581 Shares 8546 views

Porady: Co zrobić, jeśli nie wiem, jak się całować?

„Co zrobić, jeśli nie wiem, jak się całować?” Ucz się! Po tym wszystkim, każda sztuka, której nie posiadają, a ja chcę być badane. Pocałunek – jest sztuka. Więc, co jest pierwszą rzeczą, którą musisz nauczyć się przed odpowiedzieć na pytanie: „Co zrobić, jeśli nie wiem, jak się całować” W tym przypadku, trzeba jak najmniej teorii i praktyce, jak to tylko możliwe. I co najważniejsze – to czuje. Trzeba dać im całkowicie.


Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, w odpowiedzi na pytanie „co jeśli ja nie wiem, jak się całować” – fakt, że najlepszym narzędziem do tego techniki są uważane romantycznych książek lub filmów. Kulminacyjnej sceny w prawie każdym melodramatu jest pocałunek. On zazwyczaj usuwany z bliska. Konieczne jest, aby obserwować bohaterów, aby zobaczyć, jak ich usta porusza się w jakiej pozycji ciała są, co robią z rękami. I w momencie pierwszego pocałunku będzie musiał zamknąć oczy i spróbuj wyobrazić sobie siebie w miejscu bohatera filmu …

Co zrobić, jeśli nie wiem, jak się całować?

Chcę powiedzieć, że wiele osób ma ich pierwszy pocałunek doskonale okazuje, jeśli chcą, a jeśli mają ciepłe uczucia dla swojego partnera. Pragnienie, aby zadowolić ukochaną osobą – to właśnie czyni niezapomniany pocałunek. Cóż, jeśli chcesz po prostu zrobić to działanie „na pokaz”, będzie sukces, oczywiście, bez przyjemności.

Nie wiem, jak się całować!

Nie ma potrzeby, aby włączyć ich niezdolność do kompleksu! Niech się Pan o to nie martwi. Absolutnie nie ma znaczenia, kiedy nie będzie pierwszy pocałunek – w wieku 8 i 24, ponieważ ważne jest to, kto to będzie! Udaje się sama, kiedy można spotkać kogoś, kto pokocha.

Ale odpowiedź na pytanie „co jeśli ja nie wiem, jak się całować” jest mało prawdopodobne, aby zadowolić każdego. Dlatego konieczne jest, aby wymienić kilka prostych zasad. Dokładniej to nie jest nawet zasady i wskazówki.

Pierwszy i najważniejszy – to świeży oddech. Oczywiście, należy regularnie czyścić zęby. I do tej pory pomoże gumy do żucia. Konieczne jest, aby kontrolować przepływ śliny. Jest nie do pomyślenia, że było bardzo dużo podczas pocałunku! Konieczne jest, aby śledzić ruchy partnera i aby je powtórzyć. Po tym wszystkim, co umożliwia też go lubię.

Pożądane jest, aby unikać języka aktywnych ruchów. Nie każdy lubi. Jeśli dziewczyna lub facet nie może pocałować go lepiej, że pierwszy pocałunek będzie łatwe, romantyczny i delikatny – tylko usta.

Nie ma potrzeby się spieszyć z pocałunkiem. Po pierwsze, można przytulić partnera, głaskać jego włosy, a może nawet powiedzieć coś miłego dla ucha. Po prostu nauczyć się dobrze, jeśli okaże kissing – tylko oglądać emocje na twarzy partnera.

Biegłe w sztuce całowania, tak jak w każdym innym przypadku, pochodzi z doświadczenia. Można użyć wyobraźni, aby spróbować czegoś nowego. Ale co najważniejsze – jest to przywiązanie duszy w pocałunku. Po tym wszystkim, w pierwszej kolejności dla każdego kochającego partnera – uczuć, a nie sztuką technik całować. Są ludzie, którzy studiują kissing na … pomidory. Głupie, ale zabawa pomysł. Pomoże to, aby odpocząć i się śmiać, ale to jest całkiem zły imitacja pocałunku. Oto, co do zasady, a wszystkie sztuczki! Nic skomplikowanego, więc pozostaje tylko życzyć powodzenia!