321 Shares 2175 views

Pobieranie ramiona! To – podstawą do tworzenia wspaniałej tułowia

Większość początkujących, którzy chcą stać się właścicielem wspaniałego tułowia, z jakiegoś powodu, jego uwaga skupia się na pracy z pleców, klatki piersiowej i ramion. Ale fundament, który ma jeszcze do „trzymaj”, są piękne ramiona. Tworzą obraz widzialny na dobra, proporcjonalnej sylwetki. Dlatego też, gdy ramiona huśtawka, musimy upewnić się, że stały się one tak duże, jak to możliwe. Można to zrobić za pomocą zestawu specjalnych ćwiczeń.


Jeśli prawidłowo wymachiwać ramionami, możliwe jest, aby zapewnić, że będą one rosną mięśnie kapelusz silne i dobrze rozwinięte. Można je podzielić na trzy strefy:

  • z przodu;
  • Średnia (boczne);
  • tył.

Kiedy ramiona huśtawka, następnie każdy z nich należy przeprowadzić szereg konkretnych ćwiczeń, opracowywane dla siebie. Można oczywiście korzystać z programów, które są tworzone przez rzemieślników.

W tym artykule proponujemy szereg ćwiczeń, tworząc jednocześnie wszystkie trzy strefy. Kiedy ramiona huśtawka w domu, nie w siłowni, trzeba wziąć pod uwagę następujące zasady:

  1. Wśród proponowanych ćwiczeń początkujący powinien zacząć się wybrać tylko jedną, ogólną rozwojowych. Priorytetem jest zawsze wznosi się na piersi i zhimam.
  2. Bardziej doświadczeni zawodnicy będą musieli wybrać jedno ćwiczenie na belce, co najmniej cztery zestawy każdy.

Pierwsze ćwiczenie, w celu utworzenia stref przednich i bocznych. Pobieranie barkach przynajmniej osiem powtórzeń. Stopy umieścić w odległości nie mniej niż trzydzieści pięć centymetrów. Objęcia stanowiska przez przechwytywanie szczyt. Odległość trzeba dokładnie taka sama, jak między nogami. Podnoszenie ciężarów do wysokości barków, a następnie wycisnąć nad głową. Trzeba zastosować trochę plecy, gdy pasek będzie na wierzchu.

Drugie ćwiczenie jest to, że trzeba ciągnąć sztangę do góry, kręcąc boczne ramiona. Ładowni na poziomie bioder w imadle, zajęcia na szerokość barków. Zaczynamy pociągając go w górę, przed osiągnięciem poziomu korony. Trzymaj sztangę podczas ćwiczeń w odległości trzydziestu centymetrów od ciała. Dalsze pominąć bardzo powoli. Pobieranie barkach przynajmniej osiem razy.

Trzecie ćwiczenie polega na przeprowadzeniu prasy naprzemiennie, najpierw do klatki piersiowej, a następnie – siedząc ze względu na głowie. Dzięki niemu można podkręcić boczne i przednie ramiona. Siedzieć na ławce, szyjka powinna być w dolnej części klatki piersiowej. Grip – średnia. Wycisnąć nad głową, po czym spuścił głowę i ramiona. Ponownie wcisnąć się. Zatem nadal: na klatce piersiowej, a następnie głowę, i tak dalej. Podnosząc szyi jest uważany za jednego powtórzenia.

Czwarte ćwiczenie jest skierowany w bok i strefy frontowej. Pobieranie ramiona z nią co najmniej osiem razy. Trzymaj hantle wygięte ramiona, dłonie skierowane do siebie. Łokcie roślin w różnych kierunkach i jednocześnie wycisnąć hantle w górę, osiągając poziom korony. Na końcowym trajektorii dłoni powinien wyglądać tylko do przodu. Następnie wracamy do pozycji wyjściowej i powtórz jeszcze raz.

Aktywność piąty jest tworzenie stref bocznych. Siedzieć na krawędzi, lekko pochylony do przodu. Ręce z hantlami rozwijanej. Następnie zaczynamy podnosić je w różnych kierunkach do góry. Co czyni go osiem razy.

Szósty formy ćwiczeń przednie i tylne obszary. Ręce z hantlami powinny zostać obniżone i lekko ugięte w łokciach. Palm – skierowany do tyłu. Po pierwsze, podnieść jedną rękę, osiągając poziom czoło, a potem – kolejny. Czy trzeba co najmniej osiem powtórzeń na każdą rękę.

Siódma ćwiczenie „skierowany” do wszystkich stref. Ich stopy razem, wagi powinny być na biodrach i ramionach lekko ugięte. Zaczynają podnosić je na boki, osiągając poziom uszach, a następnie zmniejszyć do przodu hantlami dotknął siebie i zejść do samego początku. Czy nie mniej niż osiem razy.

Proponowany kompleks będzie podstawą do prac nad ramion.

broń sygnałowe
869 shares 4929 views
499 shares 1185 views