722 Shares 9070 views

Książka elektroniczna PocketBook 614: recenzje

Lubisz dużo czytać, ale nie masz wolnego czasu? Zawsze można jednak przyjrzeć się książce: w transporcie publicznym, w przerwach obiadowych lub w korkach. Szczególnie wygodne jest, jeśli chodzi o kłopotliwe książki w wersji papierowej, ale o kompaktowych, wygodnych i wielofunkcyjnych urządzeniach zwanych książkami elektronicznymi. Po pierwsze, są niedrogie, a po drugie, oszczędzają surowce do produkcji prawdziwych książek, po trzecie pozwalają pracować z ogromną liczbą robót z uwagi na dużą ilość pamięci.


Firma Pocketbook od dawna słynęła z produkcji niedrogich, ale wysokiej jakości e-booków, które można zabrać ze sobą, zarówno do pracy, jak i podczas długiej podróży.

Jedną z tych książek, która pozwala na dużo czytanie i komfort, jest PocketBook 614 (opinie o tym są w większości dobre, ponieważ model jest naprawdę wysokiej jakości i jest oferowany w przystępnej cenie). Oto o tym, o czym mówimy w tym artykule: przeprowadzimy mały opis urządzenia, przeanalizujemy główne szczegóły jego funkcjonalności, określimy zalety i wady.

Książka projektowa

Zaczniemy więc projektować. Książka elektroniczna jest wykonana z przyjemnego plastiku matowego, który jest dostępny dla nabywcy w dwóch kolorowych motywach – jasnych i ciemnych. To jest w tym formularzu będzie dostarczane osadzanie ekranu na urządzeniu. Warto zauważyć, że tylna pokrywa w obu przypadkach jest oferowana w ciemnym deseniu (oczywiście jest to podyktowane względami praktyczności, tak że nie zastępuje).

Informacje o wariancie światła Opinie użytkowników PocketBook basic 614 oznaczają szary obraz jako ciemniejszy wizualnie ze względu na fakt, że otoczony jest panelem świetlnym, który tworzy kontrast. W przypadku, gdy ktoś będzie niewygodny, zalecamy zwrócenie uwagi na ciemną wersję – w niej ekran książki wydaje się lżejszy i przypomina teksturę papieru.

Model urządzenia 614 nie zakłada obecności żadnych dodatkowych modułów oświetleniowych, podświetlenia i tym podobnych rozszerzeń. Z jednej strony jest to wada, co wyklucza możliwość pracy z książką w ciemności. Z drugiej strony, urządzenie jest oferowane w wersji uproszczonej, co oznacza, że jej koszt jest niższy. W takim przypadku dodatkowy moduł-źródło światła można nabyć osobno w każdym sklepie elektronicznym. Są one oferowane jako akcesoria dla "czytelników".

Zarządzanie

Nawigowanie po książkach, które użytkownik czyta, odbywa się zgodnie z klasycznym schematem. Jest to okrąg znajdujący się na konsoli środkowej, a także dwa przyciski z tyłu urządzenia, które można również przewijać przez strony. Zarządzanie przez PocketBook basic 2 614 opinii podkreśla jego wygodę i prostotę. Zasadniczo, nawigacja w tej książce będzie dotyczyć intuicyjnie z osobami starszymi i młodym czytelnikiem.

Co deweloperzy oferują nam?

Więc jaki jest produkt oferowany nam przez programistów? Po pierwsze, jest to książka elektroniczna, wyposażona w 6-calowy wyświetlacz i dość twardą baterię (PocketBook 614 opinii, że może trwać przez miesiąc aktywnego użytkowania). Po drugie, oferuje on pamięć o pojemności 3 GB, dostarczaną w samochodzie i do 32 GB kart, które można dodać za pomocą karty pamięci.

Korzystanie z książki

Ogólnie rzecz biorąc, aby wykorzystać tę książkę, jeśli wierzysz w to, co mówią o opiniach PocketBook 614 (szarych), wystarczy. Za korpusem wykonany jest w przyjemnym, matowym plastiku, który leży dobrze w dłoni. Na przednim panelu widać błyszczący (choć trochę wyblakły) materiał, który ma charakter dekoracyjny.

Pamięć wystarcza do pobierania setek książek, a długie życie baterii pomaga nie myśleć o ciągłym ładowaniu urządzenia i czyni go autentycznym i mobilnym.

Jeśli chodzi o funkcje nawigacyjne, to, jak mówią o recenzji PocketBook 614, tylne "płatki" przełączają strony o charakterystycznym dźwięku, z powodu tego, że nie zawsze jest to wygodne. W tym przypadku pierścień znajdujący się z przodu, skutecznie radzi sobie z całymi zadaniami, więc użytkownicy wolą go używać.

Gdzie kupić?

Możesz kupić urządzenie na kilka sposobów. Pierwszym i najłatwiejszym jest oczywiście Internet. W sieci można łatwo znaleźć wiele sklepów sprzedających elektronikę. Twoim zadaniem jest poznanie opinii PocketBook 614 o nabywcach, którzy wskazują cenę książki i portalu, w którym je kupili. Następnie musisz porównać koszt gadżetu w różnych sklepach internetowych i wybrać gdzie jest tańszy (oczywiście równolegle trzeba zwracać uwagę na reputację i niezawodność sklepu).

Oprócz zamawiania online można także zakupić e-book w rzeczywistych punktach sprzedaży detalicznej. Tak więc nasze krajowe sieci elektroniczne będą mogły zaoferować Państwu odpowiednią cenę i jakość usług, a także możliwość trzymania gadżetu w dłoniach, dotknąć go, spróbować z nim pracować. Jest to oczywiście znacząca przewaga nad sklepami działającymi w Internecie.