751 Shares 7050 views

HP DeskJet 1000: przystępne cenowo i wysokiej jakości środki drukarskie

HP Deskjet 1000. В его основе лежит струйная технология. Jedną z najbardziej dostępnych rozwiązań drukujących obwodowa jest dziś HP Deskjet 1000. Jest ona oparta na technologii atramentowej. To z kolei oznacza, minimalne koszty druku i wysokiej jakości dokumentów wyjściowych.

Możliwe zastosowania. Opcje

Tylko w dwóch możliwych przypadkach, mogą korzystać z HP Deskjet 1000. Jeden z nich – aplikacja do domu. W tym zastosowaniu, moc nie przekracza limitu stronę 2,000 arkuszy, ale ich jakość przedstawiła wyższe wymagania. Drugim możliwym sposobem korzystania z tego niedrogie rozwiązanie – jest to małe biuro z liczbą miejsc pracy jest nie więcej niż trzy, ponowne drukowanie produkty będą tak dobre, jak to możliwe. Elementy urządzenia składa się z:

 • Drukarka.

 • Przewód zasilający.

 • Zestaw kartridży.

 • Kupon ze zobowiązań gwarancyjnych producenta.

 • Poradnictwo i set-up.

Jedyną wadą do dostarczania rozwiązań obwodowych – jest brak formatu kabla USB. Dzięki niemu realizowane połączenia z komputerem. Producent zdecydował, że większość właścicieli systemów komputerowych, to akcesorium jest dostępna. Jeśli tak nie jest, trzeba będzie je kupić oddzielnie. W niektórych sklepach, może pójść jako dar zakupu.

Podstawowe parametry. Papier. jakość druku

Jak już wspomniano wcześniej, drukarka HP DeskJet 1000 do wydruków przy użyciu metody druku atramentowego. Największy rozmiar mediów w tym przypadku – to jest, oczywiście, A4. Również pozwala na ustawienie dowolnego rozmiaru tego ostatniego, który jest realizowany na poziomie własnych sterowników. 2 . Jego gęstość może być w zakresie od 60 do 280 g / m2. Wśród innych funkcji węzła obwodowej można zauważyć obecność w mediach drukowanych na podłożu kartonowym, a nawet papier fotograficzny. Wysokiej jakości zdjęcia wyjściowych pod warunkiem, że jest rozdzielczość 4800 x 1200. Szybkość urządzenia podanej przez producenta na 16 stron dla trybu monochromatycznego i 12 arkuszy w kolorze.

Kasety

Dwie modyfikacje pojemników z tuszem mogą być wykorzystane w HP Deskjet 1000. Kasety Modele SN561NE (czarne) i SN562NE (zestaw kolorowych cyjan, magenta i żółty) są w bazie. Ich żywotność wynosi około 300 arkuszy jednostronna. СН56 3 НЕ и СН56 4 НЕ. Istnieje również poprawia ich modyfikacje SN56 oraz SN56 3 Nr 4 Nr. W tym przypadku limit zostanie podniesiony do 500 stron. Opcjonalnie drukarka może być modernizowane system DFC. To rozwiązanie jest najbardziej uzasadnione ekonomicznie.

jak skonfigurować

Aby skonfigurować urządzenie HP Deskjet 1000 dość prosty i składa się z następujących etapów:

 1. Wyciąg z urządzeniem transportowym i ustawienie kartonu niej wszelkich dodatkowych składników (tace do doprowadzania uchwytu do jego dostarczenia). Konieczne jest również, aby usunąć wszystkie zabezpieczenia transportowe z taśmy klejącej z nim.

 2. Następnym krokiem jest instalacja modułu druku jak najbliżej do komputera sterującego.

 3. Następnie przeprowadzić wszystkie niezbędne połączenia. Z jednej strony przy użyciu przewodu zasilającego zorganizować dostawę rozwiązań obwodowych. Z drugiej – za pomocą kabla interfejsu podłączyć go do komputera.

 4. Power . Dodatkowo zawierający drukarkę, naciskając przycisk zasilania. Czekać aż do końca jego inicjalizacji podnieść górną pokrywę i ustawić zestaw startowy wkładów w przewozie dla tego jeździliśmy po wyjęciu ich z taśmą ochronną. Następnie zamykając górną pokrywę.

 5. Następnie konieczne jest włączenie komputera osobistego i czekać na koniec swego procesu rozruchu.

 6. Kolejnym etapem jest zredukowana do procesu instalacji sterowników z płyty CD-ROM. Po jej zakończeniu komputer restartuje.

 7. Na koniec trzeba koniecznie, aby wydrukować stronę testową.

Jeśli zdarzy ci się wykonać ostatni krok, system drukowania jest gotowy do użycia. W przeciwnym razie konieczne jest zdiagnozowanie, zidentyfikować przyczynę problemu i rozwiązać go.

Recenzje i koszty

Brak zintegrowanego systemu w ZIF drukarki – jest główną wadą dla HP Deskjet 1000. Recenzje Jest to szczególnie podkreślić jego. Ale na rozwiązanie budżetu w każdym razie, to nie należy się spodziewać. Do zalet należy również możliwość instalowania zewnętrznych systemów ZIF można ulepszoną jakość druku i zdolność do wyjścia niemal każdym medium. в 3500 рублей. Ma też bardzo, bardzo niskie koszty w 3500 rubli.

wniosek

HP DeskJet 1000 . Świetny do tworzenia HP Deskjet 1000 małych systemów drukowania. I jak małym biurze lub w domu. W takich przypadkach, parametry techniczne urządzenia peryferyjne byłaby wystarczająca do tego zadania.