obiekcie o nazwie „Tsitizin”, która również alkaloid. Stosowanie tego leku do tej pory jest ograniczona ze względu na szeroki rozprzestrzeniania się innych leków o podobnym działaniu. Obecnie substancja cytyzyny jest stosowany w postaci pigułek i plastrów narzędzi takich jak „Tabeks” i „Tsipirkuten”.

W niektórych przypadkach może być używany?

Lek o tym samym tytule, jako alkaloid, lekarz może przepisać do zwalczania uzależnienia od nikotyny. Oznacza „Tsitizin” w tym przypadku sprawia, że łatwo rzucić palenie. Lek ten jest silnie dotknięte przez zmiany czucia podczas palenia. Stają się nieprzyjemne. Ten człowiek wkrótce podjąć decyzję na własną rękę nie kupić papierosy.

ograniczenia

Nie jest zalecana dla produktów zawierających substancję cytyzyny w takich patologiach:

 • Schizofrenia.
 • Nowotwory o różnej etiologii.
 • niewydolność serca.
 • Wrzód żołądka.
 • Cukrzyca.

Formularz uwolnienie

Lek „Tsitizin” dostępny jest w trzech postaciach:

 1. Film do przyklejania do dziąseł.
 2. Tabletki pokryte specjalną powłoką.
 3. Transdermalny system terapeutyczny.

Stosowanie pigułki

Tabletki „Tsitizin” na to, co pomaga i jak zabrać je? Oni, jak również folii, taśmy, pomagają zapewnić, że ludzie rzucić palenie jak najszybciej. Istnieje pewien schemat, aby osiągnąć najlepsze rezultaty:

1 do 3 dzień – 1 tabletka na 2 godziny, aż do 6 jednostek dziennie.

Od 4 do 12 dni – 1 tabletkę na 2,5 godziny, lecz nie więcej niż 4 części dziennie.

Od 13 do 16 dni – 1 tabletka na co 3 godziny.

Od 17 do 20 dni – 1 tabletka co 5 dni (3 sztuki na dzień).

Od 21 do 25 dni – 1-2 tabletki dziennie.

Film "Tsitizin": zestawienie

Jest stosowany miejscowo. Wklejony na dziąsła lub policzka na codzień. W ciągu pierwszych 5 dni, trzeba przykleić go od 4 do 8 razy. Jeżeli dana osoba w tym czasie zaczyna czuć wynik (a pożądanie do dokręcania znika), a następnie leczenie odbywa się na takim schemacie:

Od 8 do 12 dnia – 1 filmie dwa razy dziennie.

Od 13 do 15 dnia – 1 szt 3 razy dziennie.

Pakiet aplikacji do systemu

Lek „Tsitizin” w formie zwolnienia jest używany w następujący sposób:

 1. Należy przetrzeć alkoholem lub wodą wewnątrz przedramienia.
 2. Otworzyć opakowanie z systemem, usuń taśmę ochronną, lepką stroną do przymocowania do skóry i dobry wycisnąć.

Na miejscu, gdzie system pakietów, nie powinny być narażone na działanie wilgoci. 1 dzień wystarczy 1 naklejkę. Można go umieścić na 12-18 godzin. Poniższy system jest konieczne, aby trzymać się z drugiej strony.

Czas trwania tej aplikacji, w postaci uwolnienia może wynosić od 1 do 3 tygodni.

Oznacza „Tsitizin”: cenę

Ze względu na fakt, że lek o tej samej nazwie nie już wydane, a następnie jego wartość jest nieznana. Jednak substancja cytyzyny jest w pozostałych skuteczne leki rówieśników. Jednym z takich jest substytutem narkotyków „Tabex”. Znając jego koszt może być grubsza rozumieć, sprzedać medycyny „Tsitizin” po jakiej cenie. Cena pigułki „Tabeks” w ilości 100 sztuk waha się między 850-950 rubli.

Preparat patch do 10 „” Tsipirkuten innego substytutu, trzeba zapłacić około 380 rubli.

opinie ludzi

Wielu palaczy, kobiety i mężczyźni nie są nawet świadomi takiej substancji, jak cytyzyny, co się stało, w którym jest zawarty narkotyków. Jednak ludzie, którzy go doświadczyli, wiedzą, że to biały lub żółtawy proszek pomaga uporać się z uzależnienia od tytoniu. Na ogół, takie leki jak „Tabex” lub „zawierający” Tsipirkuten cytyzyny w ich skład mają pozytywną opinię. Ex-palacze twierdzą, że leki te rzeczywiście pomagają pozbyć się głodu na papierosy. Po drugim lub trzecim stosowania pigułki lub zapomina łata człowieka, które nie zostały opóźnione. I wkrótce to polowanie traci. Jednakże, ludzie mówią, że pozytywny wynik przyjdzie tylko wtedy, gdy dana osoba naprawdę chce zakończyć ten nałóg, i przestrzegać wszystkich zaleceń zawartych w instrukcji. A jeśli były palacz będzie trzymać się konkretnego schematu leczenia, to będzie w stanie pozbyć się palenia. Narkotyki „Tabeks”, „Tsitizin”, „Tsipirkuten” naprawdę pomaga osoba nie może być złamana.

Jednak nie wszyscy ludzie pozytywne nastawienie w stosunku do tych funduszy. Niektórzy mężczyźni i kobiety nie są w stanie rzucić palenie. A chodzi o to, że albo nie chcą robić, czy nie za program brać lekarstwa. Rzeczywiście, ważnym warunkiem skuteczności takich leków jako „Tabeks” lub „Tsipirkuten” to nieodparte pragnienie, aby zmienić sytuację pacjenta, aby rzucić palenie. A jeśli to nie będzie polowanie, a człowiek będzie nakładać te leki, pozytywny efekt nie wystąpi. Tylko zmarnowane pieniądze zostaną wyrzucone. Należy również wziąć pod uwagę fakt, że trzeba korzystać z tych funduszy dla danego systemu. A jeśli dana osoba nie jest zgodne z tym, pili pigułki lub plastra wklejony losowo, efekt tego zabiegu nie jest. W każdej sytuacji, trzeba być poważnie o ich zdrowie. Ponadto, przed zastosowaniem jakiejkolwiek formy leku zawierającego substancję cytyzyny, konieczne jest, aby skonsultować się w tej sprawie z lekarzem.

Popularnym substytutem

Jak stało się jasne, to znaczy „Tabeks” otrzymuje lek „Tsitizin”, więc ten ostatni przestał produkcji jako samoleczenia. Ale w połączeniu z innymi lekami stosowanymi tę substancję. Tabletki „Tabex”, na przykład, mają następujący skład:

 • Głównym składnikiem – cytyzyny.
 • Elementy pomocnicze – stearynian magnezu, talk, laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna.

Tabletki „Tabeks” należy przyjmować doustnie, je i szklankę wody połykania. Aby efekt tych tabletek przyszedł, pacjent musi być gotów rzucić palenie. Muszą pić w taki sam sposób, jak w pigułce „Tsitizin”. W leku „Tabeks” ma wiele przeciwwskazań, ale są te bezwzględne są następujące:

– Przeniesiony udar.

– Atak serca.

– arytmii.

– obrzęk płuc.

– Astma.

– dusznicy bolesnej.

– Miażdżyca.

– Ciąża i laktacja.

Osoby poniżej 18 roku życia i po 65 latach nie palenia rukomenduetsya rzucać za pomocą leków.

Jeśli powyższe diagnozy trzeba rzucić palenie samodzielnie. Po tych wszystkich problemów zdrowotnych, obsługiwanych w paleniu papierosów dodatek może negatywnie wpływać na zdrowie ludzkie, aż do śmierci.

Jaki jest sekret skuteczności?

Cytyzyna – co to za substancja i dlaczego ma taki efekt? Okazuje się, że „Tabeks” narkotyki „Tsitizin”, „Tsipirkuten” z tego alkaloidu w ich skład są podobne w efekcie do nikotyny. Okazuje się, że nie jest zastąpienie jednej substancji do drugiej. Ciało nie nadrobić tę różnicę. Dlatego odzwyczajania występuje naturalnie, ludzie bez odczuwania dyskomfortu.

odkrycia

Teraz każdy rozumie wszystkie alkaloidu cytyzyny, co to za substancja i do czego służy. Pomimo faktu, że leki z tej samej nazwie zastąpił inne leki, nadal jest głównym składnikiem tego narzędzia jest dostępny w jej substytutów. Tak więc, analogicznie do „Tsitizin” leków są pigułki „Tabeks” i „patch” Tsipirkuten. Liczne referencje ludzi sugerują, że narzędzia te naprawdę pomóc uporać się z uzależnienia od tytoniu.