848 Shares 6930 views

Jak poprawić seksualności kobiet i mężczyzn?

Damski pożądanie seksualne i seksualność nie są gorsze od męskiej siły. Problem tkwi w kompleksie, który jest wypełniony świadomości płci pięknej o swój wygląd. Pomija sygnały ciała, które uniemożliwiają emancypację i pełną życia seksualnego.

Badanie w Journal of Sexual autor Medycyna psycholog Cindy Meston charakteryzuje jego pozycja następujące oświadczenie: „Kiedy człowiek zbliża się do orgazmu, nie obchodzi mnie w tym momencie wygląda partnera pierś, on nawet nie otworzył oczu. Kobieta, wręcz przeciwnie, pełen myśli: „O mój Boże, w tej pozycji, moja klatka piersiowa wygląda jak uszy spaniela, w pilnej potrzebie to zmienić!”. Człowiek nie ma nic wspólnego z całą rzecz w damskiej samoocenę. "

Niepewność w jego atrakcyjność wizualną – pierwszy na liście czynników, które nie pozwalają w pełni cieszyć się intymnością. Jak zwiększyć seksualność kobiety? Rozwiązać główny problem – kiedy umysł „nie ma czasu” dla fizjologii.

Kilka lat temu naukowcy dokonał ważnego odkrycia, zgodnie z którym fizjologiczne i emocjonalne nie są ze sobą połączone. University of Toronto seksuologa Meredith Chivers doszedł do wniosku, że podczas oglądania wideo erotycznych człowiek doznaje erekcji libido. Kobieta, czując przypływ krwi do narządów płciowych, nie czują pożądanie seksualne.

Im dłużej panie obiekty, erotyki, tym bardziej konsekwentnie pokazał te dwa rodzaje wzbudzenia. Płeć piękna potrzebują więcej czasu, aby „dogonić” z ciałem. Dla nich wstępem do współżycia seksualnego jest warunkiem koniecznym do osiągnięcia orgazmu.

Geneza problemu

„Zdecydowana większość kobiet nie słuchać sygnałów dostarczanych do genitaliów, by zwrócić należytą uwagę na nich nie jest w naszej naturze” – mówi Cindy Meston. Części prywatne są niezauważalne, mała i zmiany zachodzące w nich, nie są widoczne, aby wysłać sygnał do świadomości pragnieniem zaspokojenia potrzeb ciała. Uczucie silnej erekcji, mężczyzna nie będzie mógł go zignorować, stąd reakcja aktywnej ofensywy. "

Jak zwiększyć moc i seksualności kobiet? Nauczyć się rozumieć swoje ciało! Różna stopień koordynacji pomiędzy pobudzenia fizjologicznego i psychologicznego między płciami, według Chivers, w głąb korzenia aspektów biologicznych. Jest udowodnione, że mężczyźni lepiej zrozumieć swoje ciało, w przeciwieństwie do kobiet. Na przykład, silny połowa ma bardziej rozwiniętą interoceptywnej przytomność, określają tętno praktycznie nieomylny. Słaba płeć nie ma takich umiejętności.

Może harmonia ciała i umysłu z fizycznego podniecenia u mężczyzn – wynik odbioru sygnałów bezpośrednio od organów cielesnych, kobiety są „dopasowane” do szerszego zakresu, gdy w grę wchodzą osobistych poglądów na temat własnej atrakcyjności.

Na drodze do doskonałości

Jak poprawić seksualności kobiet? Lori Brotto, amerykański psycholog, opracowała program poprawy erotycznej aktywności dla pacjentów ze skargami obniżonego libido. Kompleks miał wspaniały rezultat, dzięki czemu może być używany przez wszystkich, bez wyjątku, kobiet.

Celem szkolenia – aby osiągnąć jedność ciała i duszy.

medytacja

Cel: nauczyć się skupić swój umysł i poprowadzi we właściwym kierunku, za każdym razem, gdy istnieją bodźce rozpraszające.

Hindusi wiedzieć jak poprawić seksualności, dlatego wśród artystów, którzy opanowali sztukę medytacji do perfekcji, tak wielu trenerów praktyk tantrycznych i innych obszarów erotycznych.

należy zacząć od najprostszych ćwiczeń – aby podnieść monetę lub przycisk i powoli uczyć przedmiotu: rozważyć wszystkie strony, na dotyk, zapach, smak. Jeśli mózg zaczyna być rozproszony przez zewnętrznych bodźców, należy odesłać go do obiektu spokojnie i ostrożnie. Wystarczy podać ćwiczenia do 10 minut dziennie – w metrze, na piechotę.

Przydatne ćwiczenie: zamknij oczy, być cicho, streszczenie, koncentrować się na własnym oddechu.

Badanie własnym ciałem

Problem: podczas intymności ignorować myśli o swoich mocnych i słabych stron.

Jak poprawić seksualności? Przyzwyczaić się do podjęcia takich, co jest, bez kompleksów i wstydu. Biorąc kąpiel lub prysznic, ręcznikami, traktuje swoje ciało. Jak tylko świadomość zaczyna tworzyć ocenę wyglądu, przełączyć do bezstronnego kontemplacji. Powtórzyć procedurę z małym lustrem, badając szczegółowo każdą część ciała, należy zwrócić uwagę na genitaliach. Powstrzymania się od sądów wartościujących, po prostu kontemplować i skupić uwagę na fakt, że na jego oczach.

autotraining

Cel: Aby dowiedzieć się, jak doświadczyć przyjemności o charakterze seksualnym.

Jak poprawić seksualności? Angażować się w autosugestia! Stanąć przed lustrem nago w pięknej bieliźnie, wieczorowej sukni lub szlafroku i pewnie powtarzać sobie: „Każda komórka mojego ciała jest sexy”, „Mężczyźni szaleją na widok mnie”, „Mam zamiar cieszyć się moją seksualność wiecznie.”

Harmonia ciała i duszy

Cel: połączyć przyjemność fizyczna z emocjonalnym.

Jak poprawić seksualności? Często ekscytujące! Kupić wibrator, pobrać wybrane erotyki, fantazjować o seksie, starają się dotrzeć do pola na wszystkie sposoby. Po 5-10 minutach Abort. Pracować przez akapicie zatytułowanym „Odkrywając własne ciało”, aby w pełni dostosować się w pożądany sposób.

Sexy w każdym ruchu

Wdzięku ladies mężczyzn w porównaniu z kotami. Ruch zwierząt gładki i elegancki, nie ma zgiełku, każdy robi to z godnością i wyższości. Co kobieta nie chce tak scharakteryzować go? Ludzie z podwyższone seksualność obserwując ich gesty, mimikę, poruszając leniwie atrakcyjny chód. Niestety, takie – jedność. Bardziej ruchliwy, przeważać nic, ostry, wybredny. Ich zachowanie, te kobiety straszyć ludzi. Na przykład, ubrana w piękną sukienkę, tworząc oszałamiające włosy i makijaż, ale brzydki ruchu, aby uwieść obiekt pożądania nie uda. Zastanawiasz się, jak wyglądają część? Kilka prostych wskazówek będzie odpowiedzieć na pytanie, w jaki sposób do poprawy i rozwoju seksualności.

Chód tygrysica, gotowy w każdej chwili do skoku

Jak dobrze plasujące podczas chodzenia? Rozłożone na podłodze kilka gazet i mokrych stóp. Dokonać pomiarów na piętach – zmierzyć odległość między śladami stóp władcy. Szerokość optymalna partia między nogami – 7-10 centymetrów. Jeśli masz duży i nie jesteś w ciąży, praca na chodzie!

Podobnie, można zmierzyć długość i smoły. Dopuszczalna dla kobiet – do 65 centymetrów. Nawet jeśli jesteś późno na ważne spotkanie, aby uruchomić jako maratończyk na trolejbusem i przeskoczyć krok na drabinie nie jest konieczne – dużo czasu do wygrania będzie nadal się nie uda, a „twarz” z pewnością straci.

Piękne buty. Słusznie podniósł wygodne buty mogą zmienić chód i pięty – zwiększenie długości nóg. Zasada jest prosta: wzrost do 7 centymetrów wizualnie wydłuża z 7 i powyżej – skraca.

Jak podnieść seksowną kobietą w 48 lat? Tajemnicą poliszynela! Mężczyźni wolą modelowe obcasy, chude nogi, skarpety muszą być zaostrzone lub otwarte.

Prawidłowa postawa – to ważny krok na drodze do doskonałości. Praktykowanie słusznie, nie zapomnij o zrobieniu piękne pozy. Spróbuj usiąść na krześle bokiem, z płynnym ruchem bioder – wygląda atrakcyjnie. Nie dostać się do siedzenia, to wynik takiego lądowania będzie wiotki „plum”. Aby nie powodować kpiny innych, praktyka siedzieć na krześle „z biodra” w domu przed lustrem.

Śmiech zwiększa seksualności. Szczęśliwy i zdrowy ironia – stałymi towarzyszami odwołać. Istotne, śmiech, bez żadnych obcych dźwięków, promienny uśmiech – gwarantowane, aby dodać kobietą „punkty” w oczach mężczyzn. Zgadzam się, bardzo niewiele osób chce kontemplować ponury pani przed nim, gotowe do rozpłakała się za chwilę.

Obecność mężczyzn, powodując szalonej chęci i pasji, wchodzi w osłupienie, nie szczypać. Relax (pełny wdychać świeże powietrze karmienia, posypać twarz zimną wodą, pat policzki). Bez kłopotów – nie zwiększa sexy kobieta gestykulować jak najmniejszym stopniu, nie śmiej się z jego usta szeroko otwarte, nie potknąć, nie wirować incydent na obiektach. Wszystkie te działania będą grać przeciwko tobie, a mężczyzna opuścił złe wrażenie.

Nie odpisuje elementy gry. Zapadła niezręczna cisza w rozmowie? Wypełnić go z figlarnym manipulacji włosów (wiatr curl palca, rzucać pasma z tyłu), kołysząc buty, tasowanie palce kieliszki wina. Ważne jest, aby nie przesadzić. Inaczej, źródłem mogą interpretować swoje gesty jak Frank nudę, gdy jesteś gotów zrobić wszystko, żeby odwrócić uwagę od swoich opowieści.

Produkty, które pomogą

Na wojnie wszystko co dobre, jednak zbadane i sprawdzone metody atrakcyjności fizycznej, należy przejść do gastronomiczny. Mówimy o afrodyzjaków – żywności, które zwiększają seksualności. Jeśli masz zamiar gotować obiad, wykonaj procedurę poniżej składników bazowych potraw i gwarantuje niezapomniany wieczór!

Ostrygi. Zawierają dopaminy enzym zdolny do zwiększenia pragnienie w obu płci. Owoce bogate w cynk i odpowiedzialny za hormon wzrostu i testosteron stymuluje produkcję plemników.

Jak zwiększyć moc i seksualności kobiet? Jedz więcej bananów! Bromelaina zawarte w owocach, zwiększa aktywność seksualną. Wysokie stężenie potasu i witaminy stymulują wytwarzanie hormonów płciowych. Banana – generator energii seksualnej.

Ciemna czekolada – znanym afrodyzjakiem, wielokrotnie udowadniając swoją skuteczność. Intensywna produkcja endorfin – hormonów szczęścia, poprawia nastrój i pobudza ośrodek przyjemności w mózgu. To jest dobra odpowiedź na pytanie, jak poprawić seksualności u mężczyzn? Fenyloetyloaminy zwiększa podniecenie seksualne silniejszej płci, jest nadal określany jako „istoty miłości.”

Kobieta i mężczyzna – dwie strony tego samego medalu

Charakter seksualności męskiej i żeńskiej – różne. Zadzwoń atrakcyjne dwóch heteroseksualnych ludzi o identycznych cech i cech osobistych, możliwe będzie prawie. Analogia może być wykonana z koncepcji męskości i kobiecości – co uważamy za kobiece i męskie.

Zwiększona kobieca seksualność jest definiowany przez jego zdolność do być kruche, delikatne, miękkie, tajemniczy, wrażliwy i emocjonalny. Otwarte dla wszystkich i każda kobieta, jak żołnierz szorstki, nie może powodować chęć. Męskość jest – zupełnie inaczej: im silniejsza seksualność seks w wytrwałości, sztywność, pragnienie dominacji, niezależności i pewności siebie.

Śledź wygląd musi mieścić się w rozsądnym obu płci. Pedantyczny człowiek kojarzy się wyłącznie na ich wyglądzie, co powoduje niechęć.

Różnice w postrzeganiu i światopogląd

Miłość i seks. Kobiety do orgazmu, trzeba być w miłości, a przynajmniej czuć silną sympatię do partnera. Aby wejść w intymnej relacji, jesteśmy gotowi i bez miłości, ale przyjemność z procesu będzie minimalny. Mężczyźni w tym względzie mniej selektywny.

Orgazm. Wytrysk – logiczny wniosek jakiegokolwiek współżycia seksualnego, kobieta osiągnięciu „wykończenie”, partner będzie musiał spróbować. Orgazm płci pięknej jaśniejsze i bardziej nasycone, można powtarzać nieskończoną ilość razy. Mężczyźni potrzebują czasu, aby odzyskać. Więc oni po numerze, a my – jakość.

Strefy erogenne. Wszyscy mężczyźni czują się wokół penisa, kobiety – w całym organizmie. Lubimy pieszczoty skierowane do każdej komórki ciała, nie tylko w okolicy narządów płciowych. Różnice i rodzaj stymulacji w pierwszym przypadku ważne jest kruchość i zmysłowy, w drugim – intensywność atakiem.

Prelude. Kobieta musi być ustawiony w sposób intymny, człowieka na tyle, aby wyobrazić sobie w głowie obraz nagiej dziewczyny.

Zdrada. Dla większości ludzi, zdrada – fizjologiczny stosunek z inną kobietą. Słaba płeć jest umieszczona w inny sposób. Dla nas marsz „w lewo” jest ściśle związana z uczuciem sympatii i miłości, nawet do tymczasowego partnera. Nie rób bez romantycznego nastroju. Dla współczynnik ryzyka jest właśnie samica niewierność.

Activity pasywności. Mężczyzna – myśliwy z natury, jest zainteresowany, aby realizować i szukać zdobycz. Aby „dostać się do sieci”, zdobywcy, dziewczyna powinna być delikatna, miękka i elastyczna. Ślepo wierzyć teoria ta nie jest konieczna. Istnieje pewna kategoria ludzi, którzy mają interes do kobiet, aby przejąć inicjatywę w stosunkach seksualnych.

Różnice w seksualności mężczyzn i kobiet są oczywiste, ale nie są one ogólnie przyjęte reguły. Nie zdziw się, jeśli niektóre z cech związanych z kobietami, dowiesz się w jego wybrańca. Ponieważ silniejsza płeć i silny, że jego cechy charakterystyczne to wychowany, szorstka energia, to jest bardziej kwestia dysków niż kobiet.

Również udaliśmy się do romansu, zmysłowości, delikatności i opieki. Nic dziwnego, że istnieje taka definicja seksualności jako kobiety: „Dziewczyny cały seks w głowie.” Bez odpowiedniego nastroju i nastawienia nie możemy uprawiać seksu i cieszyć się seksem.