891 Shares 4675 views

Jak podłączyć gitarę elektryczną do komputera – szybko i łatwo!

Wielu muzyków początku gra na czas wyznaczony na gitarze akustycznej, przejdź do elektryka. A jeśli życie nie dał im bogatego tatusia, do czynienia z małym problemem. Gitara elektryczna bez sterty drogie i niezbyt sprzętu – nie elektryczne i cichy instrumentem. Trzeba kupić dużo, aby studio jest kosztowne, a pieniądze od fanów garaż muzycznych są zwykle naprawdę coś i nie. Jednak istnieje rozwiązanie, a teraz pokażemy, jak podłączyć gitarę elektryczną do komputera. Uzyskać wynik nie może być natychmiast i bezpłatnie. Ponadto Twój zdigitalizowane piosenka pozwoli żartować z nią za pomocą różnych softinok – dodaj sekcję rytmiczną, a nawet efekt posiadania przedwzmacniacza rury.


Jak podłączyć gitarę elektryczną do komputera? To bardzo proste! Na obu końcach kabla – w jednej gitarze, a drugi do gniazda jack adapter mini. Łącznik – w golubenky wejście karty dźwiękowej. Niektórzy twierdzą, że i może pracować, ale nie jest różowy wejście mikrofonowe. Poziom wejścia niebieski jest znacznie wyższa niż różowy (mikrofon). I przejść do szczegółów nie będę, ale to chyba ze względu na różnicę w częstotliwości zakresu głosu i różnych źródeł audio. W naszym przypadku jest to elektryczny.

Jak podłączyć gitarę elektryczną do sprzętu komputerowego jak rozumieć, teraz jest czas programu. W teorii, gitara może już dźwięk z głośników. W Vindous mieć swój mikser – nie są ustawione poziomy głośności dla całości, może zdarzyć się, że jest to line-in, który utknął na gitarze, wyłączony lub ustawienia są na minimalnym poziomie. Następnie, odpowiednio, na gitarze na komputerze nie będzie brzmieć. Nawiasem mówiąc, na pokładzie głośności. Czy chcesz usunąć dźwięk, głośne miejsce, chcesz emulować działanie procesora, umieść mniejszy. Taka zasada jest związana z faktem, że w prawie każdym efektem jest wzmocnienie (gain).

Poziom głośności jest konieczne, aby ustawić tak, że suwak ograniczyć zapis dźwięku, nie pozwalając mu wejść do czerwonej strefy. Również dla wygodnej pracy trzeba sterownik ASIO4ALL – ważą bardzo mało i łatwy pobrać z oficjalnej strony. Nie bój z jakimś strasznym instalacji – wszystko jest proste. Ponadto, gdy będzie zrozumieć, jak podłączyć gitarę elektryczną do komputera, trzeba będzie poczekać nagrodę – możliwość gry z wykorzystaniem oprogramowania z najlepszych marek z gronem presetów oraz wszelkiego rodzaju przydatnych i przyjemnych rzeczy. Jednak rezerwacja jeśli mają wbudowane karty dźwiękowej, to będzie działać źle. Nie martw się – zniekształcenia dźwięku nie będzie, ale będzie to dość czasu opóźnienia z powodu samego przetwarzania sygnału karty.

Jest to z pewnością nie śmiertelny, tylko trzeba grać z pamięci to, czego nie może usłyszeć. Jednak lepiej jest iść do sklepu i wybrać dobrą kartę dźwiękową. Jest to jedyna poważna strata.

Nawiasem mówiąc, nie patrzeć na nas z głodnymi oczami na urządzeniach ultradorogie z załącznikami ultra-pro-hi Super są, dopóki ich potrzebują. To nie jest uszkodzony, a może to być karta za 10-30 dolarów. Cóż, jeśli jesteś już szczęście posiadać dobrą kartę dźwiękową, proszę – Guitar Rig!
Oferuje on technologię emulacji tube brzmieć odpowiedź dynamiczną Tube przykręcenie z zapisanymi stosami drobnych wzmacniaczy lampowych, wbudowany tuner, efekty i wiele profesjonalnych narzędzi.

Jak widać, podłącz gitara elektryczna do komputera jest łatwe. Powodzenia w pracach!