610 Shares 2042 views

To boli stracić dziewictwo? Główne sposoby, aby pomóc zmniejszyć ból

Każda dziewczyna marzy o zrobieniu jej pierwszy seks był jasny i niezapomniany. Dość często, co dokładnie dzieje, ale niestety, są tylko wspomnienia o bólu podczas pierwszego stosunku płciowego. Dlatego te dziewczęta, którzy jeszcze nie poznali zakazanego owocu, chcą wiedzieć, czy stracić dziewictwo boli i jak silne te uczucia mogą być.


Konieczne jest, aby od razu powiedzieć, że jest zawsze bolesne stracić dziewictwo. Rzeczywiście, podczas stosunku płciowego następuje pęknięcie błony dziewiczej, co prowadzi do małej utraty krwi. Raznitsamozhet być tylko w tym, że niektórzy , ten ból jest ulotne i słaby, a niektóre – bardzo silny, a po pragnienie seksu znika na dłuższy czas. Dlatego odpowiedź na pytanie, czy stracić dziewictwo boli, z pewnością będzie: „Tak”.

Mówiąc o bólu czy zeszpecić, koniecznie należy stwierdzić, że nie istnieje tylko kilka sposobów, w jaki sposób można zmniejszyć ból, ale istnieją pewne postawy, które pomogą zrelaksować się w jak największym stopniu.

Pierwszą rzeczą, aby zrozumieć, że dziewictwo pozbawienia występuje tylko raz w życiu i tak jest najlepiej, aby to się stało ze swoim ukochanym i bliskim przyjacielem. Po drugie, trzeba przygotować się do tego ważnego wydarzenia. Najlepiej jest wybrać miejsce na kameralne spotkania, w którym nikt nie będzie przeszkadzać emeryturę i cieszyć się bliskością. Aby odpocząć, psychologowie powinni wypić lampkę szampana lub wina, ale nie więcej.

Ale być może najważniejszą rolę do odegrania raslablenii uczucia. Jest to konieczne, aby doprowadzić dziewczynę do orgazmu, że prawie nie czuć bólu. Niektórzy lekarze zalecają rozpoczęcie współżycia seksualnego w momencie, gdy dziewczyna zaczyna mieć orgazm, bo w tej chwili jest to najbardziej zrelaksowany. Jednak aby wprowadzić penisa do pochwy, aby być bardzo ostrożnym i powolny, koniecznie zatrzymaj się na silny ból. Jeżeli mówimy bezpośrednio o akcie seksualnym, konieczne jest zidentyfikowanie i tak w jakiej pozycji jest lepiej stracić dziewictwo.

Zdaniem ginekologów, i tych, którzy już przez to najbardziej optymalna postawa jest następujący: Dziewczynka leżącego na łóżku i jej nogi szeroko rozstawione, ale wiszące z łóżka. Mężczyzna jest między nogami i, nie przestając pieścić, powoli zaczyna przenikać do penisa. Ale należy pamiętać, że jeśli ból jest zbyt silny, trzeba działać natychmiast przerwane.

To boli stracić dziewictwo? Tak, to boli, a czasem bardzo bolesne. Jednak zawsze należy pamiętać o tych rad, które zostały podane powyżej. Ich przestrzeganie pozwoli zmniejszyć ból do minimum. I nie zapomnieć o tak ważnym składnikiem, ponieważ gotowości psychicznej. Jeśli dziewczyna nie jest gotowy, aby stać się kobietą, czy jest ona regulowana się, że przeżyją wiele bólu, pozbawianie dziewictwa procedurę najlepiej jest odłożyć na później. Rzeczywiście, w tych przypadkach, nie ma rady pomogą Ci się zrelaksować i doświadczyć bólu i przyjemności.