573 Shares 2691 views

Co pomoże wybrać odpowiedni rower rozmiar?

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów na relaks, a często sposoby, aby utrzymać się w dobrym stanie fizycznym jest jazda na rowerze. A jednak, nie biorąc pod uwagę kilka ważnych czynników, które mogą albo nie uzyskać żadnej przyjemności z jazdy na rowerze, a nawet powodować pewne szkody dla ich zdrowia. Jednym z takich wskaźnikiem jest wielkość roweru. Co będzie on podniósł dokładniej, lepiej za każdym razem dostanie za kierownicą.


Wymiary są ważne

Przez większość niewtajemniczonych w pytaniach rowerach tych ludzi są podzielone na kilka typów: mały, bardziej dla dorosłych. Oczywiście, nie wszystko jest takie proste. rozmiar rower powinien być napędzany głównie przez jego typu. Który gatunek on należy? Czy to terenowy rower, hybrydowy lub mauntbayk, czyli rower przystosowany do jazdy po górach i drogi? Każdy z nich może być reprezentowana przez numer modelu, które są obecne różnią się od siebie pod względem wielkości rowerów. Szereg rozmiarach wśród modeli wyścigowych i wszystko może być więcej niż dziesięć. Dlaczego wszystkie te niuanse są tak ważne? Jak dokładne znajdzie wymiary roweru, więc mniej będzie jej problemy właścicielowi kręgosłupa, kolan i mięśni szyi. Nawet jeśli codziennie będzie odległość około 30 km, dyskomfort podczas prowadzenia pojazdu nie jest na wzrost będzie bardzo zauważalne.

Prawidłowa Rostovka

Ci, którzy są poważnie traktowane z szacunkiem i do jego transportu dwukołowy, zwykle uważnie monitorować jego stan, mogą nawet zdecydować się na zakup specjalnego pokrywę na rowerze, szereg dodatkowych szczegółów, które odróżniają go od wszystkich innych. Jednak w pierwszej kolejności należy zwrócić na Rostovka. Tak często określa się jako wielkości ramy rowerowej. Dokładniej, siedzisko jest tutaj rozumieć jako długość osi pozostawiając pionowo w dół do pedałów. W odniesieniu do swojej wielkości i jest określana przez wielkość ramy rowerowej. wzrost ludzkich należy dopasować wysokość określoną przez konstrukcję. Stojąc prosto i jednocześnie utrzymując rower między nogami, trzeba ustalić przybliżoną odległość między pachwinie i górnej części ramy. Powinna ona wynosić co najmniej 7-10 cm. Jest to konieczne, jeśli weźmiemy pod uwagę, że czasami konieczne jest ostro skoczyć w siodle. Również wielkość roweru powinna być skorelowana z ciała właściciela. Fat ludzie bardziej odpowiedni model Rostovka mniejsze, jak w tym przypadku, o ile łatwiej będzie wspinać się i schodzić z niego. Z drugiej strony, ta opcja będzie miała kłopotów i wysokich osób szczupłych. Pasują rower z normalnym lub wysokim Rostovka. Co do długości ramy, jej wybór będzie zależał od tego, jak często i przez dłuższy czas rzekomej jeździć na rowerze. Dla małych spacerów po mieście jest lepiej wybrać model z krótkiej konstrukcji, na przykład, Rowery miejskie, co zapewnia niemal pionowego lądowania. Dla tych, którzy regularnie podróżować na długich dystansach lub zamiar udać się na rowerze, trzeba rower z długim ramy, który pozwala nosić podczas jazdy obciążenie kręgosłupa. Nie szybko znudzi ręce i dlatego nie chcą już długo i często jeździć na swoim ulubionym rowerze. W każdym razie, same w sobie uczucie po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, czy kontynuować wyszukiwanie, lub poprawny model został znaleziony.