519 Shares 7098 views

Smaczne i najbardziej lubianym wieprzowina w języku francuskim w piekarniku

Wieprzowina po francusku w piekarniku weszła w menu wielu rodzinach przez dłuższy czas. Około połowy lat dziewięćdziesiątych, to danie gościnna gospodyni zaczęła oddawać gospodarstw domowych i zaskoczyć gości. Pamiętaj? W środku święta pojawił się pieczenia lub ogromna, połyskujące złote upieczony ser i wypływający boski zapach. Porcji mięsa, przyprawione cebuli i śliwek zawinięte korek ser, rozkłada się na płytkach. Sam widok tego dania, wiele wiąże się z głośnym urodziny lub Boże Narodzenie magiczna noc.

Pochodzenie tajemniczej danie

Dlaczego tajemnicza? Tak, bo tak naprawdę nikt nie wie, gdzie ten przepis. Wieprzowina w języku francuskim jest znana we Francji, i jest to najbardziej niesamowite rzeczy! Oni nie wiedzą, to w Europie i amerykańskie kobiety nie rozumieją tej nazwy. Nie, oni gotować kotlety z warzywami i serem, ale nazywamy je inaczej. Definicja „francuski” jest często stosowany do pieczeń, steki krwawienie, pre-marynowane kawałki filety i wiele innych potraw. Ale dla nas we francuskim wieprzowe w piekarniku – to zdecydowanie świąteczna potrawa. Czytamy nazwę i natychmiast doskonale zrozumieć, co mam na myśli. Najwyraźniej ta nazwa jest taki sam los jak w „Olivier”: mieszkańcy post-unii nazywa swoje obcych słów, a na całym świecie, a wręcz przeciwnie, rosyjskim.

Wieprzowina po francusku w piekarniku – metoda podstawowa

Jazda potraw jest prosta: pocięte na kawałki wielkości połowy dłoni i zatrzepotała mięso jest umieszczone na blasze, posypać cebulą, wlać sos, dodać smażone pieczarki i wysłać je w piekarniku. I przez kilka minut, aż gotowane posypać obficie startym serem. Ale mało kto przygotowuje się do wieprzowiny wypoczynkowego jest tak, bo to danie i pyta kreatywność!

kreatywność

Przed przygotowaniem tego dania nikt nie przyjdzie do ważyć kawałki mięsa lub liczyć grzyby. Raczej niewiele adzhika? Wziąć! Garść oliwki? Cóż, to jest także miły. Świeże lub mrożone pomidory, kwaśne jabłko, kilka kawałków suszonych śliwek, sos sojowy, papryka konserwowa ananas – jedyną kochanką nie jest sdobryayut danie! Rzeczywiście, każdy z nich ma swój własny przepis na „Wieprzowina w języku francuskim”. Zdjęcia gotowe posiłki przekonać nas w tej różnorodności. A niektórzy idą jeszcze dalej i natychmiast sprawia, że mięso z dodatkami, pereslaivaya jego ziemniakami lub oberżyny.

Smaczny wieprzowina w języku francuskim w piekarniku. Przepis na wakacje

Ci, którzy z jakichkolwiek powodów, nie są zaznajomieni z tej potrawy można ugotować wykonując prosty przepis. Weź kawałek wieprzowiny ważący około jednego kilograma. Fit część szyi zadnetazovaya a nawet wiosła. Obmoem go pod bieżącą wodą i osuszyć papierowym ręcznikiem. Powinna pomocą ostrego noża do części lub plastry poluportsionnye zależy od kształtu i wielkości części. Ostrożnie Otobaya młotek i dodać w głębokiej miski. można marynować mięsu trochę, bo to jest bardziej miękka, a smak będzie bardziej wyrazisty. Białe wino pasuje do marynaty, sos sojowy, cytrynowy lub sok pomarańczowy, oliwa z oliwek i przyprawy. W tym czasie przygotowujemy inne produkty: nashinkuem cienkich cebula półpierścieni, podsmażyć pieczarki, drobno będziemy wyciąć 2-3 kawałków suszonych śliwek. Jako sos, można użyć zwykłego majonezu lub bechamel. Na mięso do pieczenia opublikować jedną warstwę, a każda warstwa będzie dodać cebulę i grzyby paszę. Fani ostrego niewiele można również umieścić w czosnku naczynia i ostrą papryką. Ale po prostu pocierać ser jest warto, bo jego czas topnienia jest znacznie mniej niż w momencie przygotowania wieprzowiny. Najlepiej jest dodać starty ser na 5 minut przed końcem pieczenia, a następnie będzie mięknąć i uzyskać ładny kolor. Piecz przez 40-50 minut będzie. Wszystko wieprzowina w języku francuskim w piecu jest gotowy, można wnieść do stołu.