629 Shares 7723 views

Odkurzacz "Kercher" z Aquafilter – Twój niezawodny asystent w czyszczeniu domu!

Wielu z nas często myśli o tym, jak sprawić, aby sprzątanie domu było jeszcze skuteczniejsze, nie tracąc więcej wysiłku i czasu, ponieważ wszyscy chcą żyć w czystym pomieszczeniu z czyszczonymi pokojami. Jeśli również zastanawiasz się nad tym problemem, na pewno musisz zwrócić uwagę na odkurzacz "Kercher" z akwarium – będzie to naprawdę twój niezawodny asystent!


Historia firmy

Historia rozwoju firmy Karcher sięga 1935 roku, kiedy Alfred Kercher zajmował się produkcją pieców do produkcji stali, aw drugiej wojnie światowej wynalazł innowacje techniczne dla samolotów. Po tym firma znacznie zmieniła kurs i przełączyła się na produkcję artykułów gospodarstwa domowego, które zyskały ogromną popularność wśród konsumentów do końca ubiegłego stulecia. Karcher i obecnie zajmuje wiodącą pozycję (jej produkty są bardzo popularne wśród klientów), dyktując jej tendencje w produkcji urządzeń gospodarstwa domowego. Sukces firmy został zapewniony przez rewolucyjny wynalazek: odkurzacz "Kercher" z akwaterą.

Karcher DS 5600

Jednostka ta jest najbardziej popularna wśród odkurzaczy firmy Karcher. Ten odkurzacz "Kercher" z akwatylatorem dzięki różnym dyszom zapewni całkowite usunięcie kurzu z wszystkich trudnych do uzyskania powierzchni. Również podczas procesu czyszczenia utrzymywana będzie stała duża moc ssania. Czynnik ten zapewnia fakt, że cały bruk zostanie skoncentrowany w pojemniku wody, czyli miejsce gromadzenia brudu nie będzie zatkane. Ponadto nie oddychaj pyłem, jak często w przypadku konwencjonalnego odkurzacza z woreczkiem, ponieważ filtr zainstalowany w takich odkurzaczach nie może zatrzymywać zbyt małych cząstek pyłu. Zalety takiego urządzenia jak odkurzacz Kercher z akwarem można przypisać faktowi, że wszystkie filtry w domu lub mieszkaniu zostaną zniszczone przez filtr Hepa.

Opinie o odkurzaczach

Mając 80-letnią historię i oferując nieskazitelną jakość niemiecką, Karcher doskonale sprawdził się na rynku urządzeń AGD. To dlatego, że wielu konsumentów już zakupiło odkurzacz Kircher z akwarem w domu. Opinie o tej jednostce są bardzo pozytywne, ponieważ wiele osób już upewniło się o swojej niezawodności i praktyczności. Warto wspomnieć, że funkcjonalne dysze dołączone do zestawu czynią odkurzacze Kercher z aquafilter jeszcze skuteczniejszym. Cena takiego domu pomocnika waha się od około 11 000-12 000 rubli rosyjskich (model DS-5600). Być może wysoka cena jest jedyną wadą tego odkurzacza, ale szybko spłaca jego koszty, zapewniając profesjonalne czyste czyszczenie.

Wyniki

Odkurzacz "Kercher" z filtrem wody jest doskonałym zakupem dla kogoś, kto naprawdę troszczy się o zdrowie swojej rodziny i siebie. W Twoich rękach będzie adaptacja, w której wszystko jest obliczane do najmniejszych szczegółów. I najlepszy asystent będzie trudny do znalezienia.