236 Shares 3293 views

Jak zadzwonić do Chin z Rosji

Po pojawieniu się systemów telekomunikacyjnych znacznie zwiększyły się możliwości komunikacji pomiędzy ludźmi. Telefon, Internet, poczta elektroniczna i telefonia VoIP sprawiły, że wiadomości wzajemne były proste i szybkie. Teraz ludzie rzadko wysyłają telegramy do siebie, a litery rzadziej się spisują. Dzisiaj najpopularniejszym środkiem komunikacji jest telefon. Bez tego trudno jest zrobić wszystko, zwłaszcza ludzi biznesu.


Jak skontaktować się z Поднебесной

W każdym kraju na świecie zadzwonić z Rosji dzisiaj nie jest problemem. Aby dowiedzieć się, jak zadzwonić do Chin, USA, Francji lub innego kraju, możesz zadzwonić przez książki telefoniczne lub przez Internet. Korzystając z dowolnej wyszukiwarki, szybko otrzymasz pełne informacje na temat kodów telefonów w różnych krajach.

Chińska Republika Ludowa nie jest tylko sąsiadem Rosji, ale także bardzo ważnym partnerem handlowym. Nie jest tajemnicą, że większość towarów sprzedawanych w naszym kraju na rynkach pcheł, a nawet w elitarnych centrach handlowych pochodzą głównie z Chin. Dlatego pytanie, jak nazywać Chiny, dziś jest przede wszystkim zainteresowany przedsiębiorcami.

Niektórzy przedsiębiorcy podróżują do Chin i negocjują z dostawcami twarzą w twarz. Ale większość przedsiębiorców składa zamówienie za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie. Wyjaśnienie szczegółów, monitorowanie tworzenia i przemieszczania zamówień, poszukiwanie nowych dostawców – w tym celu biznesmeni muszą wiedzieć, jak prawidłowo zadzwonić do Chin.

Aby zadzwonić do Chińskiej Republiki Ludowej, musisz używać zasad międzynarodowych połączeń. Zgodnie z tymi zasadami każdy kraj ma swój własny kod cyfrowy (zazwyczaj trzy cyfry), zanim zadzwonie do Chin, musi być wcześniej z góry poinformowany.

Zanim jednak wybierzesz ten kod, musisz przejść do międzynarodowej linii. Gdy dzwoni telefon stacjonarny lub telefoniczny w lokalnym oddziałie, należy nacisnąć 8, poczekać na sygnał wybierania, 10 (międzynarodowy kod dostępu), a następnie wprowadzić kod kraju 86, następnie lokalny kod i numer telefonu.

Podczas rozmowy z telefonu komórkowego lub przy użyciu komputera przed nawiązaniem połączenia z telefonem komórkowym do Chin, nie ma potrzeby wprowadzania do międzynarodowej linii, wystarczy zapisać numer telefonu w formacie międzynarodowym.

Oddzielnie powiedz nam, jak zadzwonić do Chin za pośrednictwem Internetu i komputera. Wiele firm internetowych, takich jak ICQ, Skipe, Google i inni umożliwia Ci połączenie z dowolnym krajem. Aby to zrobić, wystarczy utworzyć konto w witrynie firmy i uzupełnić konto za pośrednictwem dowolnego dostępnego w Twoim kraju przelewu elektronicznego. Następnie wybierz kraj, wybierz numer abonenta i zadzwoń. Należy zauważyć, że bardzo często połączenia za pośrednictwem takich firm internetowych są tańsze niż połączenia przez operatorów telefonicznych.

Dzięki utworzeniu konta w takiej firmie lub po prostu w dowolnej sieci społecznościowej możesz bez ograniczeń korzystać z połączeń głosowych, a nawet rozmów wideo, płacąc tylko za spędzony ruch w sieci.