166 Shares 1440 views

Mechaniczne, elektroniczne i bezprzewodowych połączeń

Podczas masowego wprowadzenia innowacyjnych technologii, naukowcy starają się poprawić różne rzeczy wokół nas. Wynalazcy los nie oszczędza i cud wynalazku, w postaci dzwonu. Urządzenie za ostrzeżenie mistrzowskiej przybycie gości było dość dawno, stopniowej poprawie i w XXI wieku osiągnął stan niemal idealny. W tym czasie nie było połączeń bezprzewodowych.


połączenia mechaniczne

Pukanie do drzwi – to prawdopodobnie pierwszy „call” wymyślone przez człowieka. Nie wynaleziono specjalnie raczej pojawiła się na poziomie podświadomości. Jadąc do domu, mężczyzna chciał poinformować właściciela o jego parafii. To wystarczyło, aby wbić na ścianie obok wejścia. Następnie, gdy drzwi stały się grubsze, a do domu – przestronny, pukanie wystarczyło, aby zaalarmować właściciela. On fizycznie nie słyszał „call”. Następnie twórcy wymyślili jak zwiększyć dźwięk sygnału za pomocą specjalnego urządzenia przymocowany do zewnętrznej strony drzwi. To był dzwonek lub pierścień. Przez działanie mechaniczne na nim pojawił dźwięk, to jest zgłaszane do właściciela przybycie gości. Do tej pory wiele starożytnych zamków i dworów widać tego rodzaju urządzenia, stały się one nie tylko niezbędne środki powiadamiania ale również luksus.

dzwonki elektryczne

Po wynalezieniu elektryczności, naukowcy próbowali wszystko, co w domu, aby go związać. To wpłynęło na dzwonek. Elektryczne analogowe składa się z zewnętrznego przycisku, podstawę, do odtwarzania dźwięku, oraz przewody łączące z dwóch głównych części. W tym przypadku oddzielny przewód pozwolić aparatury elektrycznej. Obecnie nie ma połączenia w każdym domu. Jest to najprostszy sposób na opanowanie powiadomienie o przybyciu gości. Czasem dzwonki elektryczne są wyposażone w samo-zasilany przez baterie. Z jednej strony, jest to wygodne (nie ma elektryczności, a obróbka dzwon), z drugiej – nie tak (baterie nie są wieczne i muszą być zastąpione często).

połączenia bezprzewodowe

Ludzie są stale stara się wprowadzać nowe technologie w życiu codziennym. Tak więc, aby zastąpić konwencjonalne elektryczne przyszedł połączeń bezprzewodowych. To osiągnięcie ostatnich dziesięcioleciach lubił człowieka na ulicy i tkwi w naszych domach. Na przykład, połączenie bezprzewodowe zeznawać lub prywatny dom eliminuje potrzebę pociągnąć przewód od bramy do drzwi frontowych. Zasada działania takiego urządzenia jest oparte na wykorzystaniu fal radiowych o określonej częstotliwości. Z nich, sygnał z prasowaniem na wejściu są przesyłane do jednostki modułowej w pomieszczeniu. Połączenia bezprzewodowe są zazwyczaj zasilane przez akumulatory. Jest to bardzo praktyczne, ale wymaga ciągłego monitorowania poziomu naładowania. Inną wadą stosowania takiego pierścień jest mały zakres – około 100 metrów. I to pod warunkiem, że fale radiowe wysyłają ścieżki nie są poważne przeszkody, takie jak drzwi stalowych lub betonowych ścian.

Twórcy stale podnoszą takie urządzenia, wyposażone w ich dodatkowymi funkcjami. Na przykład, połączenie bezprzewodowe „Przestrzeń” może odtwarzać muzykę w formacie MP3. Jeśli chcesz wyposażyć jednym urządzeniu kilku obiektów, na przykład, w obecności jednego furtki w kamienicy lub jednym drzwi budynku mieszkalnego, a następnie do normalnego zestawu można kupić dodatkową bazę z ekranów. Niektóre połączenia bezprzewodowe pozwalają właściciel rozmawiać z gościem poprzez komunikację dwukierunkową. Jeśli istnieje wiele wejść / wyjść w domu lub w kraju, należy ustanowić połączenia do każdej bramy osobno, informacje o właścicielu zaproszenia zostaną dostarczone do tej samej bazy danych, wystarczy tylko zakupić kilka dodatkowych przycisków. Nie ma komfort w tym, że nabycie pierwszego zestawu nie należy myśleć z wyprzedzeniem liczby niezbędnych uzupełnień. Głównym warunkiem jest producentem wyrobów. Warto zauważyć, że temperatura spadnie połączenia może po prostu nie działa, temperatura maksymalna i minimalna jest zwykle określony w instrukcji do połączenia bezprzewodowego.

W sklepach są modele takich urządzeń do określonego kręgu odbiorców, na przykład, dla słabosłyszących bazę danych osób dodatkowo wyposażony w lampę, która zapala się po odebraniu połączenia. Podstawy mogą być zarówno stacjonarne i przenośne. Mały moduł z ekranem LCD, nie większej niż tabletki można umieścić na stoliku i sofą lub zabrać ze sobą na drugim piętrze.

up wizjerem

To najnowsze osiągnięcie. Mocuje się go na 10 minut zamiast zwykłych drzwi oka. Wraz z nim, nie można po prostu zadzwonić do drzwi, pozwala właścicielowi łatwo zobaczyć monitor, który znajduje się tutaj. Te modele są wyposażone w różne funkcje: zdjęcie lub oświetlenie wideo, ustawienie daty i czasu, czujnik ruchu. Jest to bardzo wygodny, szczególnie przy braku gospodarstwa domowego. Po przybyciu właściciel może łatwo zobaczyć nagranie i zobaczyć, kto przychodzi i kiedy. Czujnik ruchu pomaga zmaksymalizować długo używać baterii. Urządzenie znajduje się w trybie „uśpienia” i rozpoczyna nagrywanie, jeśli wykryje ruch w promieniu 1-1,5 metra. Światło ultrafioletowe dzwon oczu pozwala obserwować przestrzeń mezhkvartirnyh nawet podczas przerwy w zasilaniu.